Top 10 Seitenschläferkissen 200cm – Mateřství a polštáře pro podporu těla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Traumreiter

#ad

Tvar J, těhotenský polštář, Traumreiter Polštář pro spaní na boku Memory Foam Hybrid s šedým potahem, dospělé a těhotné, polštář pro lepší spaní pro děti, Visco Body Pillow, XXL 125 cm

#ad
Traumreiter #ad - Nikdy neubývající podpora celého těla. Ultra příjemnýdíky 2 různým pohodlným stranám se těhotenský polštář při spaní přizpůsobí vašemu tělu tak pohodlně a příjemně jako žádný jiný tělový polštář.

Oboustranný polštář na jedné straně prošitý 2 cm paměťovou pěnou. Unavené kosti a klouby na gelové pěně, která reaguje na teplo s plynulým přizpůsobením, se budete cítit jako na oblacích. Zdokonalí váš spánek a jedná se o mimořádně všestranný hebký polštář s komfortem první třídy! Perfektní pro čtení, sledování televize, meditaci nebo jednoduše jen relaxaci v pohodě.

Uvnitř naplněné nejjemnějšími vatovými vločkami Fusion Jednou jste zažili, už nikdy bez. Barevný potah součástí sady Launch. Ešení pro řadu rozšířených svalových napětí, problémů se zády a klouby. Istý pocit pohody a bezpečí. Super pohodlný hybridj polštář pro spaní na boku pro ultimativní noc WOW.
ZnačkaTraumreiter #ad
VýrobceTraumreiter #ad
Výška5.91
Délka49.21
Hmotnost198.42
Šířka19.69
ModelkaSeitenschläferkissen JGrau125

2. Siebenschläfer

#ad

Body Pillow, dlouhý polštář pro spaní na boku, Siebenschläfer Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm, polštář na tělo s výplní z mikrovlákna 40 x 145 cm

#ad
Siebenschläfer #ad - Vhodné pro alergiky: polštář se výborně hodí pro alergiky. Vyrobeno v eu: záměrně jsme zvolili místo výroby v EU, abychom splnili vysoké nároky na bezpečnost výrobků a sociální standardy.

Německá podpora: máte-li dotazy nebo problémy, rádi vám kdykoli a nekomplikovaně pomůžeme. Výrazně zvýšený komfort při spaní: s polštářem pro spaní na boku Siebenschläfer dosáhnete zcela nové kvality spánku, protože komfort je prostě vynikající. Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky. Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
Výška3.94
Délka57.09
Hmotnost2.84
Šířka15.75
Číslo dílup25
Modelkap25

3. Theraline

#ad

Theraline Originální těhotenský polštář & polštář na kojení 190 cm – polštář pro spaní na boku mikroperly – včetně povlaku na kojení z listového tance taupe

#ad
Theraline #ad - Kontrolováno. Od roku 1993 vyvíjíme kvalitní polštáře pro rodiny. Lze jej prát spolu s tichou výplní a povlakem na polštář Theraline na 60 °C. Tvůj nádherný společník pro skvělé okamžiky v této zvláštní životní fázi.

Přesvědčte se o nejoblíbenějším těhotenském polštáři a polštáři na kojení v Německu a užijte si lepší spánek, uvolněnější kojení a klidné chvíle. Snadné povlékání díky dlouhému, skrytému zipu. V sadě s hebkým povlakem na polštář Theraline ze 100% bavlny nebo z bambusu s bio bavlnou. Náš originální polštář theraline na kojení je univerzální a proto se perfektně hodí pro mnoho dalších použití v rodině: jako těhotenský polštář na spaní, XXL nebo také jako trvalý polštář pro dospělé.

Díky jedinečnému tunelovému otvoru jsou kojící polštáře Theraline pohodlné a snadno doplňovatelné. Bez zápachu a škodlivých látek. Všestranný těhotenský polštář & polštář pro spaní na boku je pratelný a vhodný pro použití v sušičce. Originální kojící polštář theraline s mikroperlami je hebký, velmi tichý a má dlouhou životnost.
ZnačkaTheraline #ad
VýrobceTheraline #ad
Výška30.71
Délka47.24
Hmotnost2
Šířka39.37
Číslo dílu510113100
Modelka510113100

4. lilime

#ad

Lilime® Pletený polštář pro spaní na boku 2 m – vč. řetízku na praporky zdarma – testovaná kvalita – ideální jako dárek a dekorace – 200 cm šedá

#ad
lilime #ad - Pro životní prostředí – u našeho dekoračního příslušenství pro originální vybavení záměrně upustíme od zbytečného ekologického přebalu a budeme i v budoucnu pracovat na dalším snižování zbytečného odpadu z obalů.

