Top 10 Wandtattoo Büro – Nástěnné samolepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RoomMates

#ad

Marvel Helden Comic Wandtattoo, 29 x 13 x 2.5 cm, PVC, 32, bunt, RoomMates RM

#ad
RoomMates #ad - Egal ob sie ein kinderzimmer, ein schlafzimmer, ein jugendzimmer, ihr büro oder Teile Ihres Hauses wie Flur, Küche oder Bad dekorieren möchten - die RoomMates bieten Ihnen das passende Motiv. Unsere dekore lassen sich in sekundenschnelle anbringen und jederzeit wieder rückstandslos entfernen. Erwecken sie ihre wände mit den tollen, farbenfrohen und stylischen Wandtattoos von RoomMates zum Leben. Sie eignen sich auch super als Geschenk. Größe an der wand: von 7, 6 cm x 2 cm bis 19 cm x 22, 9 cm. 32 elemente.
ZnačkaRoomMates #ad
VýrobceRoomMates #ad
Výška0.8
Délka10.6
Hmotnost0.31
Šířka5.2
Číslo díluRMK2328SCS
ModelkaRMK2328SCS

2. RoomMates

#ad

Vesmírná trupa nástěnné tetování, barevná, PVC, 48 x 13 x 2,5 cm, RoomMates RM, Star Wars VII

#ad
RoomMates #ad - Velikost na stěně: 56, 5 cm x 112, 8 cm. Skvěle se hodí také jako dárek. Ať už chcete ozdobit dětský pokoj, ložnici, kancelář nebo části vašeho domu jako jsou chodba, pokoj pro mládež, kuchyně nebo koupelnu – RoomMates vám nabízí vhodný motiv.10 prvků. Naše dekorace lze během několika sekund nalepit a kdykoli opět beze zbytku odstranit. Probuďte své stěny skvělými, pestrými a stylovými nástěnnými nálepkami od RoomMates k životu.
ZnačkaRoomMates #ad
VýrobceRoomMates #ad
Výška0.01
Délka18
Hmotnost0.22
Šířka5
Číslo díluRMK3150GM
ModelkaRMK3150GM

3. DECOWALL

#ad

DECOWALL DS-8002 Englisch Tier-Alphabet Wandsticker Wandaufkleber Wandtattoo Wanddeko für Wohnzimmer Schlafzimmer Kinderzimmer Englisch Ver. Klein

#ad
DECOWALL #ad - Einfach anzuwenden: es kann auf alle sauberen, fenster, fliesen, trockenen und glatten Oberflächen geklebt werden, einschließlich Wände, Spiegel, Möbel und sogar Kühlschränke. Wenn sie mit unseren wandaufklebern nicht zufrieden sind oder Probleme bei der Installation haben, können Sie sich gerne an uns wenden.

Perfekt für ihr kind, wohnzimmern, egal ob junge oder mädchen: Der Wandtattoo Englisch Alphabet Tiere ist ideal zum Lernen und Dekorieren von Kinderzimmern, spielzimmern, Schlafzimmern, Babyzimmern, kindergärten, Badezimmern und Fluren. Hochwertiges produkt: decowall wandsticker bestehen aus hochwertigem Material und bieten lebendige und kräftige Farben.

Paket: inklusive anleitung und 4 bögen à 28, 7 cm x 20 cm 11, 9 Zoll, 3 zoll x 7, Es kann nach Ihren Wünschen angepasst werden. Sie lassen sich leicht abziehen und aufkleben, sind zudem abnehmbar und wasserfest. Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten und Sie bei der Lösung etwaiger Probleme unterstützen.
ZnačkaDECOWALL #ad
VýrobceDECOWALL #ad
Číslo díluHU-XI-162
ModelkaHU-XI-162

4. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď koně velké nálepka na zeď divoký kůň farma zvířata nálepka na zeď dětský pokoj obývací pokoj ložnice nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Lze jej nalepit na všechny čisté, nábytek, okna, suché, dlaždice, zrcadlo, nestrukturované hladké povrchy: stěny, dokonce i vaše ledničky.

