Top 9 Einladungskarten Zum 70 Geburtstag – Obálky na blahopřání a pozvánky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klasse

#ad

Elegantní svatební výročí 20, 60, 80, pozvánka, 50, party, 40, dospělí, narozeniny, obálky, 30, 10 x Pozvánky zlaté balónky s vhodnými obálkami, nafukovací balonek, 70, skládací karty, 90

#ad
Klasse #ad - Vnitřní strana je také potištěna designem, ale nabízí ještě dostatek místa k popsání nebo potisku vlastními slovy. Karty jsou velmi pevné a stabilní, tištěné na kvalitním papíře, díky tomu vypadají velmi ušlechtile. Vyrobeno v německu: naše karty se vyrábějí výhradně v německu. Karty: tato sada se skládá z 10 skládacích karet / dvojitých karet s obálkami. Formát: din a6 skládací karty / dvojitá karta. Použití: pozvánka, pozvánka, party. Design: stylová, elegantní pozvánka zdobená zlatými balónky.
ZnačkaKlasse #ad
VýrobceEisler & Gauk GbR #ad
Výška0.2
Délka4.13
Šířka5.91
Číslo díluEKLBG
ModelkaEKLBG

2. Joli Coon

#ad

Joli Coon 70 Happy Birthday skládací přání s obálkou a voskovou pečetí, narozeninové přání 70

#ad
Joli Coon #ad - Protože příroda patří k nám, jako my k ní, sázíš zde k kompletně klimaticky neutrálně vyrobenému výrobku. Vše, co bereme v ruce u jolicoon, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu.

Pokud budeš nespokojený, najdeme řešení. Naše 70 happy birthday přání je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený horkou fólií z růžového zlata, vytištěný na 350 g designovém papíru a k tomu je k dispozici prémiová obálka s pravým voskem. V naší manufaktuře jsme odvětrávali tak dlouho, dokud již není možné kvalitativně a tak vám dáváme slib: Tato karta splňuje to, co si přejete.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.92
Číslo díluGrau-KK-HB70-DE

3. Unser-Festtag

#ad

S nápisem, 30 karet, 17 x 12 cm, Pozvánky k narozeninám kulaté narozeniny veselé 50 60 70, pro každý rok možné

#ad
Unser-Festtag #ad - Cca 1 hodinu po vašem nákupu. Tisk a odeslání proběhne nejpozději 1 pracovní den po schválení tisku. Po nákupu vám zašleme odkaz na zadání údajů. Vyberte si požadované množství a velikost karty. Až do schválení tisku si můžete nechat text libovolně často měnit. Během 24 hodin v pracovní dny obdržíte korekci PDF ke kontrole.
ZnačkaUnser-Festtag #ad
VýrobceSchottenpreis #ad
Výška0.01
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo díluARTNR-30150-2250

4. Joyoldelf

#ad

Narozeninový dárek pro muže ženy k výročí, vyskakovací pohlednice, narozeninové přání s obálkou, 3D pop-up přání, dárek k ročníku 1954, Joyoldelf 70. Narozeninové přání

#ad
Joyoldelf #ad - K narozeninám vašich dětí, vašich přátel nebo partnerů vám mohou zaslat náš exkluzivní dárek k 70 Jedinečný design: joyoldelf pop up přání k narozeninám je krásné, vyskakovací přání přináší více efektů překvapení než běžné narozeninové přání. Narozeninové přání 70 přinese oslavu a veselí, personalizované, automaticky se objeví jako vynikající symbol k 70 Naše blahopřání má tyto zajímavé věci vytištěné na obou stranách obalu.

Bude to kompletní narozeninové překvapení! Narozeninám muže, ale také ohromil ženu ve věku 60 Osoba, pocítí vaši hlubokou lásku! toto je vaše ideální volba pro zaslání požehnání! V případě dotazů k výrobku nás prosím včas kontaktujte. Vysoce kvalitní materiály: kvalita pop-up přání k narozeninám je velmi dobrá, dlouhá životnost, povrch 3d pop up přání je hladký a příjemný, tloušťka je ekvivalentní, vaši rodinu nebo přátele mohou po obdržení kartiček dlouho uschovat.

Po otevření 3d přání k narozeninám uvidíte přiloženou samostatnou pohlednici, bez zápachu, která vám nabízí dostatek místa pro napsání vašich přání. Narozeninám. Vysoce kvalitní servis: přání k narozeninám joyoldelf se skládá z barevného složení vintage. Které auto to je? co je v rádiu a televizi? filmy? Jaká oblíbená hudba existuje? Dárek z roku 1954 překvapil nejen chlapce k jeho 60
ZnačkaJoyoldelf #ad
VýrobceJoyoldelf #ad
Číslo díluFG-70
ModelkaFG-70

5. Kartenmachen.de

#ad

Sedmdesáté nádherných let, 20 x kulaté 70. narozeniny pozvánky k narozeninám

#ad
Kartenmachen.de #ad - Další skvělé karty a dopisní obálky u nás v obchodě! Vč. Zaslání po schválení tisku pouze 1 – 2 dny. Formát: zaklapávací karta čtverec zavřená 148 x 148 mm, otevřené 296 x 148 mm, materiál: Papír 300g/m2. Tisk: digitální, skládací karta, highlights: Individuálně potištěné, s Vaší fotografií. Tisku vašich textů.
ZnačkaKartenmachen.de #ad
VýrobceKartenmachen.de #ad
Číslo díluEGD100208A-V5-20

