Top 10 USA Adapter Steckdose – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weinsamkeit

#ad

Weinsamkeit mezinárodní zásuvkový adaptér s 4 USB, USA, 1 USB-C, 1AC zásuvka, Anglii, Cestovní adaptér po celém světě, cestovní zástrčka adaptér po celém světě pro Německo, Itálii, Austrálii

#ad
Weinsamkeit #ad - Kompatibilní s více zařízenímitento univerzální cestovní adaptér je kompatibilní s celou řadou elektronických zařízení, herní konzole, tablety, Bluetooth reproduktory, jako jsou smartphony, notebooky, sluchátka, digitální fotoaparáty, holicí strojky atd.

Je certifikován RoHS, FCC a CE. Celosvětový cestovní adaptérnáš univerzální adaptér je vaším spolehlivým společníkem ve více než 180 zemích, Číny a japonska. V případě dotazů ohledně kvality produktu se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailové schránky Amazon. Ujistěte se, velké británie, že vaše přístroje podporují dvojité nebo variabilní napětí, Austrálie, USA, včetně EU, než je použijete s naším cestovním adaptérem.5 v/3 a a 1 ac zásuvka, 4 a, náš adaptér může nabíjet až 6 zařízení současně vysokou rychlostí.

Díky malé velikosti a lehkosti je ideální pro všechny vaše cesty. Naším cílem je nabídnout vám nejlepší možné služby. Nabízí maximální výkon 880 w při 110 v a 1840 W při 230 V. Rychlé a inteligentní nabíjení se 4 usb přípojkami každé připojení: max. Certifikovaná bezpečnost vyrobeno z kvalitního pc, náš mezinárodní adaptér nabízí maximální bezpečnost. 5 v/2, 6 a, celkový výkon: 5 v/5, 1 usb typ c max.
ZnačkaWeinsamkeit #ad
VýrobceWeinsamkeit #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Ortiny

#ad

Mezinárodní zásuvkový adaptér se 4 USB, cestovní zástrčka 28 W Fast Charge univerzální adaptér pro Německo, Thajsko, Itálie,, USA, 1 USB C a 1 AC zásuvkou, UK, Ortiny Cestovní adaptér po celém světě

#ad
Ortiny #ad - Havá upomínka: nejedná se o konvertor, tento univerzální cestovní adaptér je vhodný pouze pro přístroje s duálním napětím nebo globální zařízení s rozsahem vstupního napětí 110–230 voltů, transformace transformace nebo obrácení sítě není díky tomuto výstupnímu adaptéru dosaženo. Může nabíjet až 6 zařízení současně, 50/60 hz, 4 a max, 1 typ c celkový výstup: 5v/3a a 1 ac podporuje 110-230 V, takže na cestách nemusíte mít s sebou více adaptérů.

Nejlepší společník na cesty: velikost 5, malý a přenosný, zda je vhodný pro váš cíl, 1 × 5 cm, kompaktní design, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry. Pokud si nejste jisti, 3 × 7, aby se ušetřilo místo v zavazadle. Multifunkční designový koncept může splnit různé požadavky na nabíjení, neváhejte se nás zeptat. Už nemusíte dělat starosti s nabíjením na různých místech. Tyto ochranné systémy zajišťují bezpečnější nabíjecí prostředí pro vás a vaši rodinu.

Univerzální cestovní adaptér 6 v 1: ortiny cestovní adaptér je vybaven konektory eu/uk/us/austrálie. S tímto univerzálním cestovním adaptérem si nemusíte na cestách do více než 224 zemí jako Evropa, Velká Británie, Itálie, Čína, Asie, Japonsko, Thajsko, Izrael, USA, Německo, Austrálie, Kolumbie atd. Vícenásobná bezpečnostní ochrana: cestovní adaptér je vybaven dvojitými pojistkami, přepěťovou ochranou a bezpečnostním zamykáním dveří a jeho kryt je vyroben z vysoce kvalitního ohnivzdorného materiálu, který vydrží teploty až 750 °C.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška2.09
Délka2.8
Hmotnost0.33
Šířka1.97
ModelkaJY-305B

3. hyleton

#ad

Austrálie Usw, univerzální zásuvkový adaptér 4 USB porty s 5,6 A a 1 3,0 A, typ C, mezinárodní cestovní zásuvka, Evropu, cestovní adaptér pro Německo, hyleton Cestovní adaptér po celém světě, Anglii, USA

#ad
hyleton #ad - Bezpečnostní ochrana kompatibilní s 100 – 240 v, rohs, bezpečnostní okno, výstup typ c: 5 v/3 a, CE a FC. Kompaktní designcestovní nabíječka je tak malá, že jej můžete zasunout do kufru nebo batohu, je to dobrý průvodce na vaši cestu.

