Top 10 Wildkamera mit Speicherkarte – Přístroje pro noční vidění

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. K&F Concept

#ad

Kamera s detektorem pohybu, 1296P, rychlé spouštění, No Glow LED, Kamera na divočinu, 940 nm s paměťovou kartou, noční vidění, vodotěsnost IP66, kamera pro divokou zvěř 0,1s, 30 fps, K&F Concept 24 MP

#ad
K&F Concept #ad - Takže si nemusíte dělat starosti s hrozným počasím, jako je déšť, vítr a sníh pro venkovní použití. Nepočetné možnosti použití – 6 barev na výběr, zahradní kamera, kamera pro pozorování divočiny, ptačí kamera, v různých scénách si můžete vybrat vhodné barvy pro maskování.01s spoušť a detekce pohybu: lovecká kamera pro noční vidění je vybavena inteligentnějším pir senzorem a vzdálenost spouštění může dosáhnout 20 m.

Ip66 vodotěsné- vodotěsné materiály s vysokou hustotou, nový kompaktní design pouzdra zajišťují krytí ip66 vodotěsné a prachotěsné. Nenechte si ujít žádné krásné okamžiky. K&f concept kamera pro divoká zvířata je optimálním pomocníkem ve všech oblastech! V režimu spánku činí pohotovostní doba až 6 měsíců. Kamera disponuje díky no glow black led a technologii nočního vidění Starlight neviditelný blesk a pořizuje vynikající noční snímky a obrázky a je tak spolehlivou kamerou pro noční vidění. Jakmile je akce rozpoznána, vlající pták, 1 sekundy, jako skákající jelen, spustí se lovecká kamera během 0, potácející se ježek atd.

Ať už jako past na fotografie pro pozorování zvířat, lovecká kamera, na farmě nebo také pro sledování. Vysoká kvalita – citlivý detektor pohybu, interpolované rozlišení 24 mp pro fotografie a videa s rozlišením 1296p se záznamem na SD kartu. Mnoho funkcí – kamera pro noční vidění k&f concept se zvířaty má mnoho funkcí, název kamery, čas záznamu cíle nebo sériový záznam, zpoždění záznamu, aby se zabránilo tomu, navíc má kamera wild ochranu heslem, jako je například časosběrný záznam, aby ostatní zapnuli zvířecí kameru a odhalili soukromí.
ZnačkaK&F Concept #ad
VýrobceShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Hmotnost0.84
Zárukaundefined

2. YEEFON

#ad

Venkovní kamera pro noční, kamera pro sledování divokých zvířat, kamera pro zvířata, vodotěsnost IP66, kamera s videem 2,0", 58MP Full HD kamera s paměťovou kartou 32G, YEEFON Kamera pro divočinu

#ad
YEEFON #ad - Můžete jasně vidět divoká zvířata během dne a v noci. Rychlá detekce pohybu: wifi kamera s detektorem pohybu využívá pyroelektrickou infračervenou senzorovou technologii, automaticky začne pořizovat snímky nebo videa v 0, jakmile zvíře vstoupí do detekční oblasti přímo do kamery, 2 – 0, 6 s.

Snadná instalace: wifi kamera s 32 gb sd kartou, co kamera zaznamenala na místě, ovládání je velmi jednoduché. Zvířat. Také má solidní upevňovací popruh velké háčky ups zu trees. Bez zářícího ir nočního vidění: přenos mobilního telefonu do divoké kamery má 34 ks 940 nm proces-infračervené noční vidění led, která pořídila kampaň z divočiny, nehlučné černobílé fhd obrázky i v noci. Kamera volně žijících zvířat je velmi pevná konstrukce, která je velmi skrytá. Ultra jasná kvalita obrazu: kamera s nočním viděním používá 2 miliony pixelů barevný cmos senzor, který dokáže pořizovat videa 1080p a 58mp fotografie.

