Top 10 Smarter Heizkörperthermostat – Domácí programovatelné termostaty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homematic IP

#ad

Digitální termostat, Alexa, Homematic IP Nástěnný termostat Smart Home se senzorem vlhkosti vzduchu, radiátor/podlahové topení s aplikací, úspora energie, 156669A0,, Google Assistant, měření teploty

#ad
Homematic IP #ad - Měří požadovanou a skutečnou teplotu a vlhkost vzduchu. Komfortní hlasové ovládání s alexou, např. Provoz vyžaduje připojení k některému z následujících řešení: homematic ip access point s bezplatnou aplikací pro smartphone a bezplatnou cloudovou službou; centrální CCU3 s lokálním ovládacím rozhraním WebUI není kompatibilní s centrálou CCU2; partnerská řešení třetích stran.

Pohodlná montáž pomocí oboustranné lepicí pásky, pomocí šroubů a hmoždinek nebo přímo na krabici pod omítku. Přes echo ve spojení s Homematic IP Access Point.

Asově řízená regulace teploty v místnosti pomocí termostatů Homematic IP na radiátory, faktorů podlahového vytápění nebo spínacích zásuvek. Má osvětlený displej a díky rádiové komunikaci je volně umístěn v místnosti. Jednoduchá integrace do stávajících sérií spínačů předních výrobců: Berker, Merten, GIRA, JUNG a ELSO.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška0.98
Délka3.39
Hmotnost0.22
Šířka3.39
Číslo díluHmIP-WTH-1
ModelkaHmIP-WTH-1
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce Amazon.

2. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional Vrtací kladivo GBH 2-26 F & Bosch Smart Home termostat na radiátory II, chytrý termostat s funkcí aplikace, Apple HomeKit, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home

#ad
Bosch Professional #ad - Výrobek 2: komfortní klima v místnosti: termostaty radiátorů v místnosti jsou v systému Bosch sestaveny do jedné pokojové teploty a lze je přesně ovládat pomocí pokojového termostatu od Bosch. Výrobek 1: sds-plus uchycení nářadí, max. Výrobek 1: vrtací kladivo gbh 2-26 f od bosch professional – rychlé univerzální zařízení pro každodenní použití na staveništi.

26 mm příklepové vrtání do betonu a Ø vrtání do 68 mm do betonu s dutými vrtáky. Produkt 1: mnohostranné možnosti použití díky otočnému zastavení pro sekání a elektronické regulaci otáček pro čistou práci. Produkt 2: Úspora energie: chytrý termostat se topí pouze podle individuálních potřeb a lze jej nakonfigurovat pomocí časových programů, topných plánů, scénářů a chytrých služeb, aby se zabránilo zbytečnému topení.

Výrobek 1: vysoký výkon při odstraňování sekáčů díky výkonnému motoru 830 W a energii úderu 2, 7 J. Produkt 2: flexibilní ovládání: ovládání topení přímo na přístroji, v aplikaci na dálku, plně automatizovaný nebo možný jazyk přes Amazon Alexa, přes pokojový termostat, Siri a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Výrobek 2: chytrá regulace teploty: termostat topení zajišťuje přesnou a individuálně nastavitelnou teplotu pohody, jejíž hodnoty jsou zobrazeny také v aplikaci.
ZnačkaBosch Professional #ad

3. Homematic IP

#ad

Digitální ovládání jednotlivých místností pro vytápění přes aplikaci, Homematic IP Smart Home Access Point + termostat na radiátory – základní, jednoduchá instalace, úspora, Alexa a Google Assistant

#ad
Homematic IP #ad - Ifrovaná komunikace umožňuje bezpečný přístup k systému – i na cestách. S termostatem na radiátory – basic můžete ušetřit až 33 % nákladů na topení – díky individuálním teplotním průběhům s až 13 změnami za den ve třech nastavitelných topných profilech a v kombinaci s detekcí na okně a dveřích.

Nastavení a ovládání termostatu prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point; tento produkt již není kompatibilní s centrálou CCU2. Bezpečné umístění serveru v německu a není nutná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu. Bezplatná aplikace a používání cloudu bez dodatečných nákladů. Obzvláště jednoduché nastavení a manipulace s intuitivním vedením uživatele. Několika pohyby nahrazuje běžné termostaty na radiátory – není nutný zásah do topného systému nebo vypouštění vody.

Centrální prvek pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Homes přes bezplatnou aplikaci. Okamžitě použitelný díky přednastavenému topnému profilu, který lze v případě potřeby manuálně nastavit individuální teplotní cykly s až 13 změnami za den. Samostatný provoz push to pair umožňuje přímé nasvícení až osmi okenních a dveřních kontaktů Homematic IP HmIP-SWDM a přímé ovládání na přístroji.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceHomematic IP #ad

4. tado°

#ad

Siri a Google pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace – úspora, tado° Chytrý termostat na radiátory Basic – přídavný WiFi produkt kompatibilní s Alexa

#ad
tado° #ad - Příslušenství za vstupní cenu: čím více topných těles a místností ovládáte s produkty tado° vyvinutými v Německu, tím pohodlnější a energeticky úspornější bude váš domov. Pro váš chytrý domov: ovládejte svá topná tělesa odkudkoli pomocí aplikace nebo pomocí Alexa, Apple Siri a Google Assistance jako Smart Speaker, přičemž teploty 19 – 25 °C můžete také manuálně nastavovat.