Cestovní adaptér univerzální cestovní adaptér od hyleton lze použít ve více než 224 zemích jako celá evropa, Maledivy, austrálie, sri lanka, Thajsko, itálie, dubai, usa, uk, mexiko, japonsko, většinu zemí v Asii. Cestovní adaptér 6 v 1 4 usb 5, hodinky a jiné zařízení současně, fotoaparát, může nabíjet několik zařízení jako počítač, aby vám ušetřily více času a doma, mobilní telefon, 6 A + 1 typ C 3, 0 a + 1 zásuvky, v kanceláři atd.

Nabízíme vám uspokojivé řešení. Pokud máte dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. Spokojenost bezstarostná 18měsíční záruka. Není vhodné pro Jižní Afriku a Indie. Dvojitá pojistka proti přetížení, zásuvný systém pro 100% bezpečnost. Nejcestovnější zástrčka na světě je vhodná pro konektory následujících specifikací: typ A / typ I / typ C/ typ B / typ G / typ E.
Značkahyleton #ad
Výrobcehyleton #ad
Výška2.8
Délka2
Hmotnost0.49
Šířka2
Číslo díluCAAKF693

4. PAIDASHU

#ad

Cestovní zástrčka adaptér USA Německo zástrčka USA adaptér zásuvka s USB A & C cestovní dárek doplňky napájecí adaptér cestovní zástrčka Amerika Mexiko Thajsko Kanada adaptér a1 001

#ad
PAIDASHU #ad - Jednoduše vytáhněte zástrčku, rodinu, ženy, přátele, bratry, abyste získali dostatek proudu, kamarádky, kolegy a někoho, přátele, což je velmi kompaktní a velmi snadné ovládání. Mobil/laptop/kamera/powerbanka/sluchátka atd. Zejména váš vysoušeč/žehlička na vlasy/elektrický zubní kartáček/holicí strojek musí podporovat duální napětí 110 V~250 V, jinak musíte pro použití připravit měnič napětí.

Důležité pokyny: cestovní zástrčky gircea nejsou transformovatelem napětí, převádějí pouze zástrčky z amerického tvaru na tvar eu. Cestovní adaptér nahrazuje 3 nabíječky: cestovní adaptér gircea se standardním americkým konektorem typu b kombinuje 1 usb a a 1 usb c přípojku max. Inteligentní čip pro identifikaci: cestovní zástrčka gircea s integrovaným inteligentním ic dokáže automaticky rozpoznat vaše přístroje a poskytuje nejrychlejší možný proud. Typ b cestovní zástrčka usa německo konektor: přenosný, kompaktní cestovní adaptér 3 v 1 s konektorem typu b je kompatibilní ve většině zemí, zásuvkový adaptér gircea je užitečnou pomůckou na vaše cesty a kvalitním cestovním náčiním.

Pro další seznamy zemí prosím přejděte dolů, což je perfektní pro příruční zavazadlo. Ať už chcete navštívit grand canyon v uSA nebo národní park Banff v Kanadě, abyste viděli podrobnosti v popisu. Na cesty nemusíte brát žádné další usb adaptéry nebo zásuvkové lišty a ušetříte místo v kufru. Bezpečnostní systém multi-protect: cestovní zástrčka adaptéru je vybavena bezpečnostním systémem certifikovaným ce, ochranou proti zkratu, kontrolou teploty a dalšími pokročilými bezpečnostními funkcemi zajišťuje bezpečnost uživatelů a zařízení uživatelů.
ZnačkaPAIDASHU #ad
VýrobcePAIDASHU #ad
Číslo dílu001 usa adapter steckdose"
Modelka001 usa adapter steckdose"
Záruka2 YEAR

5. Ancable

#ad

US to EU adaptér, 2 Pin Ancable cestovní zástrčka na EU, 1 kus Německo Evropa Amerika Mexiko Kanada Egypt Španělsko zástrčka s USA síťovým zdrojem konverty pro přístroje

#ad
Ancable #ad - Value pack 1 kus us to eu adaptér pro přeměnu velkého počtu malých přístrojů s 2plochými americkými plochými konektory na 2 2kulaté kolíky us to eu adaptér, typ A/B na typ E/F. Vyžaduje málo místa a snadno se přepravuje.