Snadno se přizpůsobí vašim potřebám, již nemusíte kupovat. Lze ji umístit kamkoliv a barva těla je blízká přirozené barvě, chladných nocích, kvalita fotografií a videa je úžasná i při extrémních teplotách od -10 °C do 60 °C. Můžete snadno rozpoznat všechna zvířata, high-definition, automatické indukční zapojení a může střílet vysoký jas, i když byla venku tma. Má velkou lcd obrazovku, perfektní pro různá místa, farma, na kterou můžete vidět, jako je dům, zahrada, dvorek, horský les atd.
ZnačkaYEEFON #ad
VýrobceYEEFON #ad
ModelkaPR700

3. HAZACAM

#ad

Noční vidění, HAZACAM Kamera pro divočinu, pozorovací kamera, záznam, kamera pro noční vidění, kamera na divokou zvěř s detektorem pohybu, zvířata, venku, 1080P kamera s videem, noční vidění

#ad
HAZACAM #ad - Kameru lze použít jak pro pozorování zvěřiny, živé video snímky. Dosah snímků nočního vidění je 20 m. Doporučujeme instalovat objektiv v úhlu 45 stupňů. Díky třídě ochrany ip66 je kamera pro noční vidění vodotěsná i chráněna před mlhou a extrémním počasím, vhodná pro všechna prostředí – hazacam vodotěsná kamera na divokou zvěř je koncipována pro objevování divoké zvěře v přírodě nebo pro bezpečnost vlastního dvora.

Aa baterie a micro sD karty nejsou součástí dodávky. Hazacam přináší speciální senzor pohybu se speciálním senzorem aktivovaným pohybem a poskytuje nejjasnější a nejjasnější noční snímky na trhu. Spouštěcí vzdálenost je 30 m 100 ft ve dne / 20 m 65 ft v noci. 8 baterií aa nabízí až 6 měsíců pohotovostního režimu. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a vodotěsné, i v chladné zimě mohou zařízení pro noční vidění HAZACAM stále perfektně běhat na sněhu.

Bleskově rychlé spuštění 0, 2s a 120° širokoúhlý detekční oblast – jakmile zaznamená pohyb, perfektně kombinovaný s integrovaným nočním viděním 3pir, 2 s. S širokoúhlým rozsahem snímání 120°, spustí se kamera hazacam bez zpoždění a během 0, s funkcí detekce pohybu s vysokým rozlišením můžete pořizovat skvělé snímky zvířecích aktivit. Ip66 vodotěsná, od těsnění až po čočku sondy. Hazacam nová verze kamery wildkamera - má ultra vysoké rozlišení, ať už ve dne barva nebo v noci černobílá.
ZnačkaHAZACAM #ad
VýrobceHAZACAM #ad
Zárukažádné.

4. Coollia

#ad

Vodotěsná kamera, noční vidění, HD, kamera s detektorem pohybu, Coollia Kamera na divočinu

#ad
Coollia #ad - Ausgezeichnete nachtfunktion und hohe tarnung: die coollia jagdkamera verfügt über 22 eingebaute 940nm infrarot-LEDs, mit einer Nachtsichtentfernung von bis zu 20m 65 Fuß und einer hervorragenden Tarnung in der Nacht. Sie kann selbst bei extremen temperaturen von -30°C bis 70°C stabil arbeiten und jeden atemberaubenden Moment für Sie aufzeichnen.

0, löst die jagdkamera innerhalb von 0, 2 sekunden aus und erfasst jedes detail der tierbewegung. Multifunktionale jagdkamera: dank einer einfachen benutzeroberfläche und eines intelligenten Befestigungsriemens ist die Coollia Jagdkamera einfach zu installieren, einzurichten und zu verwenden. 1080p hd-video und 20mp fotos: die coollia jagdkamera liefert herausragende aufnahmeleistung mit hd-auflösung. Ip66 wasserdicht, auch bei regen, geeignet für verschiedene umgebungen: die coollia jagdkamera hat den IP66-Schutzstandard und ermöglicht es Ihnen, Schnee und Stürmen bedenkenlos wunderbare Momente der Tierwelt einzufangen. Mit einem erfassungswinkel von 120° bietet sie ihnen einen breiteren Sichtbereich und ermöglicht es Ihnen, 2 Sekunden Auslösegeschwindigkeit und 120° Erfassungswinkel: Die Coollia Jagdkamera ist mit fortschrittlichen Sensoren ausgestattet.

