Top 10 Softeismaschine Für Zuhause Klein – Zmrzlinovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Výrobník zmrzliny a jogurtu | Ice Cream Maker samochladí s kompresorem a vyjímatelnou nádobou na zmrzlinu o objemu 1 litr | jogurtovač na doma – vč. odměrky a špachtle

#ad
TZS First Austria #ad - Dlouho udržuje teplotu 41 – 43 °c a poté udržuje hotový jogurt chladný při 2–8 °C. Ledově studené kreace – s výrobcem zmrzliny tzs first austria můžete vykouzlit oblíbené druhy zmrzliny za pouhých 30–60 minut. Přístroj navíc automaticky přeruší provoz míchání, pokud by zmrzlina byla příliš pevná, aby chránila motor.

Bez předchlazení – díky integrovanému kompresoru s chladicím výkonem 100 w můžete začít okamžitě, bez předchozího ochlazení. Tím odpadá obtěžující čekací doba, můžete začít přímo s výrobou ledu a flexibilně se věnovat tvorbě ledu. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Můžete individuálně měnit dobu míchání a přizpůsobit požadované konzistenci. Díky automatické funkci dochlazení zůstává obsah chladný až hodinu po dokončení.

Ať už se jedná o krémovou zmrzlinu na jogurt, osvěžující sorbet, lahodný zmrazený jogurt nebo jemně tající měkkou zmrzlinu – Vaší kreativitě se meze nekladou. Snadné čištění a bezpečné – nádoba na led z hliníku a míchadlo včetně průhledného víka jsou vyjímatelné a snadno se čistí pod teplou vodou a mycím prostředkem. Snadné ovládání – pomocí patentních knoflíků a intuitivního lcd displeje si můžete vybrat mezi funkcí míchání, přípravou ledu s funkcí chlazení nebo přípravou jogurtu, 8 hod.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška9.06
Délka13.98
Hmotnost17.42
Šířka10.24
Číslo díluFA-5105
ModelkaFA-5105

2. Cuisinart

#ad

Ušlechtilá ocel, Cuisinart Výrobník zmrzliny Ice Cream Deluxe, objem 2 l, ICE30BCE

#ad
Cuisinart #ad - Velký objem 2 l. Extra polevy lze přidat během procesu zmrazování individuálně. Misku zmrazte na 12 hodin a připravte lahodné dezerty za pouhých 25 minut. Kompletně automatické a snadné ovládání – jednoduše postupujte podle receptu a přidejte přísady do misky. Snadné sestavení a čištění. Vytvořte lahodnou zmrzlinu, ovocný sorbet nebo zmrazený jogurt s čerstvými přísadami.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka9.45
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo díluICE30BCE
ModelkaICE30BCE

3. Cuisinart

#ad

Objem 1,5 l, šířka zmrzliny z ušlechtilé oceli, ICE100E, jogurt a želato, výrobník zmrzliny se samochladicím kompresorem, Cuisinart Icecream & Gelato Professional, domácí zmrzlina

#ad
Cuisinart #ad - Příslušenství se snadno čistí. Chutná, domácí zmrzlina za méně než 40 minut není nutné předmrazování. Cuisinart výrobník zmrzliny a gelato s kompresorem a dvěma míchacími tyčemi na zmrzlinu, sorbet a želato. Objem 1, 5 litru. Digitální displej s ovládacími tlačítky a časovačem odpočítávání.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka18.5
Hmotnost23.59
Šířka13.62
Číslo díluICE100E
ModelkaICE100E
Záruka3 roky záruka výrobce.

4. Musso

#ad

Sorbet, snadné, želato, zmrzlina Slush, Musso Mini Lussino 4080 stroj na zmrzlinu | 0,75 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina

#ad
Musso #ad - Rychle a efektivně: s objemem 0, 75 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny.

Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu. Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, slush-Eis Slushy, mražená ovocná led, želato, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso mini lussino 4080 pro domácnost byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu.

Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso mini lussino 4080 je vyroben z kvalitních materiálů, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, které zaručují dlouhou životnost. Mísa, a proto se snadno čistí. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Jednoduché použití: samochladič ledu musso mini lussino 4080 na doma se extrémně snadno používá.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška11
Délka12
Hmotnost39.68
Šířka18
Číslo dílumusso-mini-4080
Modelkamusso-mini-4080

5. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, vč. sešitu s recepty, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Emma 1,5 l se samochladicím kompresorem 150 W

#ad
Springlane Kitchen #ad - Jednoduše a bezpečně – výrobník zmrzliny testovaný společností intertek gs má praktický otvor víka pro přidání přísad během procesu míchání. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět.

Díky funkci dochlazení udrží Emma hotovou zmrzlinu i po přípravě 1 hodinu studenou. Perfektní výsledky – za pouhých 45 minut vykouzlí samochladivý výrobník zmrzliny bez předmrazení 1, parfait, 5 l krémové zmrzliny nebo také sorbet, měkkou zmrzlinu a dokonce i mražený jogurt. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Výkonný – díky integrovanému kompresoru a chladicímu výkonu 150 W zvládne Emma zcela bez předchlazení a připraví led v mrazicím prostoru až do -35 stupňů.

Rozsah dodávky – rozsah dodávky zahrnuje výrobník ledu s nerezovou nádobou na led, míchací část, víko s plnicím otvorem, odměrku a špachtli a sešit s recepty s mnoha nápady na zmrzlinu. Pro snadné čištění lze nádobu na led vyjmout z ušlechtilé oceli a míchací část.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška9.65
Délka15.94
Hmotnost23.59
Šířka11.02
Číslo dílu942746
Modelka942746

6. Springlane Kitchen

#ad

Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Elli 1,2 l se samochladicím kompresorem 135 W, stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Díky automatické funkci dochlazení udrží Elli hotovou zmrzlinu i po přípravě studenou.

Krémové výsledky – elli vykouzlí při přípravě od 45 minut až 1, 2 litru krémové zmrzliny bez ledových krystalů. Výkonný a všestranný – díky integrovanému kompresoru není nutné předchladit nádobu na led a můžete přímo začít s výrobou ledu – kdykoli tě chytne hlad. Kompaktní design – s 39 × 26 × 21, 5 cm přemění výrobník ledu elli i tu nejmenší kuchyň na gelateriu a díky elegantnímu krytu z ušlechtilé oceli se postará o lesklý bod.

Vybavení – výrobník ledu elli je dodáván se samochladicím kompresorem, lcd displejem pro zobrazení času přípravy a teploty, vyjímatelnou nádobou na led z ušlechtilé oceli, míchací částí, víkem s náplní, porcovačem ledu a receptářskou sešitu.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška8.66
Délka15.35
Hmotnost20.94
Šířka10.24
Číslo dílu942862
ModelkaEismaschine

7. Unold

#ad

Unold 48845 Gusto stroj na zmrzlinu s digitálním časovačem, 2 l

#ad
Unold #ad - Digitální časovač pro na minutu přesné programování. Robustní motor vhodný pro dlouhodobý provoz. Na 2 litry zmrzliny. Otevírání na víku pro přidávání přísad. Elegantní a robustní nerezová nádoba. Eloxovaná nádoba na zmrzlinu je odnímatelná a snadno se čistí. Samochladící kompresor do -35 °C, takže již není nutné předem mrazit.
ZnačkaUnold #ad
VýrobceUnold #ad
Výška10.31
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka11.22
Číslo dílu48845
Modelka48845
ZárukaZáruka výrobce.

8. Ultratec

#ad

Ovládání jedním tlačítkem, možnost změny rozmanitých druhů, Ultratec Stroj na zmrzlinu Rolls připraví lahodnou zmrzlinu na Ice Cream Rolls během pouhých 3 minut, stříbrná, vč. 2 kovových špachtlí

#ad
Ultratec #ad - Rozměry: Š × v × h cca 38, 5 cm výkon: 130 wattů třída ochrany i chladicí prostředek: isobutan r600a, 23 g teplota chlazení cca : –5 až –30 °C. Příprava home made ice cream rolls, sladkého pokrmu z Thajska, je právě velmi trendy.