Jedinečné funkce: pro kontrolu teploty z chytrého telefonu můžete v aplikaci tado° bez dodatečného teplotního čidla rozpoznat otevřená okna, vytvářet inteligentní časové plány, získat přehled o úspoře energie a mnoho dalšího – se zárukou vrácení peněz. Předpoklady: funguje pouze se startovní sadou tado° v2, V3 nebo V3+ – inteligentní termostat na radiátory Basic je dodáván s 6 adaptéry a bateriemi. Rychle a jednoduše: během několika minut lze termostat homekit zcela jednoduše nainstalovat pomocí návodu krok za krokem v aplikaci, přičemž kovová matice vždy zajišťuje pevné držení bez rizika vytékání.

UŠetŘete jeŠtĚ vÍce: rozsah funkcí rozšířitelné základní linky je redukován na to podstatné, totiž snížit spotřebu energie a inteligentně a levně vytápět vaše prostory. Univerzálně kompatibilní: díky různým adaptérům se termostat na radiátory Basic Line hodí vertikálně i horizontálně na téměř každý topný ventil a může tak nahradit termostatickou hlavu vašeho topení.
Značkatado° #ad
Výrobcetado° #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu104499
Modelka104499

5. tado°

#ad

Tado° Chytrý termostat na radiátory – přídavný WiFi produkt kompatibilní s Alexou, Siri a Google Assistant pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace –

#ad
tado° #ad - Přesné řízení teploty: díky dodatečným inteligentním topným termostatům maximalizujete své pohodlí, ušetříte ještě více energie a budete mít vždy přehled o své celkové spotřebě energie. Chytré vytápění: chytrý termostat na radiátory se hodí k rozšíření vašeho digitálního ovládání topení do dalších místností a pro nezávislé ovládání jednotlivých místností.

Vysoká kompatibilita: praktická sada termostatů obsahuje různé adaptéry a lze ji vertikálně i horizontálně připevnit na téměř všechny radiátory s termostatickými ventily topných těles. Chytrá sada: v sadě je obsažen chytrý bezdrátový termostat pro rozšíření vašeho digitálního ovládání topení na dodatečný prostor, který můžete následně nezávisle ovládat pomocí aplikace. Pohodlné ovládání: s inteligentními termostaty na topení můžete zcela jednoduše přistupovat k vašemu topení na cestách a podle potřeby jej nastavit nahoru nebo dolů.

Internetového můstku pro digitální ovládání topení. Praktické rozšíření: přídavná sada funguje pouze ve spojení se startovacím sadou tado° V2, V3, V3+ vč. Jedna pro všechny: s praktickou aplikací tado° můžete digitálně ovládat všechna topná tělesa, která jsou vybavena chytrým termostatem, a například na cestě domů včas nastavit.
Značkatado° #ad
Výrobcetado #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluV3P-SRT01-TC-ML-00
ModelkaV3P-SRT01-TC-ML-00
ZárukaEnergy Savings Guarantee.

6. tado

#ad

Balení po 3 kusech – WiFi přídavný produkt jako termostat pro vytápění a digitální ovládání jednotlivých místností přes aplikaci – snadná instalace – úspora, tado ° Chytrý termostat na radiátory

#ad
tado #ad - Rychle a jednoduše: během několika minut lze termostat homekit zcela jednoduše nainstalovat pomocí návodu krok za krokem v aplikaci, přičemž kovová matice vždy zajišťuje pevné držení bez rizika vytékání. Etří čas a energii: čím více topných těles a místností ovládáte naším termostatem vyvinutým v Německu, tím pohodlnější a energeticky úspornější bude váš domov.

Chytré ovládání: ovládejte radiátory v každé místnosti také pomocí svého chytrého telefonu – ať už topíte vlastním topným kotlem nebo dálkovým vytápěním. Univerzálně kompatibilní: díky různým adaptérům se termostat na radiátory hodí vertikálně i horizontálně na téměř každý topný ventil a může tak nahradit termostatickou hlavu vašeho topení. Inteligentní doplnění: díky chytrým ventilům na radiátory k dostání samostatně můžete každé topení ve své chytré domácnosti od tado° přizpůsobit individuálně nastavitelným časovým plánům své rutině.