Sobald eine bewegung erkannt wird, wunderbare Momente der Tierwelt aus allen Winkeln einzufangen. Sie können 1080p / 30fps hd-videos aufnehmen und 20MP Pixel Fotos erfassen, um jeden wunderbaren Moment klar festzuhalten. Die coollia jagdkamera bietet auch verschiedene funktionen wie Überwachungszeiträume, Zeitintervalle, Passwortschutz und mehr, Verzögerung, Verzögerungsfotografie, geplante Aufnahmen, um Ihre individuellen Aufnahmeanforderungen zu erfüllen.
ZnačkaCoollia #ad
VýrobceCoollia #ad
Číslo díluDLXJ02
ModelkaDLXJB-02

5. Horsdo

#ad

Rychlá aktivace, IP66, vodotěsná a 120° širokoúhlá noční vidění kamera s, 940 nm IR LED, divoká kamera s detektorem pohybu, 20 MP, Horsdo Fotoaparát s detektorem pohybu, 1080p HD, noční vidění, 0,2s

#ad
Horsdo #ad - 0, což zajišťuje, 2 sekundy spouštěcí rychlost a 120° detekční úhel: lovecká kamera horsdo disponuje rychlou spouštěcí rychlostí 0, 2 sekundy a úhlem snímání 120°, že můžete rychle zachytit dynamické momenty a zachytit všechny detaily pohybu. Snadná obsluha, zpoždění, časové intervaly, jako jsou období sledování, zpožděné fotografie, plánované snímky, instalace a mnohostranná : lovecká kamera horsdo má intuitivní uživatelské rozhraní, které zjednodušuje proces nastavení.

Vodotěsný design ip66 v kombinaci s robustním krytem vydrží náročné prostředí. Vynikající noční vidění a 26 infračervených led diod: lovecká kamera horsdo kombinuje vynikající schopnosti nočního vidění s infračervenými led diodami 26 940 nm, které umožňují v noci objevovat přírodní svět a zachytit autentické chování divoké zvěře. Nabízí také několik funkcí, jako jsou režimy záznamu, ochrana heslem a další. Vybavena 26 nesvítícími led a pokročilým mikrofonem, ale také zaznamenává jasný zvuk, zachycuje nejen jemné detaily světa zvířat při slabém světle, což umožňuje pohlcující zážitek z aktivit divoké zvěře.

S dosahem snímání 20 metrů 65 stop nepromeškáte žádnou akci a zachytíte každý okamžik. Díky jasným menu a možnostem můžete bez problémů přizpůsobit různá nastavení, časové intervaly a režimy vypnutí. 20 mp fotografií a rozlišení videa 1080p/30ft hd: lovecká kamera horsdo disponuje funkcí 20 mp pixelů a působivým videozáznamem 1080p / 30ft hd. S dosahem nočního vidění až 20 metrů 65 stop můžete ve tmě sledovat vzdálené aktivity divokých zvířat a zaznamenávat nepostřehnutelné noční akce.
ZnačkaHorsdo #ad
VýrobceHorsdo #ad
Číslo díluXJL001
ModelkaXJL-01

6. VOOPEAK

#ad

Dosah 120°PIR, vodotěsnost IP66, aktivováno pohybem, lovecká kamera, 1080P, 24 MP, 0,1s, Solární kamera ve tvaru divočiny, noční vidění, rychlá spoušť

#ad
VOOPEAK #ad - Loop nahrávání a větší podporovaná paměť divoká kamera má funkci nahrávání ve smyčce, takže paměťové karty nemusíte často vyměňovat. Nízké noční vidění a vodotěsnost ip66s plně automatickým infračerveným filtrem a 20 850nm infračervenými led diodami low glow zaznamenává kamera jasné noční vidění a videa, aniž by zastrašila divokou zvěř.

Pro lepší zážitek z přehrávání doporučujeme používat VLC Media Player a Irfanview Player. Solární kamera vestavěná baterie 2500 mah, lze napájet proudem přes solární panel nahoře na fotoaparátu. 24 mp fotografie a 1080p hd video tato kamera s vysokým rozlišením má vysoce kvalitní optický objektiv, který umožňuje ohromující videozáznamy 1080P a maximální počet pixelů až 24 megapixelů pro ostré a jasné fotografie. Tato kamera má vodotěsnou třídu krytí ip66 proti dešti, prachu a mlze a je ideální volbou i při extrémních povětrnostních podmínkách pro sledování divokých zvířat venku.

