Top 10 Unkrautvlies 100g/m2 – Textilie na hubení plevele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Xabian

#ad

Xabian Role proti pleveli 150 g/m², velmi vysoká UV stabilizace – extrémně odolná proti roztržení a propouští vodu, role zahradního rouna 50 m × 1 m = 50 m² I fólie proti plevelu

#ad
Xabian #ad - Odolná proti povětrnostním vlivům – tato netkaná textilie je vyrobena z nejkvalitnějšího polypropylenu a je tak absolutně odolná proti povětrnostním vlivům. Všestranné a zatížitelné – více než čistá netkaná textilie proti plevelům. Tato tkanina pod podlahu zůstává odolná! vrácení do 30 dnů – nejste s naší mulčovací fólií 100% spokojeni? pak pošlete rouno zdarma zpět a dostanete zpět bez nutnosti a peněz.

Už žádné nekruté štěpení – s vysoce kvalitním filtračním rounem od xabian si ušetříte spoustu práce! Obtěžující vytrhávání plevele patří minulosti! Rostliny díky této ochranné fólii proti plevelu rostou od nynějška tam, kde chcete. Erná barva podlahové netkané textilie zahřívá plevel při slunečním záření a udržuje teplo a vlhkost.

Zcela bez rizika! Sídlo firmy v Německu. Ideální jako dělicí rouno, drenážní rouno s vysokým záhonem, kořenová rouna, pískoviště nebo jako udržitelná zahradní fólie!. Silné uv záření nebo déšť a vlhkost nemohou podlahové netkané textilie ublížit. Inovativní materiál – naše netkaná textilie proti pleveli pro rostliny je obzvláště prodyšná, odolná proti roztržení a propouští vodu. Díky vysoké kvalitě a tloušťce rostlinného rouna je dosaženo mimořádně vysoké odolnosti proti roztržení.
ZnačkaXabian #ad
VýrobceXabian #ad
Číslo dílu150_50

2. DeRiTex

#ad

Netkaná textilie proti plevelu odolná proti trhání 150 g/m²: d 25 m × š 1,0 m × v 1,3 mm.

#ad
DeRiTex #ad - Velmi odolná proti trhání, prodyšná, odolná proti červenání, propouští vodu a tekutá hnojiva, UV stabilní. 25 m d × 1 m š = 25 m². Ekologicky šetrné odstraňování plevelu, k trvalému použití je vhodnější než 100 g/m². Tloušťka 1, 3 mm, zajišťuje shromažďování vody několikrát déle, než jiné tkaniny méně zalévat. Netkaná textilie na ochranu proti plevelu 150 g/m², profi kvalita, Made in Germany. Hladká / černá strana se přivrací k zemi, minimalizuje semena / nálet na vrchní stranu textilie.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Výška5.91
Délka39.37
Hmotnost8.82
Šířka5.91

3. GardenMate

#ad

GardenMate Role 1mx75 m 125 g/m² Hydro Premium zahradní netkaná textilie s velmi vysokou propustností vody – rouno proti pleveli extrémně odolná proti roztržení – vysoká UV stabilizace – 1mx75 m=75 m²

#ad
GardenMate #ad - Značková kvalita od firmy GardenMate. Vysoká odolnost vůči vodě: díky speciální inovativní formulaci je zahradní rouno GardenMate Hydro okamžitě propustné pro vodu. Odolná: vysoká trvanlivost díky uv stabilizaci – odolná, odolná proti roztržení a hnilobě – bezpodmínečně dodržujte pokyny pro použití naší zahradní rouny.

Specifikace produktu: baleno jako role - rozměry 1 m x 75 m = 75 m² - Robustní tkanina pod podlahu s extra vysokou propustností vody z netkané textilie - tloušťka 125 g/m². Voda je velmi rychle odváděna přes rouno. Ekologická ochrana před nekrutou: díky použití technické inovace je zahradní rouno hydro od gardenmate extra propouštějící vodu – prodyšné, propustné pro vodu, vzduch a živiny – blokuje sluneční světlo a zabraňuje tak růstu plevele – ekologické řešení proti pleveli – prostředky proti pleveli nebo herbicidy již nejsou potřeba.

