Top 10 Tixo Klebeband 15mm – Balicí pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tesa

#ad

10 rolí 2x 10 rolí, 10 m x 15 mm, tesa transparentní film

#ad
tesa #ad - Transparentní lepicí fólie s dobrou přilnavostí, snadno odvíjecí, polypropylenová fólie a lepidlo bez rozpouštědel, mnohostranně použitelná, vysoká odolnost proti stárnutí, vhodné pro všechny odvíječe lepicí pásky.10 rolí. 2 balení. 10 mx 15 mm.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška1.77
Délka8.66
Šířka8.66
Číslo dílu57370-00002-11

2. various

#ad

24 rolí, transparentní, 18 mm x 35 m, Lepicí páska

#ad
various #ad - Obsah: 24 kusů. Zajišťuje dobrou přilnavost při lehkém tlaku. Rozměry pásku: 18 mm x 35 m. Dlouhotrvající lepidlo. Snadno se odvíjí a snadno se roztrhne.
Značkavarious #ad
Výrobcevarious #ad
Číslo dílu24
Modelka18 x 35mm

3. Scotch

#ad

8 rolí, zapisovatelná a kopírovatelná, 19 mm x 33 m, Propagační lepicí páska Scotch Magic, průhledná a matná lepicí fólie pro každodenní použití

#ad
Scotch #ad - Vícenásobné doplňování a opakované použití: náhradní role Scotch jsou kompatibilní se stolními odvíječi Scotch a lze je použít i samostatně. Perfektní pro označení: lze popsat kuličkovým perem, tužkou nebo popisovačem.

Stovky aplikací: perfektní pro trvalé opraváře papíru, balení dárků, oprav fotografií, uzavírání obálek, dokumentů, popisování nádob a dalších. Uživatelsky přívětivé: silnou lepicí pásku lze snadno odvíjet, odtrhnout, připevnit a manipulovat s ní. Osvědčená technika lepení 3m: matná, neviditelná lepicí páska značky Scotch používá osvědčenou lepicí techniku 3M pro vytvoření pevného spojení s papírem. Originální matná povrchová úprava, neviditelná lepicí páska: lepicí páska Scotch Magic je na roli mléčná, ale při použití na většině papírů zmizí.
ZnačkaScotch #ad
Výrobce3M #ad
Výška0.02
Délka0.08
Hmotnost0.89
Šířka0.03
Číslo dílu81933R8
Modelka81933R8

4. tesa

#ad

Tesafilm, Standard, 10 cívek., lepicí páska, velké cívky

#ad
tesa #ad - Vhodné pro všechny odvíječe značky tesafilm. Transparentní, bezrozpouštědlový lepicí prostředek. Dobrá přilnavost, snadno rolovatelná, vysoká odolnost proti stárnutí.
Značkatesa #ad

5. TIESOME

#ad

TIESOME 8 rolí transparentní lepicí pásky, náhradní role pro dárkové balení, náhradní balení 18 mm x 26 m čirá lepicí páska, průhledná lesklá univerzální lepicí páska, čirá lepicí páska

#ad
TIESOME #ad - Silné upevnění díky vynikajícímu akrylátovému lepidlu bopp. Jednoduchý design pro odtrhávání rukou, 5 cm, lepicí pásku lze bez odvíjení odtrhnout. Silná lepivost může přilepit kancelářskou lepicí pásku na papír, lepenku a všechno. Plnění páskyvnitřní průměr neviditelné lepicí pásky je 2, hodí se na standardní dávkovač lepicí pásky, snadné řezání a používání.

Bezpečné pro použití na fotografiích nebo etiketách může vydržet i po dlouhou dobu. Bez obav, že průhledný pásek vypadne. Iroké použitíprůhledná lepicí páska je ideální pro záplatování dokumentů, poznámek, školy, balení lehkých předmětů a dárkových balení. Vnitřní průměr dárkové stuhy je 1 palec / 25, 4 mm, včetně papíru, role dárkového pásku je ideální pro použití na mnoho různých materiálů, vnější průměr pásky je 52 mm, barva je čirá a množství je 8 kusů, lamináty a další.

Vhodná velikost každá role transparentní lepicí pásky je široká 18 mm a délka je 30 m. Splňuje potřeby mnohostranného použití, s dobrou přilnavostí a lepivostí. Víceúčelová transparentní páskalesklá, čirá lepicí páska bez bublin. Dobrý nástroj do kanceláře, utěsnění obálek, domu, dílny a tak dále. Transparentní lepicí páska je při kontaktu prakticky čirá a nezakrývá slova.
ZnačkaTIESOME #ad
VýrobceTIESOME #ad
Výška0.71
Délka10.43
Hmotnost0.35
Šířka5.51
Číslo dílu547123_1-SALZZ-D
Modelka547123_1-SALZZ-C
ZárukaČ

6. AUPROTEC

#ad

AUPROTEC 1x izolační páska černá 15 mm x 10 m VDE Isoband PVC elektrikářská lepicí páska DIN EN 60454-3-1

#ad
AUPROTEC #ad - Lepicí páska z měkkého pvc s vysokou těsností, díky tomu se nevrásčuje kolem nerovností atd. Rozsah dodávky: 1 role á 10 m aupROTEC isoband 15 mm černý.