Předpoklady: funguje pouze s jednou dodatečně dostupnou startovací sadou Tado° V2, V3 nebo V3+ – sada obsahuje 3 inteligentní termostaty na radiátory, vždy se 6 adaptéry a bateriemi. Doplňkové funkce: od geofencing přes přizpůsobení počasí, statistiky, zprávy o úspoře energie, ovládání více místností s přídavným termostatem a funkcí Boost až po dětskou pojistku a dětskou pojistku nabízí tado° mnoho funkcí pro vaše topení.
Značkatado #ad
Výrobcetado° #ad
Hmotnost1.85
Číslo dílu4260328611906
Modelka104391
Záruka2 roky.

7. tado

#ad

Chytrý termostat k topení Tado, bílá

#ad
tado #ad - Obsahuje: 1 x chytrý termostat na topná tělesa, různé adaptéry, 2 x AA baterie. Dodatečný produkt pro počítačové startovací sady: ovládejte další topné těleso nebo místnosti individuálně pomocí přídavných chytrých termostatů na topná tělesa.

Ovládejte všechny prostory v jedné aplikaci; maximalizujte svůj komfort a ušetřete ještě více energie. Funguje pouze ve spojení s tado° startovací sadou V2, V3+, V3, která je k dostání samostatně. Vhodné pro téměř všechny topné těleso s termostatickými ventily topných tělesa různé adaptéry jsou součástí dodávky; v závislosti na směru je možné umístit vertikální nebo horizontální umístění.
Značkatado #ad
Výrobcetado° #ad
Výška2.05
Délka2.05
Hmotnost0.39
Šířka3.07
Číslo díluV3P-SRT01H-TC-ML-00
ModelkaV3P-SRT01H-TC-ML-00
Záruka24.

8. Homematic IP

#ad

Sada pro regulaci vytápění od Homematic IP

#ad
Homematic IP #ad - Sada aktivně pomáhá šetřit energii a umožňuje úsporu až 33 %. Nastavení a ovládání termostatu na radiátory prostřednictvím bezplatné aplikace pro smartphone a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point.

Startovací sada pro vytápění – easy connect umožňuje jednoduchou modernizaci regulace topného tělesa a nabízí větší komfort díky individuálním topným profilům a automatickému snížení teploty v místnosti při větrání. Termostat na radiátory se našroubuje bez zásahu do topného systému nebo vypouštění vody na ventil. Nastavení a ovládání sady prostřednictvím bezplatné aplikace pro chytré telefony a bezplatné cloudové služby vyžaduje připojení k Homematic IP Access Point.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.68
Délka4.02
Šířka2.24
Číslo dílu153413A0
ModelkaHmIP-SK9
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.

9. Homematic IP

#ad

Pro značkové spínače, 150628A0, Homematic IP nástěnný termostat se spínacím výstupem

#ad
Homematic IP #ad - Měření a zobrazení cílové a skutečné teploty a vlhkosti vzduchu na velkém osvětleném displeji. Individuální ovládání servopohonů 230 v pro podlahové vytápění pomocí reléového výstupu podle definovaných topných profilů.

Pro provoz je vyžadováno jedno z následujících řešení: samostatný bez přístupového bodu nebo řídicího centra v kombinaci s ovladačem podlahového vytápění; konfigurace přímo na nástěnném termostatu; Homematický přístupový bod IP s bezplatnou aplikací pro smartphony a bezplatnou cloudovou službou; Centrální CCU2 / CCU3 s lokálním uživatelským rozhraním WebUI; Partnerská řešení od poskytovatelů třetích stran.

Umožňuje jednoduché rozšíření konvenčního ovládání podlahového vytápění pro inteligentně řízenou regulaci klimatu v místnosti pomocí smartphonu výměnou stávajícího nástěnného termostatu. Jednotlivé teplotní profily s až 13 změnami za den ve 3 nebo 6 nastavitelných topných profilech 3x topení / 3x chlazení.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 #ad
Výška3.39
Délka2.13
Hmotnost0.3
Šířka3.39
Číslo dílu150628A0
ModelkaHmIP-BWTH
ZárukaZwei jahre gewährleistung ab kaufdatum.

10. Homematic IP

#ad

Homematic IP Základní sada pro klima v místnosti

#ad
Homematic IP #ad - Vysoká bezpečnost díky rozsáhlému šifrování aes-128 a umístění serveru Německo – není nutná žádná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu. Startovací sada klima v místnosti pomáhá při úspoře energie až o 33 % a současně zvyšuje komfort bydlení.

Access point spojuje smartphone přes homematic ip cloud se zařízeními Homematic IP žádné další náklady na používání aplikace a cloud. Kontakt s okny a dveřmi – opticky zajišťuje při otevření okna nebo dveří automatické vypnutí přívodu tepla do topného tělesa. Individuální teplotní průběhy s až 13 změnami za den ve 3 nastavitelných topných profilech. Termostat na radiátory nahrazuje běžné termostaty M30x1, Oventrop, 5, Danfoss a řídí radiátor podle individuálních potřeb.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška12.76
Délka6.22
Hmotnost1.32
Šířka4.13
Číslo dílu142546A0
ModelkaHmIP-SK1
ZárukaZáruka dva roky.