Top 10 Monopoly Deal Deutsch – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hasbro Gaming

#ad

Monopoly Deal karetní hra

#ad
Hasbro Gaming #ad - Ale mnohem rychleji! karetní hru monopoly lze hrát za pouhých 15 minut a je ideální pro rodiny s dětmi na kuriózní hrací kola. Akční karty mění hru: s akčními kartami se placení nájemného, vymění se pozemky jiných hráčů nebo si s nimi vymění peníze na narozeniny.

Jednoduché učení: karetní hru monopoly deal lze zcela jednoduše naučit, sdělit a hrát. Shromážděte 3 skupiny barev, který shromáždil 3 kompletní barevné skupiny různých barev, abyste vyhráli: V této vzrušující a strategické karetní hře je třeba být prvním hráčem, aby vyhrál.

Rychlá karetní hra monopoly: u oblíbené karetní hry monopoly deal se nazývá výměna, vyšívání a plánování! Přichází zábava Monopoly v karetní hře s krátkými květy pro děti a dospělé. Hrát za 15 minut: slavná hra o velké dohodě. Přehledové karty připomínají hráčům, co musí ve svém tahu provést, a karty s tipy a pravidly doplňují zábavu.
ZnačkaHasbro Gaming #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška5.62
Délka0.75
Šířka3.62
Číslo díluG0351100
ModelkaG0351100

2. Monopoly

#ad

Mehrfarbig, Monopoly E31131020 Deal Kartenspiel

#ad
Monopoly #ad - Verwenden sie aktionskarten, um Mieten zu berechnen und knifflige Angebote zu machen. Sammeln sie 3 Eigenschaftenkartensätze zum Gewinn. 15 minuten zu spielen. Der spaß eines Monopolspiels mit Karten. Holen sie sich ein schnelles Spiel, es dauert nur ca.
ZnačkaMonopoly #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška5.63
Délka0.75
Hmotnost0.33
Šířka3.63
Číslo díluE31131020
ModelkaE31131020
ZárukaN/A

3. Tomicy

#ad

Tomicy Deskové hry Monopoly Deal karetní hra Rychlá hra Zábavná karetní hra Ideální dárek pro hry pro rodiny a děti od 8 let

#ad
Tomicy #ad - Sbírejte 3 sady vlastností. Hra pro rodiny a děti od 8 let. Pořiďte si rychlou hru, trvá to jen cca 15 minut hraní. Rychlá karetní hra pro 2–5 hráčů. Pokud je vaše dítě 8 let a starší, můžete jej darovat svému dítěti, bude vám velmi radost. Má 110 karet.
ZnačkaTomicy #ad
VýrobceTomicy #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka1.57
Číslo dílu1
Modelka1

4. OBLRXM

#ad

Monopoly Game, Monopoly Junior, OBLRXM Monopoly Deal, Family Board Game, Monopoly Board Game for Families and Kids Ages 8 and Up modrá, karetní hra Deal

#ad
OBLRXM #ad - Co je vaŠe token: k žetonům patří rubber ducky, scottie, závodní vůz, Tučňák, hazel, t-rex, klobouk a bitevní loď. Stavte domy a hotely: miluji pocit, když protivník přistane na vlastním pozemku.

Je to skvělá hra pro herní večer s rodinou nebo kdykoli pro vnitřní zábavu. Koupit hráče, prodávat a obchodovat s cílem vyhrát: hráči kupují sousedství, prodávají nemovitosti, vyžadují nájemné a staví impérium ve hře Monopoly pro dospělé a děti od 8 let. Dárek pro děti: pokud je vaše dítě 8 let nebo starší, můžete ho darovat svému dítěti a bude nadšené. Rychlá obchodní hra s nemovitostmi: je to základ pro rodinné hry. Hráči kupují, prodávají, sní a plánují svou cestu k bohatství s deskovou hrou Monopoly. V této rodinné deskové hře platí: Čím více hráčů staví, tím více peněz za nájem mohou nasbírat.
ZnačkaOBLRXM #ad
VýrobceOBLRXM #ad
Číslo díluCWT9027

5. Gujey

#ad

2 sady deskových her Monopoly Deal karetní hra Rychlá hra Zábavná karetní hra Hra pro děti a rodiny se 110 kartami pro rodiny a děti od 8 let

#ad
Gujey #ad - Monopoly deal zábava ve formě karetní hry. Vhodný věkzábavné hry pro děti od 8 let, mládež, dospělé středního věku a dobrá volba.