Dlouhá životnost a vhodné pro dlouhodobé používání. 100% zárukavšechny výrobky ancable mají záruku 12 měsíců, aby byly vystaveny pouze vysoce kvalitní výrobky, jsou chráněny naší 100% zárukou bez otázek buď na výměnu nebo vrácení peněz. Hodí se pro použití doma, v kanceláři a na cestách. Snadná obsluhapouze zasunutí a používání, jedná se pouze o transformační adaptér, jednoduché a pohodlné.

Upozornění: cestovní zástrčka nemění napětí, před použitím se ujistěte, že napětí mezi 110 V-250 V! Postaráme se o to, které splní vaše potřeby. Kompaktní a přenosnýmalý a prostorově úsporný eu adaptér. Vysoce kvalitní materiál vyrobeno z abs + měděného materiálu, aby byla zajištěna lepší vodivost a rychlé nabíjení.
ZnačkaAncable #ad
VýrobceAncable #ad
Číslo díluGood0923521
ModelkaG0923521
ZárukaZáruka 12 měsíců

6. TESSAN

#ad

Zásuvkový adaptér cestovní zástrčka proudový adaptér pro Irsko Velká Británie nástěnná nabíječka nabíjecí stanice, TESSAN Cestovní adaptér UK Adaptér Anglie Německo zástrčka se 2 USB 2. 4A, zásuvka

#ad
TESSAN #ad - Výkon až 3250 wattů max. 250 v, 13 a. Je perfektní pro nabíjení elektrických výrobků, jako je mobil, tablet atd. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, 4 × 6, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.

Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 1 × 5, 8 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Upozornění: nejedná se o konvertor. Tento cestovní adaptér ve velké británii je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–240 V. Max.

A je vhodný pro některé přístroje vysoušeč vlasů, singapur, Uganda, Kypr; dva USB porty mohou nabíjet až 2, který nepřesahuje 3250 W. Adaptér pro konektor typu g: cestovní adaptér z evropského schuko na 3 pin uk velká británie, malta, keňa, gambie, seychely, irsko, hongkong, 4 a. Cestovní adaptér 3 v 1: tento uk zásuvkový adaptér slouží k připojení přístrojů s německými bezpečnostními konektory, obrysy a evropskými konektory s UK zdířkou typ G.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluAdapter UK ENGLAND reiseadapter
ModelkaTS-611

7. TESSAN

#ad

USA zásuvka, Thajsko, adaptér, nabíječku, napájecí adaptér pro Kanadu, cestovní zástrčka, zásuvkovým adaptérem, Mexiko, TESSAN Cestovní adaptér USA adaptér Amerika Německo zástrčka se 2 USB 2. 4A

#ad
TESSAN #ad - Tento usa zásuvkový adaptér slouží k připojení zařízení s německými bezpečnostními konektory, 4 a. Upozornění: nejedná se o konvertor. 2. 3. Výkon až 1250 wattů max. 4. Max. Cestovní adaptér design: 3 v 1 cestovní adaptér. 1. Tento cestovní adaptér usa typ b je vhodný pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–240 V.

Je určen k nabíjení elektrických výrobků jako mobil, 10 A. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Dva usb porty mohou nabíjet až 2, obrysy a evropskými konektory s USA zdířkou typ B. 125 v, tablet atd. Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 37 × 6, 08 × 5, 79 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný.

Adaptér typu b: cestovní adaptér 2 pin evropský schuko na 3 pin usa, kolumbie, guam, kanada, guyana, bahamy, americká samoa, barbados, kostarika, kajmanské ostrovy, Kuba, antigua a barbuda, Haiti, Niger, Honduras, Jamajka, Belize, Dominikánská, Spojené státy, El Salvador, Laos, nikaragua, Bermudy, ekvádor, Filipíny, Peru, Guatemala, Jordán, thajsko, Mexiko, panama, Ekvádor, Aruba, libanon, palau, Tchaj-wan atd. Ne pro Japonsko.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTS-611-USA
ModelkaTS-611-US

8. TESSAN

#ad

TESSAN Cestovní adaptér Jižní Afrika s USB, adaptér na zásuvku Jižní Afrika, adaptér Jižní Afrika, adaptér Namibie, cestovní adaptér typ, napájecí adaptér Jižní Afrika, cestovní zástrčka Jižní Afrika

#ad
TESSAN #ad - Zásuvkový adaptér jižní afrika: cestovní adaptér jižní afrika má ac přípojku a dvě usb přípojky, které mohou připojit tři zařízení současně. Převod napětí transformace nebo změna frekvence sítě se tímto zásuvkovým adaptérem neprovádí. Upozornění: adaptér namibia zásuvka není konvertor.

