Top 10 SIPHON extra Lang – Sifony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Engelbach

#ad

Engelbach® Sifon na šálky s čisticím otvorem – univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo – odtoková trubka umyvadlo, sifon na láhve 1 1/4" vč. gumové manžety a návodu

#ad
Engelbach #ad - Kompletní sada nabízí vše, těsněním, gumovou manžetou, co potřebujete a více: Zápach s extra dlouhou ponornou trubicí, přídavnými těsněními.

I bez nářadí můžete náš sifon nainstalovat obratem ruky. Péče tak bude hravě jednoduchá, bez obtěžující demontáže. Sifon na láhve se svým standardním rozměrem 1 ¼ " perfektně hodí ke všem běžným umyvadlům a umyvadlům. Extra dlouhé trubky zajišťují maximální kompatibilitu! Náš sifon do umyvadla z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a mosazi zaručuje nejen eleganci, ale také robustnost a dlouhou životnost. Jednoduchý návod a promyšlený design dělají z instalace hračkou. Chytrý integrovaný čisticí otvor naší odtokové trubky lze snadno odšroubovat.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad
Číslo díluEB60518

2. Bächlein

#ad

Bächlein Designový sifon univerzální pro umyvadla a umyvadlo, odtoková souprava přesně padnoucí, uzávěr proti zápachu s čisticím otvorem + návod k montáži, designový sifon odtoková souprava trubkový sifon

#ad
Bächlein #ad - Extra dlouhé trubky pro maximální kompatibilitu! 100% univerzální tvar – trubkový sifon z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304 a masivní mosazi se hodí díky normovanému 1 ¼" montážního rozměru na všechna běžná umyvadla.

Spolehlivá funkce – masivní, pochromovaná mosaz, prvotřídní ušlechtilá ocel 304 a přesně padnoucí silikonové těsnění udržují sadu trvale těsnou a nezanechávají vápenatost a korozi žádnou šanci! Kompletní sada včetně rozety. BÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme v naši kvalitu, chceme vám umožnit objednávku absolutně bez rizika: Pokud byste s nákupem nebyli plně spokojeni, dostanete peníze zpět! Extrémně snadné čištění – jednoduché rozebírání a čištění odpadní trubky pouhými několika pohyby díky skrytému otvoru! Už nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem.

Jednoduchá montáž – uzávěr zápachu lze díky masivní konstrukci a přesně tvarovaným těsněním pomocí návodu namontovat na každý běžný odtok. Ponorná trubka o délce 200 mm.
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška7.87
Délka12.99
Šířka1.97
Číslo dílumbhhjhgj-hh-347
Modelkambhhjhgj-hh-347

3. Engelbach

#ad

Trubkový sifon 1 1/4 palce x 32 mm, Engelbach® Univerzální ponorná trubka pro sifon 400 mm extra dlouhá – prodloužení pro designový sifon

#ad
Engelbach #ad - Prodlužovací ponorná trubka se skládá z masivní chromované mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Pomocí pilky na kov můžete trubku vyřešit.

S délkou 40 cm lze ponornou trubku jednoduše ručně zkrátit na požadovanou délku. Naše ponorná trubka má rozměr 400 mm x 32 mm a hodí se pro různé typy sifonů, jako jsou trubkové sifony, designové sifony a šálkové sifony. Potápěčská trubka sifonu se vyznačuje extra silnou tloušťkou stěny, což zajišťuje zvýšenou stabilitu a odolnost. Chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, najdeme řešení.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad

4. Keymark

#ad

Sifon láhve, extra dlouhá trubka s 90° obloukem 32 mm pro uzavření zápachu, pochromovaný, Keymark prodloužení, Mosazná nástěnná trubka 350 mm pro trubkový sifon sifon

#ad
Keymark #ad - Délka: 350 mm – lze zkrátit. Materiál: masivní mosaz, chromovaný. Vhodné pro běžné trubkové sifony s Ø 32 mm. 90° nástěnná trubka – výstupní trubka s lemovaným okrajem. Průměr stěnové trubky: Ø 32 mm.
ZnačkaKeymark #ad
VýrobceKeymark #ad

5. Lira

#ad

LIRA A.8500.01 SPAZIO NT CLIMA SIPHON FOR WASHING MACHINE, White

#ad
Lira #ad - T-fittings 002432 included. Easy to install. Inspectionable space-saver trap with double connector. For the drainage of washing-machine and dish-washer Ø20-25. For the drainage of condensing boiler, dehumidifier, air conditioning systems, drier Ø8-12-14-16.
ZnačkaLira #ad
VýrobceLIRA SPA #ad
Výška2.76
Délka12.99
Šířka5.31
Číslo díluA850001
ModelkaA.8500.01

6. OPERMAXER

#ad

OPERMAXER Mosazná ponorná trubka extra dlouhá 400 mm pro univerzální sifon, nastavovací trubka vč. těsnění, matná černá, prodlužovací trubka 1 1/4 palce x32 mm odtok