To je inovace Made by GardenMate.
ZnačkaGardenMate #ad
VýrobceGardenMate #ad
Číslo dílu4260313267309

4. DeRiTex

#ad

DeRiTex 180 g/m² – rouno proti plevelu, resp. rouno proti pleveli "Premium Plus" L 25 m × š 1,0 m

#ad
DeRiTex #ad - Vlastnosti: propouštějící vodu – díky nejjemnějším pórům, ještě odolnější proti roztržení a hnilobě než 150 g/m², prodyšné, uv stabilní, propustné pro vodu a tekutá hnojiva, ekologické řešení: žádné ovlivnění rostlin, bez kovů testováno na detektor.

Materiál: kvalitní textilie z polyesteru a polypropylenu, mimořádně odolné, ukládá výrazně více vody ve srovnání s běžným polypropylenovým vliesem užitečné především v období sušení méně zalévání. Rouno proti pleveli 180 g/m² – profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Použití: hladká černá strana 80 g/m² směrem nahoru/od země: minimalizuje možnost, že se přiblíží, plsťově šedá strana 100 g/m² směrem dolů/směrem do země: tato část ukládá vlhkost ušetříte vodu, musíte méně nalít.

Oblast použití: dělicí a filtrační rouno pro stavbu cest, akumulace tepla pro záhony a skleníky, skalky, ochrana pod jezírky, dlažby a terasy, zimní vily: ochrana před mrazem a nízkými teplotami.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Délka25

5. Balinco

#ad

Propustné pro vodu a vysoká stabilizace UV záření 10 m² 5 m × 2 m, Balinco Rouno proti pleveli 150 g/m² | fólie proti pleveli | zahradní rouno proti plevelům – odolné proti roztržení

#ad
Balinco #ad - Díky vysoké kvalitě a tloušťce rostlinné textilie je dosaženo mimořádně vysoké odolnosti proti roztržení, pískoviště nebo jako udržitelnou zahradní fólii. Inovativní materiál – naše netkaná textilie proti pleveli pro rostliny je obzvláště prodyšná, odolná proti roztržení a propouští vodu! Černá barva podlahové textilie zahřívá netkanou textilii proti plevelu při slunečním záření, čímž se udržuje teplo i vlhkost.

Přirozeným způsobem boj proti plevelům – s naším krycím rounem využijete nejen jednu z nejúčinnějších metod boje proti plevelu, ale také ekologickou a ekonomickou a udržitelnou alternativu k běžným hubením plevele. Nespokojenost s vaším nákupem – žádný problém! pokud bychom vás s flies nespokojili 100% spokojeni, můžete je do 30 dnů bez komentáře zaslat zpět a dostanete své peníze zpět, a to bez jakýchkoliv případů. Různé oblasti použití – bez ohledu na to, kořenové rouno, kde nechcete mít plevel, takže jej lze použít také jako oddělovací rouno, ať už v krásné skalce, drenážní rouno, vyvýšený záhon fólie, v zeleninovém záhonu nebo při stavbě dlažby a terasy.