Originální "lilime" produkty – "lilime" znamená náš slib našim zákazníkům: Příslušenství s nejvyššími požadavky na kvalitu, bezpečnost, zpracování a vlastnosti materiálu. Odolný – pletený polštář lze prát v pračce do 30 stupňů a díky našitému konci si polštář zachová tvar i po mnoha praních. Kombinovatelné – polštáře pro spaní na boku spolu s řetězem vlaječek lze velmi snadno kombinovat i s dalšími výrobky od "lilime".

Speciální dárek – včetně vhodného řetízku s praporky v hodnotě 13, 99 €. Tip: polštář od "lilime" je ale také ideálním dárkem pro známé, rodinu nebo dobré přátele. Barevně harmonizující dekorace k pletenému kojicímu polštáři.
Značkalilime #ad
Výrobcelilime® #ad
Délka200
Hmotnost2.78

5. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm sada 1 ks výplň 1100 g – polštář pro kojení s vyjímatelnými vnitřními polštáři – polštář pro spaní na boku 40 × 145 cm pro těhotné ženy a miminka

#ad
LILENO HOME #ad - Rozhodněte sami, zda raději tvrdé nebo měkké jednoduchým protřepáváním. Naše antialergické polštáře pro spaní na boku se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 60 °c a testovány na škodlivé látky. Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika. My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0.01
Délka57.09
Hmotnost2.43
Šířka15.75
Modelka92038

6. Labtec

#ad

Polštář na kojení, Body Pillow, polštář na celé tělo ve tvaru U, polštář pro spaní na boku ve tvaru J, odnímatelný sametový povlak na polštář, Labtec Těhotenský polštář

#ad
Labtec #ad - Zmírňuje bolesti a bolesti boků nebo zad, ischias, záda, špatné držení těla. Multifunkční polštář tělový polštář nabízí podporu při čtení, kteří byli zraněni nebo po operaci mohou také využít podpůrnou pomoc, sledování televize, odpočinku a kojení. Těhotenský polštář je také se zipem a odnímatelným designem, 5''/70 cm; měkký samet mateřského polštáře, 8''/20 cm, šířka: 27, vnitřní potah je vyplněn kvalitní PP bavlnou, tloušťka: 7, snadno se odstraňuje a umožňuje čištění.

Těhotenský polštář délka: 145 cm – 160 cm, žádné škodlivé látky. Zmírnění bolesti těla ergonomický těhotenský polštář ve tvaru j, který plně podporuje vaši hlavu, krk, fibromyalgie, nohy a kolena. Teplé tipy všechny naše polštáře jsou vakuově uzavřené. 24hodinový přátelský zákaznický servis. Pokud máte nějaké problémy s tímto výrobkem, neváhejte nás kontaktovat. Profesionální zákaznický servis 30denní záruka vrácení peněz / 12měsíční záruka.

Podporuje spánek polštář ve tvaru j podporuje vaše tělo a zajišťuje dobrý spánek během celého těhotenství, ischiasem, je jedinečně navržen tak, fibromyalgií, žaludečním refluxem, házení a otáčením, syndromem karpálního tunelu, přetížením, aby sledoval přirozenou formu těhotenství matky a pomohl odstranit bolesti a obtíže spojené s těhotenstvím, ME atd. Doporučujeme vám po příjmu zaklepat a protřepat a počkat 24 – 48 h, než se před použitím obnoví. Lidé, dokáže snížit jejich nepohodlí.
ZnačkaLabtec #ad
VýrobceLabTEC #ad
Výška0.04
Délka62.2
Hmotnost0.01
Šířka27.56
Číslo dílu219391
Modelka219391

7. LILENO HOME

#ad

Prošívaný polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm pro těhotné ženy a děti, LILENO HOME Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm sada 1 ks Medium 1 200 g náplň, mikrovlákno polštář pro spaní na boku