Potřebujete další zálohování? Žádný problém! můžete také použít 4 AA baterie! Před použitím prosím kameru na 8 hodin nabijte. 3 pasivní infračervené senzory a doba spuštění 0, 1 sekundy naše kamera je vybavena 3 citlivými PIR senzory, dokáže naše kamera okamžitě rozpoznat každý pohyb s prvotřídní dobou spouštění 0, 1 sekundy a zachytit tak každý okamžik. Pro lepší výkon doporučujeme používat 4 AA baterie při nízké teplotě. Dná šance promeškat něco zajímavého a úžasného!
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad

7. VOOPEAK

#ad

Bluetooth kamera s dobou spouštění 0,1S IMX458, solární kamer, pro venkovní sledování divoké zvěře, senzory IP66, hvězdné světlo, 60 MP, 30 FPS, Duální objektiv, noční vidění, vodotěsná, WLAN 4K

#ad
VOOPEAK #ad - S aplikací připojení wifi bluetooth můžete nastavit nastavení lovecké kamery přímo na svém telefonu, a to i na místech, na která se nemůžete pohodlně dostat. Současně využívá pokročilé videozáznamy H. 265 4k 30fps s jasnější reprodukcí zvuku a šetří tak až 90 % paměti paměťové karty ve srovnání s videy MJPG, která se používají téměř ve všech divokých kamerách.

Se sytostí 2, čipem novatek 96670 a 6vrstvým prémiovým skleněným širokoúhlým objektivem získáte více detailů o divokých zvířatech, 4palcového LCD displeje si můžete užívat živý svět divoké zvěře. Záznam ve smyčce a ovládání pomocí aplikace nikdy nezmeškáte okamžik se záznamem ve smyčce, který přepíše předchozí soubor, jakmile je karta plná. Wifi je hotspot kamery s divočinou, nikoli domácí WiFi. Kromě toho lze rozlišení videa nastavit také na 2K 60 FPS a 1080p 60 FPS. Revoluční duální noční vidění s nočním světlem a hvězdným světlem jedinečná kamera na divoké zvěře je vybavena designem s duální lensenou s astronomickým vzhledem a může přes den zapnout kameru Ultra HD a v noci automaticky přepnout do režimu redukce šumu.

60 mp jasný obraz a 4k uhd 30 fps nativní video s obrazovým senzorem sony imx458, ať už ve dne nebo v noci. I při extrémním počasí funguje tato kamera stále dokonalá pro lov, 1 s, časosběr, vodotěsnost IP66, 120° širokoúhlý, sledování divoké zvěře, vloupání na farmě a dokonce sledování bezpečnostních opatření v domácnosti. S touto funkcí můžete také zobrazit živý náhled obrázků a videí na fotoaparátu.
ZnačkaVOOPEAK #ad
VýrobceVOOPEAK #ad
Záruka1.

8. CEYOMUR

#ad

Solar WLAN Bluetooth Wildkamera Handyübertragung, CEYOMUR 4K 30fps 46MP Jagdkamera, mit Bewegungsmelder Nachtsicht IP66 Wasserdicht für Wildtier Überwachung mit U3 32GB Micro SD-Karte

#ad
CEYOMUR #ad - Wifi verbindung und einfaches teilen von dateienmit dem wifi der wildkamera können sie den inhalt direkt in der app anzeigen und auf ihr telefon herunterladen, ohne die Wildtier-Solarkamera auseinanderbauen und ein Kabel anschließen zu müssen. 0, wenn eine bewegung erkannt wird.

Der cy95 ist auch wasserdicht nach ip66, mit einer gummibeschichtung, die die internen Komponenten vor Witterung oder Kälte schützt, auch bei Temperaturen zwischen -4° und 140° Fahrenheit. Von ihrem Telefon aus. Es reduziert den Batterieverbrauch und schont gleichzeitig die Umwelt. Hinweis: das videoformat ist MP4; das Fotoformat ist JPG. Hinweis: die wlan-Verbindung ist auf 33ft begrenzt. Darüber hinaus fotografiert diese wildkamera dank des hochwertigen optischen Objektivs, des fortschrittlichen Bildsensors und der zwei großen 850nm LEDs mit geringer Helligkeit unglaubliche Momente der Nachtwelt mit klareren und schärferen Details.