S rolovacím výrobníkem ledu od ultratec je po pouhých 10 minutách doby předchlazení připraveno 50 gramů ledu během pouhých 3 minut: to je možné díky vysoce kvalitnímu a výkonnému kompresorovému systému. Hmotnost: cca 11, 1 x 27, 8 kg, 3 x 24, délka kabelu cca 120 cm. Druhy zmrzliny lze u výrobníku zmrzliny ultratec roll bez námahy měnit: od zmrzliny po ovocnou zmrzlinu, veganskou zmrzlinu, sorbet, rýžový pudr, mražený jogurt nebo jogurtovou zmrzlinu.

Součástí dodávky jsou kromě rolety ultratec ještě 2 kovové špachtle pro snadné seškrabání a zhotovení ledových krémů a návod k obsluze včetně nápadů na recepty český jazyk nelze zaručit. Obsluha je velmi jednoduchá: vše se vyřeší pouhým jedním tlačítkem.
ZnačkaUltratec #ad
VýrobceUltratec #ad
Výška9.65
Délka10.63
Šířka14.96
Číslo dílu331400000749
Modelka331400000749

9. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu a jogurt Elisa 2,0 l se samochladícím kompresorem 180 wattů od Springlane Kitchen, stříbrná, automatické vypínání, stroj na zmrzlinu a jogurt z ušlechtilé oceli s funkcí chlazení a ohřívání

#ad
Springlane Kitchen #ad - Vysoký výkon - díky integrovanému kompresoru a 180 w chladicímu výkonu nepotřebuje elisa předmražení a připraví zmrzlinu v rozsahu mražení do -35 °C. Jednoduše a bezpečně – stroj na zmrzlinu a jogurt certifikovaný firmou Intertek GS má integrovaný časovač, který automaticky spustí funkci dochlazení.

Perfektní výsledky – za pouhých 60 minut vykouzlí elisa bez předmrazení 2 l krémové zmrzliny a změní díky integrovanému topnému článku mléko během několika hodin v lahodný jogurt. Všestranný – stroj na zmrzlinu a jogurt má 4 programy, které lze snadno nastavit v digitálním ovládacím poli: Zmrzlina, jogurt, chlazení a míchání.4

4 protiskluzové nohy zajišťují pevné stání. K přípravě jogurtu se elisa ohřeje až na 40 °C. Vybavení – obsažen je plně automatický samochladící kompresor, míchací část, odměrka a špachtle, víko s okénkem, vyjímatelná nádobka na zmrzlinu a jogurt, topný článek, protiskluzové nohy a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška12.01
Délka19.09
Hmotnost26.48
Šířka13.39
Číslo dílu940266

10. MEDION

#ad

150 W, MD 18387, 1,5 litru, MEDION Výrobník ledu s kompresorem vhodný pro přípravu zmrzliny, jogurtu a sorbetu

#ad
MEDION #ad - Kapacita 1, 5 litru: s extra velkou hliníkovou nádobou včetně nepřilnavého povrchu připravíte led pro celou rodinu.

Rozsah dodávky: výrobník ledu md18387, odměrka, víko, míchací nástroj, špachtle. Otočný spínač: Čas přípravy ovládáte zcela flexibilně pomocí snadno ovladatelného otočného spínače a můžete je kdykoliv nastavit. Výrobník ledu s integrovaným kompresorem, 5 l, kapacita 1, nádoba na led z hliníku, teplotní rozsah -18 °C a -35 °C, a otočný spínač. Individuální: smíchejte libovolné přísady a přidejte otvorem své oblíbené zmrzlině další chutné nápady.
ZnačkaMEDION #ad
VýrobceMEDION #ad
Výška9.65
Délka11.06
Hmotnost22.93
Šířka15.83
Číslo dílu50059386
ModelkaMD 18387