Díky vysoce kvalitním vláknům z polypropylenu je naše rostlinná textilie velmi odolnou geotextilií. Vliesová textilie je výborně vhodná pro nejrůznější účely. Při upevňování žádné trhliny – zahradní řapíku můžete zakrýt nejen mulčováním kůry, ale také těžkým štěrkem nebo kameny pro váš záhon. Ekněte konečně boj plevelům a vydejte se jako vítěz, protože od nynějška patří obtěžující sběr plevele minulosti.
ZnačkaBalinco #ad
VýrobceBalinco #ad

6. Xabian

#ad

Xabian Rouno proti pleveli 100 g/m² filtrační rolička 50 m x 1 m = 50 m² I zahradní rouno s vysokou stabilizací UV záření – velmi odolná proti roztržení a propouští vodu

#ad
Xabian #ad - Silné uv záření, déšť a vlhkost nemohou podlahové netkané textilie poškodit. Tato rostlinná netkaná textilie zůstává odolná! 30denní vrácení – nejste s naší zahradní fólií 100% spokojeni? pak jednoduše a jednoduše pošlete rouno zpět a dostanete zpět bez jakýchkoliv peněz zpět.

Tato tkanina proti pleveli pro rostliny je obzvlášť odolná proti roztržení, prodyšná a propouštějící vodu! Černá barva zahřívá podlahové rouno při slunečním záření a udržuje teplo a vlhkost. Tím dosahuje tato rohož proti pleveli mimořádně vysoké pevnosti! - ideální jako dělicí rouno, vysoký záhon, drenážní vlies, rouno z kořene, pískoviště nebo jako udržitelná mulčovací fólie!. Zcela bez rizika! Sídlo firmy v Německu. Zatížitelnost a mnohostranná – tato tkanina na spodní straně má obzvlášť vysokou kvalitu a tloušťku.

Odolná proti povětrnostním vlivům – tato netkaná textilie proti pleveli je vyrobena z nejkvalitnějšího polypropylenu a je tak absolutně odolná proti povětrnostním vlivům. Už žádné zvrhlé plevy – s vysoce kvalitní fólií na plevel od xabian si ušetříte spoustu práce! obtěžující sběr plevele patří minulosti! Rostliny rostou díky této ochranné fólii proti plevelu od nynějška tam, kde chcete! Inovativní materiál – pevnější a lepší než pásková tkanina.
ZnačkaXabian #ad
VýrobceXabian #ad
Číslo dílu4075
ModelkaDZ-014

7. DeRiTex

#ad

DeRiTex 150 g/m² Premium textilie proti pleveli 15 m² 1 m x 15 m

#ad
DeRiTex #ad - Rohož proti pleveli 150 g/m² – profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Materiál: kvalitní fleece z polyesteru a polypropylenu, mimořádně odolný, ukládá výrazně více vody ve srovnání s běžným PP vliesem pomáhá především v suchých období méně lití.

Vlastnosti: propouští vodu – díky nejjemnějším pórům, ještě odolné proti roztržení a hnilobě než 120 g/m², UV stabilní, propouštějící vodu a tekutě hnojiva, prodyšné, šetrné řešení: žádné omezení rostlin, bez kovu testováno na detektor. Oblast použití: oddělovací a filtrační rouno pro stavbu cest, kamenné zahrady, dlažby a teras, akumulace tepla pro záhony a skleníky, ochrana pod fólie pro jezírka, zimní terasa: ochrana před mrazem a nízkými teplotami.

Použití: hladká černá strana 50 g/m² směrem nahoru/půdy je oddělená: minimalizuje možnost, jak se zahájit výlet, šedá strana filtrovaná šedá 100 g/m² směrem dolů/ směrem země: tento díl ukládá vlhkost šetří vodu, musíte méně lit.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Výška3.94
Délka39.37
Hmotnost4.96
Šířka3.94
Číslo dílupart_B01LWNV9NS

8. Aquagart

#ad

Zahradní netkaná textilie propouštějící vodu I mulčovací rouno proti pleveli I fleece 10 m x 1 m, Aquagart Zahradní rouno proti plevelu 150 g vč. 10 zemních kotev I ekologická rohož proti plevelu z polypropylenu

#ad
Aquagart #ad - Nůžky přiřízněte a položte na dráhu s přesahem 10-15 cm. Speciálně kandalované. Tkanina netkané textilie proti pleveli je obzvláště odolná proti roztržení, mrazuvzdorná a kroupy, propouští vzduch a vodu a je odolná proti hnilobě.