Passen sie die sensoroptionen ganz einfach an Ihren Stil und Ihre Gewohnheiten an. Solarnetzung und doppelte verbindungdiese solar-wildkamera verfügt über einen eingebauten wiederaufladbaren akku mit 4400 mAh und kann über das oben montierte Solarpanel mit Strom versorgt werden. Und mit dem zusätzlichen Akkupack, das eine sekundäre Stromquelle bietet, ist die Akkulaufzeit beeindruckend. Und es wird mit einer 32 GB großen Micro-SD-Karte geliefert.
ZnačkaCEYOMUR #ad
VýrobceCEYOMUR #ad
Výška3.74
Délka5.63
Šířka4.21
ModelkaCY95

9. iZEEKER

#ad

H.264 Ultra HD videa 0,1 s doba spuštění pro pozorování zvěře s 32 GB SD kartou a 4 bateriemi, Divoká kamera Duální objektiv 4 K, IZEEKER 48 MP WLAN kamera pro divoké zvěře s nočním viděním hvězdného světla

#ad
iZEEKER #ad - Má více pragmatických funkcí, nahrávání smyčky, časosběr, větší podporovaná kapacita paměti až 256 GB. Wifi připojení a jednoduché nastavení úhlu připojte tuto divokou kameru pomocí funkce wifi zcela jednoduše k telefonu. 48 mp kvalitní fotografie a 4k ultra hd video vybaveno 3 vysoce pixelovými obrazovými senzory, objektiv s velkou clonou pro snímky při hvězdném světle a 2 výkonnými 850nm LED s nízkou září, 2 různými objektivy jeden HD objektiv bez zkreslení pro snímky za denního světla, kamera se dvěma objektivy má jasnější 48 MP obrázky a tekuté kapalkapalkapalkapalkapalkapalUltra HD videa s menším šumem obrazu a živějšími detaily.

Můžete je přehrávat jasněji a plynuleji a ušetřit až 80 % místa na paměťové kartě ve srovnání s MJPG videy, pokud je detekován pohyb. 3 pir senzory zajišťují, 1 s a nejdelší spouštěcí vzdálenost činí 20 m 65 ft.

Rychlá doba spuštění činí 0, že se tato kamera ihned spustí, která se používají téměř ve všech kamerách. Nový režim obnovy a více funkcí pokud si obrázky přejete na divoké kameře, jako je časovač, můžete je zvětšit a zmenšit, 1-10 nastavení fotografií, abyste si mohli prohlédnout každý detail pořízeného motivu. Můžete provádět nastavení, a stáhli obsah přímo do telefonu, abyste nastavili úhel a polohu, zobrazit živý stream vašeho fotoaparátu na obrazovce vašeho telefonu, aniž byste kameru museli demontovat a připojit k počítači. Omezená. H.
ZnačkaiZEEKER #ad
VýrobceiZEEKER #ad
Výška2.99
Délka5.31
Hmotnost0.68
Šířka3.94
ModelkaiG600
Záruka1 jahr garantie.

10. GardePro

#ad

GardePro E5S kamera pro divokou zvěř 32 MP 1296P H.264 video, infračervené LED světlo No-Glow 940 nm, noční vidění do 30 m, rychlé spouštěče, vodotěsnost IP66, kamera s detektorem pohybu

#ad
GardePro #ad - Kompatibilní s maximálně 512 gb sdhc c/sdxc paměťovou kartou není součástí dodávky. Kompaktní a robustní design pouzdra pro každé počasí. Super snadná obsluha: intuitivní ovládací menu a 2, 4" barevný displej pro rychlý vstup, i bez návodu k obsluze v ruce.

Ultra rychlá detekce pohybu: předběžná technologie pro neuvěřitelnou rychlost spouštění 0, super rychlá doba zotavení 0, 1s, 5 s, vzdálenost detekce až 27 m, nezmeškáte žádná zajímavá zvířata. Další vlastnosti: 3 režimy snímání fotografie, záznam smyčky, programovatelné datum, časosběr, video, záznam zvuku, čas a časové pásmo, foto + video, provozní hodiny, informační proužek, ochrana heslem.

Díky použití H. 264 se ve srovnání s běžnými kompresními formáty ušetří celkem 80 % místa. Neuvěřitelná kvalita obrazu: Špičkový optický objektiv starlight, obrazový senzor a optimalizace firmwaru zajišťují velmi ostré snímky až 32 MP. Silný video výkon: tato trailová kamera má exkluzivní video technologii, která produkuje videa 1296P nebo 1080P s poměrem stran 16:9. Vynikající dosah blesku nočního vidění 30 m.
ZnačkaGardePro #ad
VýrobceGardePro #ad