Auprotec izolační páska samolepicí pro elektrotechnické použití | testováno podle DIN EN 60454-3-1, VDE a ÖVE. Ideální pro menší izolační práce a opravy, pro obmotání konců kabelů a odboček, jakož i pro svazování a označování sad kabelů, odboček atd. Elektroizolační páska s vynikajícími teplotními vlastnostmi pro bezpečnou izolaci a označení při elektroinstalaci. Těžko vznětlivá, odolná proti stárnutí a má dobrou odolnost vůči chemikáliím.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad
Délka10
Číslo díluAU-580
ModelkaAU-580

7. Scotch

#ad

Domácnosti a kanceláře, Scotch Průhledná lepicí páska 508–8 rolí – 19 mm × 33 m – průhledná univerzální páska do školy

#ad
Scotch #ad - Balení obsahuje 8 rolí průhledné lepicí pásky s lesklým povrchem. Dobré a výhodné: transparentní lepicí páska scotch dobře lepí a nabízí cenově výhodnou alternativu.

Věž z 8 průhledných rolí lepicí pásky s vynikající přilnavostí. Každá role měří 19 mm x 33 m. Univerzální použití: ať už v kanceláři, v domácnosti, ve škole nebo školce – lepicí páska poskytuje všude cenné služby. Transparentní při aplikaci a nežloutne. Snadná manipulace: lepicí páska se hodí do všech doplňovacích odvíječů Scotch a lze ji jednoduše odtrhnout v požadované délce.
ZnačkaScotch #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.09
Délka0.71
Hmotnost0.07
Šířka2.09
Číslo dílu5081933A
Modelka5081933

8. AIEX

#ad

Malování, AIEX 4 role umělecké pásky, kreslicí páska pro kutily, malířská páska, domácí práce, bílá lepicí páska, popisování šířka 15 mm

#ad
AIEX #ad - Můžete ji snadno odstranit bez zanechání lepivých zbytků nebo poškození barvy. Popisovatelné, abyste na ně mohli malovat nebo psát. Lze jej použít také jako výukový nástroj a odnímatelná místa pro označování doma a ve škole.

Bílá umělecká páska je opakovaně použitelná a má dlouhou životnost. Tyto pásky bez obsahu kyselin lze použít také jako kreslicí pásku, malířskou stuhu, kreslicí pásky atd. Vhodné pro plasty, malování, organizační účely, dárkové balení, skleněné sklenice, rámy atd. Mají silnou přilnavost a lze je velmi snadno odstranit. Balení obsahuje: obdržíte 4 kusy bílých stužek, dostatečné pro každodenní použití. Použití: maskovací páska je skvělá pro ruční práce, večírky a mnoho dalšího.

Materiál: krycí pásky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru. Vydrží dlouhou dobu a jsou velmi užitečné v mnoha projektech. Potřeby pro kutily: přidejte je svým domácím potřebám, uměleckou pásku, pásku na rámy, budete s nimi mít spoustu zábavy. Velikost: každá páska je 15 mm široká a 50 m dlouhá, což se velmi dobře hodí pro vložení do dávkovače.
ZnačkaAIEX #ad
VýrobceAIEX #ad
Výška0.59
Délka9.45
Šířka9.45
Číslo díluA04105

9. YOLAISI

#ad

Odnímatelná oboustranná lepicí páska, 5m dvojitá lepicí páska, transparentní, nano, extra silná tenká

#ad
YOLAISI #ad - Opakovaně použitelná lepicí páska heavy duty pokud se koberec zašpiní a ztratí lepivost, lze jej omýt vodou a sušit teplým větrem, aby se obnovila lepivost, a pak ji můžete i nadále používat k lepení předmětů. Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám problém vyřešit.

Oboustranná lepicí páska délka: 5 m, šířka: 20 mm, pokud máte dotazy k výrobku, tloušťka: 1 mm, funguje perfektně v rozsahu teplot -16 °F nebo 62 °C. Snadno se odtrhne od hladkého, pevného povrchu beze zbytků nebo poškození. Tato odolná lepicí páska je netoxická a recyklovatelná. Víceúčelová lepicí nálepka vodotěsná oboustranná lepicí páska od yolaist se hodí pro téměř každý hladký, dřevěné výrobky, čistý a suchý povrch a lze ji použít na dlaždice, sklo, plasty atd.

Transparentní, vodotěsné, beze zbytků, odnímatelné. Lepicí páska však není vhodná pro následující povrchy, snadno odstranitelné stěny, tenké tapety nebo nástěnné nátěry, stěny znečištěné olejem nebo vodou, jejichž povrch není dostatečně silný. Odnímatelná lepicí páskaoboustranná lepicí páska. Oboustranná lepicí páska transparentní.
ZnačkaYOLAISI #ad
VýrobceYOLAISI #ad
Číslo díluDoubletape-DE

10. Würth

#ad

WÜRTH Elektroizolační páska černá 15 mm x 10 m

#ad
Würth #ad - Název výrobku: wÜrth elektroizolační páska černá 15 mm x 10 m. Typ produktu: Lepicí pásky.
ZnačkaWürth #ad
VýrobceWÜRTH #ad
Délka10
Číslo dílu4046778135717