Vlhkost se ukládá, aby rostliny zásobovaly vodou. Zahradní fólie proti plevelu byla vyrobena speciálně pro naši společnost. Rouno proti pleveli potlačuje růst plevele díky absenci světla a zabraňuje tak opětovnému růstu. Vhodné k biologické likvidaci plevele pro záhony, vysoký záhon, skleník atd. Vysoce kvalitní materiál a pečlivé požadavky znamenají mimořádnou kvalitu. Manipulace s rounem 150 g/m² je jednoduchá. Ekologická polyprofylová fólie proti plevelům. Bez chemikálií a škodlivých látek.
ZnačkaAquagart #ad
VýrobceAquagart #ad
Výška0.01
Délka393.7
Šířka39.37
Číslo díluUnkrautvlies 150g
ModelkaUnkrautvlies 150g

9. LABT

#ad

LABT® 30 m² profesionální netkaná textilie proti pleveli I vodu propouštějící zahradní rouno proti pleveli 150 g/m² I odolná proti roztržení, ekologická fólie proti pleveli s vysokou UV odolností pro zahradu a záhon 30 x 1 m I role

#ad
LABT #ad - Efektivní a preventivní ochrana před plevelem a to zcela bez použití škodlivé chemie. Pokud by někdy nebylo něco v pořádku, dostanete peníze zpět.
ZnačkaLABT #ad
VýrobceLABT #ad
Výška5.91
Délka39.37
Šířka5.91
Číslo dílu14831

10. GroundMaster

#ad

Netkaná textilie proti plevelu, podlahová tkanina proti pleveli na zahradu, vjezd atd., vysoký záhon, GroundMaster Netkaná textilie proti pleveli extra silná šířka 1 m x délka 10 m – 100 g/m² netkaná textilie proti plevelu propustná pro vodu, rostlinná fólie

#ad
GroundMaster #ad - Snadná instalace: pomocí pokynů na zahradní netkané textilii proti pleveli bude orientace a umístění zahradní fólie proti plevelům hračkou při výsadbě nebo úpravě krajiny. Ale můžete použít i jiné pro vytvoření robustního ukotvení rouna proti plevelům, které odolá podmínkám venku. Díky tomu podporuje netkaná textilie pro zahradu zdravý růst rostlin a zajišťuje, že vaší zahradě nádherně prospívá.

Kromě toho se výborně hodí také jako vliesový vysoký záhon! spolehlivé a s dlouhou životností: doporučujeme zahradní rouno proti pleveli upevnit pomocí zemních kotev groundmaster nebo svorek k dostání samostatně. Podlahová textilie tak zajišťuje ideální vlhkost půdy. Mnohostranné použití: tato zahradní netkaná textilie proti plevelu je optimální pro cesty, terasy, květinové záhony a krajinné úpravy. Vychutnejte si dlouhodobou ochranu proti pleveli s naší zahradní fólií, takže vaše zahrada bude rok co rok vypadat nádherně.

Díky odolnosti a pevnosti fólie proti pleveli se fólie proti pleveli hodí pro různé oblasti a nabízí efektivní likvidaci plevele všude tam, vjezdy, kde se vlizelín pokládá. Ušetříte tak čas a námahu při přesném umístění fólie proti plevelům a zajistíte bezproblémovou pokládku plachty. Optimální odvodnění a ochrana rostlin: tkaný polypropylenový materiál je netkaná textilie propouštějící vodu a umožňuje tak dobrou drenáž. Robustní struktura fólie proti pleveli působí jako neproniknutelná bariéra proti plevelům a udržuje vaši zahradu bez plevele.
ZnačkaGroundMaster #ad
VýrobceGroundMaster #ad
Výška2.36
Délka393.7
Hmotnost1.98
Šířka39.37
Číslo díluGM-80-1X10
ModelkaGM-80-1X10