Rychlé temporychlá karetní hra pro 2 – 5 hráčů. Nejlepší volbakaretní hra se hodí pro všechny druhy akcí, večírky s přáteli, jako jsou rodinné hry, narozeninové oslavy atd. Vhodné jako dárek pro děti od 8 let. Použijte "akční karty", abyste si vyžádali nájem, sbírejte 3 kompletní sady karet s nemovitostmi a získejte vítězství. Karetní hry mohou trénovat intelektuální vývoj a praktické schopnosti dětí. Materiálykaretní hra z pevného papíru, který se snadno nedeformuje, má dlouhou životnost a je recyklovatelná.
ZnačkaGujey #ad
VýrobceGujey #ad

6. Monopoly

#ad

Mehrfarbig, Monopoly 1118E3113108 Deal

#ad
Monopoly #ad - 15 minuten. Spielen sie eine schnelle Runde, es dauert nur ca. Hinweis : dieses Spiel ist in dänischer Sprache. Der spaß von monopoly in Form eines Kartenspiels. Verwenden sie eine veranstaltungskarte, um Ihre Einstellung zu machen und Trickangebote zu erledigen. Sammeln sie 3 gruppen von Eigentumskarten, um zu gewinnen.
ZnačkaMonopoly #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška5.62
Délka0.75
Hmotnost0.35
Šířka3.62
Číslo dílu1118E3113108
Modelka1118E3113108

7. Monopoly

#ad

Belgické vydání jazyk francouzština, Monopoly Karetní hra Deal

#ad
Monopoly #ad - Použijte akční karty ke sbírání nájmu a k dokončení nebezpečných nabídek. Zahrajte si hru rychle; trvá asi čtvrt hodiny. Sbírejte 3 sady majetkových karet, abyste vyhráli. Zábava sklenice Monopoly v karetní hře.
ZnačkaMonopoly #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška5.63
Délka0.75
Hmotnost0.55
Šířka3.62
Číslo díluNO
ModelkaNO

8. Winning Moves

#ad

Německy, věk 8+, Bundesliga zboží pro fanoušky, Winning Moves, Monopoly, Bundesliga Edition

#ad
Winning Moves #ad - Hrát od 8 let – tato společenská hra od winning moves je vhodná od věku 8 let a lze ji hrát se dvěma až šesti hráči. Se skvělými herními figurkami v designu fotbalového míče – edice monopoly Bundesliga přichází s hracími figurkami jako branka, fotbal nebo mistrovská mísa, se kterými mohou hráči přetáhnout přes hrací desku.

MusÍ mÍt pro vŠechny fundesliga fanoušky – kdo se mimo herní dny nemůže nabažit Bundesligy, pro koho je tento fotbalový monopoly ideálním fanouškovským artiklem. Vzrušující design – hrací deska ukazuje nejlepší mláďata na věčném stole fotbalové Bundesligy, od FC Bayern Mnichov až po Karlsruher SC nabízí tato desková hra hráčům možnost chytit si své oblíbené kluby. Monopola v edici svazku – objevte nyní věčnou tabulku Bundesligy ve vlastním monopolu.
ZnačkaWinning Moves #ad
Výrobcewinning moves #ad
Výška10.51
Délka15.75
Hmotnost2.24
Šířka1.97
Číslo díluWIN47032
ModelkaWIN47032
Zárukane

9. Winning Moves

#ad

Věk 8+, Německy, Cáchy, Monopoly Města, Monopoly, Winning Moves

#ad
Winning Moves #ad - Monopoly aachen – slavná desková hra je nyní k dispozici také pro město Cáchy. Společenská hra pro celou rodinu – popadni svou rodinu a užijte si nádherný herní večer, zatímco se pohybujete ulicemi v Cáchách. Skvělá hra – hrajte si s celou rodinou a objevte památky Cáchy a napínavé úkoly v mapách událostí a společenství přizpůsobených Cáchám. Aachen souvenir – zábava ze hry pro všechny milovníky Cáchy. Hrát od 8 let – hru lze hrát od 2 do 6 hráčů s doporučením věku 8 let.
ZnačkaWinning Moves #ad
VýrobceWinning Moves #ad
Výška10.51
Délka15.75
Hmotnost2.3
Šířka1.97
Číslo díluWM04222-GER-6
ModelkaWM04222-GER-6
Zárukane

10. Winning Moves

#ad

Monopoly, společenská hra pro dospělé a děti, Winning Moves, věk 8+, MEGA 2nd Edition, německy

#ad
Winning Moves #ad - Včetně teplotních kostek – s kostkou tempo se otevírá možnost dostat se na další volný pozemek. Desková hra od 8 let – společenskou hru lze hrát od 8 let se 2 až 6 hráči.

Rodinná hra se zábavnou zárukou – edice mega edition má 12 dalších polí včetně 8 nových silnic, mrakodrapů a více peněz. S jízdenkami na autobusy – jízdenky na autobusy umožňují rychle se dostat přes hrací desku a cíleně na pozemky. Monopoly mega edition – zde nezůstanou žádná přání nesplněna, protože celosvětově známá desková hra je nyní k dispozici v mega edici pro zábavu XXL.
ZnačkaWinning Moves #ad
VýrobceWinning Moves #ad
Výška1.97
Délka10.63
Hmotnost2.43
Šířka15.75
Číslo dílu46899
Modelka41122
Zárukabez záruky