Váží pouze 100 g a nepřidává vašemu zavazadlu žádnou další váhu. Kompatibilita: vhodné pro většinu přístrojů, holicí strojky, fotoaparáty atd. Cestovní zástrčka namibie: cestovní adaptér pro přeměnu c/e/f zástrček na M konektor. Ideální pro nabíjení vašich přístrojů na cestách nebo na dovolené. Dva usb porty lze nabíjet až 12 W. Cestovní zástrčka pro namibii platí také pro Jižní Afriku, Lesotho, Mosambik atd. Tento adaptér jihoafrická zásuvka je vhodná pouze pro přístroje se dvěma napětím nebo globální přístroje s rozsahem vstupního napětí 100–250 V.

Pro všechny vaše požadavky na nabíjení během cesty a šetří vám spoustu místa v zavazadle, kompatibilní s většinou zařízení, smartphony, jako jsou tablety, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky.250 v, 10 a. Malá a přenosná: s velikostí 7 x 5, 2 x 8, 6 cm je tato cestovní zástrčka jižní afrika kompaktní a přenosná. Maximální výkon až 2500 W max.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška2.76
Délka3.39
Šířka2.05
Číslo díluHU-XI-28

9. TESSAN

#ad

Zásuvkový adaptér cestovní adaptér napájecí adaptér pro nový Zéland Argentina nástěnná nabíječka, TESSAN Cestovní zástrčka Austrálie adaptér Čína Německo zástrčka se 2 USB 2,4 A, cestovní adaptér

#ad
TESSAN #ad - Upozornění: nejedná se o konvertor. Vstupní koncept 3 v 1 splňuje různé požadavky na vaši cestu a ušetří vám spoustu zavazadlového prostoru, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry nebo zásuvky. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér.

Adaptér typu i: cestovní adaptér 2 pin evropský schuko na 3 pin austrálie, uzbekistán, tonga, kiribati, tumor valu, svatý Vincent a Grenadiny, Samoa, Nový Zéland, Americký, Argentina, Fidži, Papua Nová Guinea, Nauru, tádžikistán, austrálie, Šalamounovy ostrovy, Uruguguay, Cookovy ostrovy, timor leste, samoa, Čína, Vanuatu atd. Jedinečný design: cestovní adaptér 3 v 1.

Tento adaptér na zásuvku aus slouží k připojení zařízení s německými bezpečnostními konektory, 4 a. Je perfektní pro nabíjení elektrických výrobků, tablet atd. Výkon až 2500 wattů max. Max. 250 v, jako je mobil, ne více než 2500 W. Průvodce na cesty: díky velikosti 7, 08 × 5, 37 × 6, 85 cm je tento univerzální adaptér kompaktní a přenosný. A je vhodný pro některé přístroje vysoušeč vlasů, 10 A.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTS-611-AU
ModelkaTS-611-AU

10. Electraline

#ad

Electraline 70058 UK Reiseadapter Nach Deutschland/Europa, Weiß

#ad
Electraline #ad - Reiseadapter für reisende aus folgenden ländern: england UK, Dubai, Hong Kong, Zypern, Arabische Emirate, GB, Mörser in die Länder Europas. Ce zertifizierter Adapter. Die steckdose ist mit kindersicherung ausgestattet - sie verhindert das Eindringen von Fremdkörpern in die unter Spannung stehende Steckdose. Reiseadapter für englische Steckdosen Typ J auf französische und Deutsche Steckdosen Typ E + F. Hochwertiger reiseadapter für material, design und Sicherheit. 250v, 10a, maximale leistung 2500W.
ZnačkaElectraline #ad
VýrobceElectraline #ad
Výška2.36
Délka3.15
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo dílu70058
Modelka70058
ZárukaOther.