#ad
LILENO HOME #ad - My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Naše antialergické polštáře pro spaní na boku se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Naše polštáře pro spaní na boku certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 40 °c a testovány na škodlivé látky. Rozhodněte sami, zda raději tvrdé nebo měkké jednoduchým protřepáváním. Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Hmotnost2.65
Číslo díluHU-XI-33

8. sleepling

#ad

Bílý, 40 x 200 cm, Ökotex, hmotnost náplně 2 000 gramů se zárukou na objem náplně, 60 stupňů, sleepling 194494 polštář pro spaní na boku Bodypillow, 100% měkké mikrovlákno, zip

#ad
sleepling #ad - Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte. Vysoce kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln. Příslib kvality: vyrobeno v eu a testováno a certifikováno podle přísných podmínek Öko-Tex 100 Standard.

Výplň: 100% polyester klimatické vlákno podle normy Öko-Tex Standard 100 2 000 g. Výplň. Potah: 100% polyester mikrovlákno – ultra měkký, materiál vhodný pro alergiky. Použití: všitý zip pro volitelné a individuální přizpůsobení komfortu spánku. Pokud by polštář vypadl z formy nebo se náplň shlukuje, vyměníme jej bez problémů po dobu 2 let. Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky. Vyjměte nebo doplňte jednoduše podle potřeby plnicí materiál.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška5.91
Délka78.74
Hmotnost4.74
Šířka15.75
Číslo dílu19000004494

9. sei Design

#ad

Těhotenský polštář, sei Design Kojící polštář XXL mušelín 190 x 30, ergonomický polštář pro spaní na boku, polštář pro uložení – extra tichá výplň. Potah 100% bio bavlna miminko první výbava pro

#ad
sei Design #ad - Polštář pro spáče na boku bez perlové výplně je testován společností Vergleich. Org s výsledkem: vítěz ceny a výkonu. Mušelín bio bavlněný potah: mušelín 4vrstvý ze 100% nejjemnější bio bavlny v prémiové kvalitě se zipem.

Naše úložné polštáře pro miminka lze na koncích zavřít dřevěným knoflíkem nebo páskem. Hygienické praní: lze prát v pračce, vhodné do sušičky a testováno na škodlivé látky podle Öko-Tex Standard 100 Tvarově stabilní: měkká výplň polštáře silikonizované polyesterové vláknité kuličky zajišťuje příjemný a hebký pocit.

Ideální pro spaní a kojení: hebký polštář xxl od sei design můžete používat jako polštář pro skladování – obzvláště dobré během těhotenství, pro kojení nebo relaxaci. Kontrola ergonomie: certifikováno odborníky z igr – optimální podpůrná síla & polohování pro vás a vaše dítě.
Značkasei Design #ad
VýrobceSei Design Heimtextilien #ad
Výška7.87
Délka74.8
Šířka11.81
Číslo dílu867470
Modelka20-XX-22

10. Traumreiter

#ad

Certifikovaný, Traumreiter Visco XXL polštář pro spaní na boku s potahem bavlna grafitově šedá – hybridní polštář + 2 cm paměťová pěna – těhotenský polštář ve tvaru U Gel Body Pillow Komfortní polštář

#ad
Traumreiter #ad - Ešení pro napětí, která reaguje na teplo s plynulým přizpůsobením, problémy se zády a klouby. Istý pocit pohody a bezpečí. Ultra příjemný díky 2 různým pohodlným stranám se těhotenský polštář při spaní přizpůsobí vašemu tělu tak pohodlně a příjemně jako žádný jiný tělový polštář.

Uvnitř naplněná nejjemnější fusion vatou. Unavené kosti a klouby na gelové pěně, se budete cítit jako na oblacích. Oboustranný polštář na jedné straně prošitý 2 cm paměťovou pěnou. Nikdy neubývající podpora celého těla. Zdokonalí váš spánek a jedná se o mimořádně všestranný hebký polštář s komfortem první třídy! Perfektní pro čtení, sledování televize, meditaci nebo jednoduše jen relaxaci v pohodě.

Včetně potahu. 125 cm délka ideální pro děti a malé těhotné ženy nebo jako XXL polštář na kojení. Super pohodlný hybrid polštář pro spaní na boku pro ultimativní noc wow. Jednou jste zažili, už nikdy bez.
ZnačkaTraumreiter #ad
VýrobceTraumreiter #ad
Výška7.87
Délka64.96
Šířka31.5
Číslo díluvisco xxl v2
ModelkaVisco XXL V2