Decalmile tetování na zeď koně zvířata na farmě jsou perfektní pro dekoraci obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, ložnice, obývacího pokoje pohovky. Decalmile samolepky na zeď jsou vysoké kvality, snadno se loupe a lepí, světlé a barevné, odnímatelné a vodotěsné. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme při řešení problémů. Pokud nejste se svým nákupem spokojeni nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Přijďte v 8 listech, velikost listu: 21 cm x 30 cm 8, 26" x 11, 81" nebo závisí na vašich preferencích pro kutily.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Výška12.48
Délka0.28
Hmotnost0.4
Šířka8.58
Číslo díluDM0795
ModelkaDM0795

5. GRAZDesign

#ad

46 x 30 cm / 073 tmavě, vstup, tetování na zeď rčení texty nástěnné nápisy, nálepka na stěnu chodbu a předsíň, GRAZDesign Tetování na zeď Vítejte v rodinném jménu na přání pro chodbu, nálepka moderní

#ad
GRAZDesign #ad - Nezanechává žádné zbytky a lze jej v případě potřeby snadno odstranit. Mnohostranně použitelný: nejen na chodbě, ale i ve vstupním prostoru nebo v jiných místnostech se toto tetování na zeď postará o zvláštní akcent. Kvalita a spokojenost: stojíme za kvalitou našich výrobků a nabízíme záruku spokojenosti.

Osobní uvítací pozdrav: upravte si svou chodbu nebo předsíň osobně s naším tetováním na zeď "Vítejte u rodinného jména". Snadná instalace: instalace je snadná a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Made in germany: naše výrobky se hrdě vyrábějí v německu, což zaručuje nejvyšší standardy kvality a řemeslné umění. Moderní design: naše samolepicí nástěnné nápisy jsou moderní a stylové, díky čemuž se bez problémů začlení do vašeho domova.

Individuální přizpůsobení: přizpůsobte si tetování na stěnu přidáním příjmení, abyste vytvořili vřelé a jedinečné přivítání. Ideální dárek: naše nálepka na zeď se také výborně hodí jako dárek pro přátele nebo rodinu, kteří si koupí nový domov. Kvalitní materiál: vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, naše tetování na zeď zajišťuje dlouhotrvající radost a zůstane v nejlepším stavu. Zkrášlete vstupní prostor: dodejte svému vstupnímu prostoru osobní nádech a přivítejte hosty s teplem a stylem.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška11.81
Délka0.04
Hmotnost0.66
Šířka18.11
Číslo dílu720301_30_073
Modelka720301_30_073

6. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Tetování na zeď Time for Music s notami Hudba obývací pokoj pokoj pokoj pro mládež hudební místnost, 59 x 30 cm / 070 černá

#ad
GRAZDesign #ad - Vysoká kvalita: vyrobeno z odolného vinylu, který trvale drží a dá se snadno instalovat. Perfektní tetování na zeď pro milovníky hudby – dodejte svému prostoru hudební nádech. Jednoduché použití: díky přiloženému návodu a přenášecí fólii můžete tetování na zeď bez problémů připevnit sami.

Vyrobeno v německu: pečlivá výroba tetování na zeď v Německu – žádné skladové zboží. Inspirující zprávy: uveďte motivační citáty nebo texty písní, které vyjádří vaši vášeň pro hudbu. Jedinečná dekorace: dodejte své ložnici, obývacímu pokoji, studiu nebo kanceláři něco hudebního akcentu. Rychlé dodání: objednejte si tetování na zeď a doručte jej rychle a bezpečně, abyste mohli ihned začít s dekorací.

Personalizovatelné: vyberte si barvu a velikost, která nejlépe vyhovuje vašemu prostoru. Skvělý dárek: překvapte přátele nebo rodinu, kteří milují hudbu, s originálním nástěnným tetováním. Univerzální design: vyberte si z různých hudebních motivů a citátů, které se hodí k vašemu stylu.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška11.81
Délka0.04
Hmotnost0.66
Šířka23.23
Číslo dílu600042_30_070
Modelka600042_30_070

7. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď káva kuchyně nálepka na kávu kávová zrna trpaslík nálepka na zeď kuchyně jídelna restaurace nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů. Decalmile nástěnné nálepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stahují a lepí, jsou odstranitelné a vodotěsné.