#ad
OPERMAXER #ad - Velmi rozšířené pro montáž pod umyvadlo v koupelně. Jednostranný lemovací okraj vhodný pro připojení 1 1/4 palce pro umyvadlo univerzální standard. Materiál: masivní mosaz, odolná vůči vysokým teplotám. Snadná instalace, s těsněním. Prodlužovací trubka pro sifon, uzávěr pachu, sifon na láhve, trubkový sifon, pop-up ventil odtoková souprava. Průměr ponorné trubky: Ø 32 mm; délka: 400 mm; tloušťka: 0, 7 mm.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad

7. Bächlein

#ad

Uzávěr proti zápachu vč. gumové manžety + návodu k montáži, odtoková souprava přesně padnoucí, trubkový sifon odtoková souprava, z mosazi, chrom, Bächlein Univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo

#ad
Bächlein #ad - 100% univerzální tvar – trubkový sifon z chromované mosazi se díky standardnímu rozměru 1¼" vestavby hodí na všechna běžná umyvadla. Spolehlivá funkce – masivní, chromovaná mosaz a přesná silikonová těsnění udržují sadu trvale těsní a nedávají vápenci a korozi žádnou šanci.

Kompletní sada včetně rozety! jednoduchá montáž – uzávěr proti zápachu lze díky masivní konstrukci a přesným těsněním namontovat v několika krocích na každý běžný odtok. Již nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! Ponorná trubka je k dispozici ve dvou délkách! extrémně snadné čištění – jednoduchá demontáž a čištění odpadní trubky během několika minut.

ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka1.26
Číslo díluCaseeto

8. Sanitop-Wingenroth

#ad

Sanitop-Wingenroth Ponorná trubka pro uzávěr zápachu lahví | Ø 32 x 200 mm | sifon ponorná trubka | nastavitelná trubka pro uzávěr zápachu umyvadla | s okrajem lemování | kov | chrom | 22103 0

#ad
Sanitop-Wingenroth #ad - Stabilní zpracování: pro vysokou stabilitu má nastavovací trubka lemovaný okraj. Praktické rozměry: s délkou 20 cm, průměrem 3, 2 cm a přípojkou 1 1/4 lze ponornou trubku pro sifony na láhve dobře a rychle přizpůsobit.

Spojovací kusy: přes tuto nastavovací trubku snadno spojíte umyvadlo a uzávěr zápachu. Potápěčská trubka pro sifon: nastavovací trubka pro uzávěry pachů umyvadla vhodné jako náhradní díl Rovný tvar Velikost: Ø 32 x 200 mm Připojení: 1 1/4 Stabilní díky okraji lemu, z masivního kovu kvalitně pochromované. S vhodným nástrojem jej můžete navíc zkrátit na jakýkoliv rozměr. Použití: model se hodí jako náhradní díl nebo k výměně příliš krátké ponorné trubky. Zajišťuje spojení mezi spodní částí ventilu a sifonem. Skládá se z kovu a pochromovaného povrchu, který poskytuje dodatečnou ochranu.
ZnačkaSanitop-Wingenroth #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.26
Délka7.87
Hmotnost0.16
Šířka1.26
Číslo dílu22103 0
Modelka22103 0

9. SOLIDO

#ad

Bílý, SOLIDO 9003076003976 5/4" x 30 mm prostorově úsporný nábytkový sifon

#ad
SOLIDO #ad - Velkorysé části trubek s připojovacím závitem 5/4". Vytahovací čisticí sada. Otočný výchozí oblouk a rozeta. Prostorově úsporný nábytek sifon s DN30 .
ZnačkaSOLIDO #ad
VýrobceSoldio #ad
Výška4.72
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo díluHL137.30
Modelka9003076003976

10. Viega

#ad

Bílé string, Viega 22550 2 uzávěr proti zápachu pro dřezy 1 1/2 palce x 50 mm

#ad
Viega #ad - Klasický design: zapínání na zápach značky viega přesvědčí kvalitou v klasickém vzhledu. Velikost připojení činí 1 1/2 x 50 mm. Odolný materiál: plast propůjčuje zápachu robustnost a dlouhou životnost.

Přípojky přístroje: díky připojení odtokové hadice lze sifon snadno připojit k mytí a/nebo myčce nádobí. Tak zůstane vzduch ve vaší kuchyni vždy čistý. Bez zápachu: s tímto bílým trubkovým sifonem pro dřez zabráníte úniku páchnoucích odpadních plynů. Decentní exemplář padne pod váš dřez. Siphon pro kuchyňské dřezy: uzávěr s trubkovým zápachem značková kvalita od viega přípojka odtokové hadice pro mytí nebo pračku Rozměry: 1 1/2 x 50 mm blokovací voda snižuje pachy stabilní plast dlouhá životnost decentně bílá. Materiál nerezaví, což vám usnadňuje péči a vydrží léta.
ZnačkaViega #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška2.17
Délka10.91
Šířka15.16
Číslo dílu22550 2
Modelka22550 2