6. Klasse

#ad

10 x pozvánek béžový akvarel s obálkami rozevírací karty pozvánka na party narozeniny obálky elegantní svatba jubileum 20 30 40 50 60 70 80 listů vintage

#ad
Klasse #ad - Vyrobeno v německu: naše karty se vyrábějí výhradně v německu. Karty jsou velmi pevné a stabilní, vytištěné na kvalitním papíře, díky tomu vypadají velmi ušlechtile. Formát: din a6 skládací karty / dvojitá karta. Design: stylová, elegantní pozvánka zdobená jemnými motivy. Vnitřní strana je potištěna také designem, ale nabízí ještě dostatek místa pro popsání nebo potisk vlastními slovy. Karty: tato sada se skládá z 10 zaklapávacích karet s pozvánkou / dvojitých karet s obálkami. Použití: pozvánka, pozvánka.
ZnačkaKlasse #ad
VýrobceEIsler & Gauk GbR #ad
Výška0.2
Délka4.13
Šířka5.91
Číslo díluEKABeige
ModelkaEKABeige

7. EQUIK PRODUCTS

#ad

EQUIK PRODUCTS Přání k narozeninám z roku 1954 | dárek k 69. narozeninám | dekorace narozeniny | narození v roce 1954 | Vintage plakát | 69. narozeniny ženy | 69. narozeniny muži | zpět v roce 1954

#ad
EQUIK PRODUCTS #ad - Zve k tomu, abyste se při slavnostech, oslavách nebo setkáních těšili ve vzpomínkách na staré časy a anekdoty z dětství. Lze zarámovat do každého rámečku ve formátu DIN A4. Vytištěno na kvalitním papíru o velikosti din a4 210 x 297 mm.

Vyrobeno v klasickém designu; s druhy písma a tóny, které vás nechají ponořit do minulých časů. Výrobek neobsahuje žádný rám. Reprodukce tohoto produktu v plné nebo částečné podobě bez písemného souhlasu EQUIK PRODUCTS je zakázána. Zabaleno v robustním kartonovém obalu, který chrání před možným poškozením při přepravě.

Informace k tomuto produktu zvláštní a originální dárek k narozeninám nebo výročí, který slouží jako domácí dekorace nebo jako dekorativní prvek během party nebo oslavy. Obsahuje nejvýznamnější zprávy roku, sportovní události, filmy a televizní seriály, celebrity narozené ve stejném roce a další kuriozity.
ZnačkaEQUIK PRODUCTS #ad
Výška0.04
Délka11.81
Hmotnost0.06
Šířka8.27

8. Milula Studios

#ad

70. narozeniny ženy a muže veselý nápad na dárek, Přání k narozeninám 70 pro muže a ženy, zvláštní přání 70. narozeniny s obálkou, 1954 nostalgický dárek k narozeninám pro ženy a muže

#ad
Milula Studios #ad - Zvláštní možnost spojení minulosti a současnosti. Narozeninám. Udělejte z narozeninové party mimořádný okamžik. Narozeninám. Narozeninám: darujte mimořádnému člověku jedinečné přání v šarmantním vintage vzhledu se všemi významnými událostmi z roku narození.

Narozeninám. Jedinečné narozeninové přání k 70 Nadčasová připomínka: darujte s naším nostalgickým přáním k narozeninám nadčasovou vzpomínku na rok narození 1954 a všechny události, které jej poznamenaly. Perfektní dekorace 70 Narozeniny muž a žena: proměňte oslavu v nezapomenutelnou party s naší jedinečnou kartičkou k 70 Osobní a nostalgický pozdrav pro mimořádný milník.

Přání k narozeninám 70: ukažte svou lásku a uznání s naším láskyplně vytvořeným přáním k 70 Zaručeně hitem pro každou příležitost a k 70 Veselé dárky pro ženy a muže: rozesměj své nejmilejší s našimi originálními a veselými dárky pro ženy a muže.
ZnačkaMilula Studios #ad
VýrobceMilula Studios #ad
Výška0.08
Délka8.27
Šířka5.83
Číslo dílu1

9. Unser-Festtag

#ad

Pro každý věk, 10 pohlednic, 17 x 12 cm, Pozvánky k narozeninám, vtipné vtipné 30 40 50 60 70

#ad
Unser-Festtag #ad - Po nákupu vám zašleme odkaz na zadání údajů. Během 24 hodin v pracovní dny obdržíte korekci PDF ke kontrole. Tisk a odeslání proběhne nejpozději 1 pracovní den po schválení tisku. Vyberte si požadované množství a velikost karty. Až do schválení tisku si můžete nechat text libovolně často měnit. Cca 1 hodinu po vašem nákupu.
ZnačkaUnser-Festtag #ad
VýrobceSchottenpreis #ad
Výška0.01
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo díluARTNR-30072-1606