Lze jej nalepit na každý čistý, zrcadlo, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, okna, dlaždice, nábytek, suchý, dokonce i vaše ledničky. Dodává se v 8 listech, 81", velikost listu 21 cm × 30 cm 8, 27" × 11, lze jej také upravit podle vašeho přání. Decalmile tetování na stěnu kávová zrna jsou perfektní do ložnice, kanceláře, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně. Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem nebo máte problémy při instalaci, můžete se na nás obrátit.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM0896
ModelkaDM0896

8. wondever

#ad

Javorové listy nálepka na zeď nástěnná dekorace na okno party dekorace, wondever Tetování na zeď listy žluté podzimní listy nálepka na zeď dožínky

#ad
wondever #ad - Spolehlivý materiál: nástěnné tetování wondever jsou z vysoce kvalitního, samolepicího matného materiálu PVC, snadno se stáhnou a lepí, bezpečné a netoxické, trvanlivé a vodotěsné. Při otevření obalu je normální mít trochu chuti.

Rozměry detaily: obsahuje 9 listů samolepek na zeď, velikost listu: 20 cm x 30 cm 7, 87" x 11, 81". Stick v souladu s obrázkem nebo DIY ve vašem vlastním nápadu. Snadná obsluha: jednoduše ji stáhněte a nalepte je na požadovaná místa, suchých a čistých povrchů, rovných, aniž by zanechaly zbytky. Tipy: pokud máte dotazy k používání produktu, neváhejte se na nás obrátit. Iroké použití: nástěnné tetování wondever se perfektně hodí pro domácí dekoraci nebo dekoraci prostoru, třída, jídelna, dětský pokoj, jako je obývací pokoj, kancelář a všude jinde.

Výrobek jednoduše rozdělte na několik hodin na větraném místě, aby se zápach vypařil. Není nutná žádná barva, ložnice, zkrášlí váš pokoj a představuje jedinečný nápad na dárek. Lze ji nanést na většinu hladkých, které lze velmi snadno nalepit nebo odstranit.
Značkawondever #ad
Výrobcexili #ad
Číslo díluWD-227-0111

9. wondever

#ad

Wondever Tetování na zeď Velký strom Š*V: 143 x 160 cm Nálepka na zeď Zelené listy Létající ptáci Nálepka na zeď Nástěnná dekorace pro obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj

#ad
wondever #ad - Referenční velikost: 143 cm × 160 cm 56" × 63". Nalepte podle obrázku nebo si udělejte vlastní nápad. Lze jej nanést na většinu hladkých, suchých a čistých povrchů, které se velmi snadno lepí nebo odstraňují. Tipy: máte-li dotazy k používání produktu, můžete se na nás obrátit.

Rozměry detailů: obsahuje 4 listy nálepky na stěnu, velikost listu: 30 cm x 90 cm 11. Spolehlivý materiál: wondever tetování na zeď jsou z kvalitního, samolepicího PVC matného materiálu, bezpečné a netoxické, snadno se stáhnou a lepí, mají dlouhou životnost a jsou vodotěsné. Při otevření balení je normální mít trochu chuti. Není nutná žádná barva, jídelna, dveře, okna, zkrášlí váš pokoj a je jedinečným nápadem na dárek.

Snadná obsluha: jednoduše je stáhněte a nalepte na požadovaná místa, rovných, aniž by zanechaly zbytky. Výrobek jednoduše rozetřete na větraném místě a nechte několik hodin uschnout, aby se zápach vypařil. Iroké použití: wondever nálepky na stěnu se perfektně hodí pro domácí dekoraci nebo dekoraci pokojů, jako je dětský pokoj, třída, kancelář a všude jinde.
Značkawondever #ad
Výrobcexili #ad
Hmotnost0.51
Číslo díluWD-22B-0135

10. Healthy clubs

#ad

Maus-Loch Wand Kunst Sticker Wash Vinyl Nálepka Myši Home Soklová lišta Funny

#ad
Healthy clubs #ad - Vinylová nálepka použitelná na každém dostatečně hladkém a čistém povrchu. Samolepka na zeď z vinylu pro domácnost a. Vypadá skvěle na soklových lištách. Rozměry: 18 x 7 cm, barva: Černá. Vyřezávané na archu ze samolepicího vinylového materiálu, odolné proti vlhkosti, vysoká kvalita a rozlišení.
ZnačkaHealthy clubs #ad
VýrobceBC Designs #ad
Výška0.04
Délka7.09
Šířka3.54
Číslo díluSamGreatWorld
ModelkaSamGreatWorld