Top 10 Radiowecker Funkuhr Digital mit Projektion – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAKRINK

#ad

USB přípojka 12/24 h, se 4 stupni jasu obrazovky, duální alarm, TAKRINK Budík, budík s projekcí, digitální radiobudík, projekční budík s teplotou

#ad
TAKRINK #ad - S tímto budíkem si můžete dobře naplánovat svůj čas. Hladký zrcadlový povrch z něj dělá ideální volbu pro kosmetické zrcátko pro dámy. Když ležíte na posteli, můžete vidět projekci času na stropě. Velký displej 5, 5" a 4 nastavitelné stupně jasu obrazovka projekčního budíku je velká 5, 5 palce a led displej je velmi jasný a dobře čitelný.

Po uplynutí nastavené doby 5 až 60 minut se rádio automaticky vypne. Funkce fm rádia a časovačerádiobudík s projekcí může uložit až 30 fm rádiových stanic 76, 0 mhz -108, 0 mhz. Optimální projekční vzdálenost: 3 m. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Vyberte si pro vás odpovídající hlasitost buzení podle tlačítka hlasitosti. Náš radiobudík má 4 nastavitelné projekční schopnosti tmavo-středně jasné, které jsou ve dne dobře čitelné a v noci nenarušují váš klid.

Ultra jasná rotační projekce o 180 ° tento digitální budík může otáčet projekcí -90 ° až 90 °. Konektor není součástí dodávky. Usb připojení a režim snoozetento budík můžete používat tak, přes který lze nabíjet mobilní telefony a tablety. S funkcí odloženého buzení můžete spát dalších 5 až 60 minut standardně 5 minut, že jej připojíte přes USB k síťovému zdroji. Dvojité alarmy a dobré plánování času digitální budík podporuje dvojité alarmy.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška1.89
Délka7.6
Hmotnost0.55
Šířka4.13
Číslo díluEN8827
ModelkaEN8827

2. LIORQUE

#ad

USB, rádiobudík, snooze, teplota, víkendovým režimem, 2barevné číslice a 4stupňová léčivost černý, rádiem, LIORQUE Projekční budík, funkce nabíjení, digitální budík s projekcí 180°

#ad
LIORQUE #ad - Současně lze na rádiu nastavit funkci časovače spánku až na 90 minut 5 → 90 minut, rádio se automaticky vypne. Projektor se automaticky vypne po vypnutí alarmu v automatickém režimu dlouhé stisknutí tlačítka "-". Režim dst a automatický režim projekční budík má funkce dst letní čas, které umožňují automatické zvýšení pomocí tlačítka "+" za 1 hodinu.

Pokud nastavíte víkendový režim, pak budík o víkendu nezazvoní a můžete se dobře vyspat. A pomocí tlačítka 12/24h můžete přizpůsobit vašim potřebám. Funkce snooze a víkendový režimpokud budík zazvoní a nechcete se okamžitě vstát, můžete využít funkci odloženého buzení a opět usnout dalších 9 minut. Je snadné a jednoduché vidět čas, aby chránila vaše oči. 2 barvy displeje a 4stupňový jas modro-bílý digitální va displej má 4 stupně jasu, aby děti a starší lidé mohli snadno vidět čas strávený v ložnici.

Nastavení fm rádia a času vypnutí s digitálním budíkem liorque lze aktivovat 15 fm rádiových stanic 76, 0 mhz – 108, 0 mhz a uložit až 15 oblíbených stanic v "MEM". Projekční budík může na stěnu nebo strop zobrazit extrémně jasný čas v úhlu nastavení 180°, 180° projektorV porovnání s LCD a LED obrazovkou může obrazovka VA snížit závratě, ve vzdálenosti 0 – 0, zejména v noci. Velká va obrazovka, 5 m.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.66
Délka5.71
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluHM433A
ModelkaHM433A

3. ROCAM

#ad

ROCAM Radiobudík s projekcí, teplota, stmívač, noční světlo, datum, projekční budík do ložnice, digitální hodiny, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, typ C USB nabíječka, kuchyňské rádio

#ad
ROCAM #ad - Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Sa-So, jednorázové. Velký displej a teplé noční světlo digitální hodiny mají jasný 5, které poskytují přesné měření teploty a vlhkosti. Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem.

Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Probuďte se tak, Po-P, jak chcete. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí.

S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou. Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, 9" LED displej s velkými čísly, monitor vlhkosti a teploměr, což vytváří klidné prostředí pro spaní. Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

4. CSL-Computer

#ad

Digitální radiobudík CSL – projekční budík – 7 tlačítek – 2 alarmy – projekce a světlo – auto vždy – paměť rádia 15 FM – ukazatel teploty a vlhkosti vzduchu – se síťovým zdrojem

#ad
CSL-Computer #ad - Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, 2 A se na palubě nachází nabíjecí USB port. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, dobře čitelné číslice.

S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. 305273. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Projekční budík s elegantním zrcadlovým efektem, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí. Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic.

Velké, ale dostatečně matný na spaní. Provoz přes 5v síťový zdroj. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Budík s vysokým leskem. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.94
Délka7.09
Hmotnost0.47
Šířka2.36
Číslo dílu722305273722
Modelka722305273722

5. auvisio

#ad

Více časů buzení, auvisio Rádio: Projekční radiobudík se zakřiveným displejem, budík rádio, duální alarm a USB nabíjecí port budík rádio

#ad
auvisio #ad - Pohodlné odečítání času fm rádio: 10 paměťových míst 2 nastavitelné alarmy funkce usínání pomocí časovače rádia USB nabíjecí port pro váš mobilní telefon. Promítá čas na strop: trvale nebo stiskem tlačítka 2 nastavitelné alarmy, probuzení přes rádio nebo zvuk alarmu velký zakřivený LED displej s funkcí stmívání a 3 stupni jasu USB nabíjecí port pro chytré telefony a iPhony: 5 V, 1 x 8, 7 x 4 cm, 1 A Materiál: plast Rozměry: 17, hmotnost: 230 g.

Fm rádio s 10 paměťovými místy funkce usínání: časovač pro automatické vypnutí rádia nastavitelné zobrazení 12 nebo 24 hodin Protiskluzové díky gumovým výstupkům na spodní straně Zálohování baterie při výpadku proudu: knoflíková baterie CR2032 objednejte prosím zvlášť. Budík rádio – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: několik časů buzení, nabíječka, hodiny, mikro, digitální, projektor, hodiny.

R včetně síťového zdroje a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Projekční prvek otočný o 90 ° – 180 ° funkce odloženého buzení: volitelné 5–60 minut snooze dobře čitelné, 7 cm vysoké číslice ovládací tlačítka pro projekci, rádio, 4, budík, červené, osvětlení a hlasitost na pozorovací straně napájení: 230 V síťový zdroj délka kabelu: 180 cm. Projekční budík fmw-300 .
Značkaauvisio #ad
Výrobceauvisio #ad
Výška3.15
Délka0.39
Hmotnost0.48
Šířka0.01
Číslo díluNX8427-944

6. Braun

#ad

Modell BC15B-DCF., Braun Digitaler Funk Projektionswecker für die mitteleuropäische Zeitzone DCF mit negativem LCD-Display, Schnelleinstellung und Alarm-Piepton in Schwarz

#ad
Braun #ad - Anschwellender alarm-piepton – das alarmsignal ertönt häufiger und lauter, wenn Sie es nicht abschalten. Der kontrast der digitalanzeige kann abhängig von der Raumbeleuchtung variieren. In ländern, niederlande, einschließlich deutschland, Dänemark, Frankreich, in denen die Uhr das Funksignal nicht erfassen kann, Schweiz, kann die Funkfunktion deaktiviert und die Uhr manuell eingestellt werden.

". Funkgesteuert – diese uhr von braun wird automatisch per dcf-funksignal für die mitteleuropäische zeitzone eingestellt und gesteuert. Projektion – die projektion kann aktiviert werden, wenn der Netzadapter verwendet wird. Batterie: diese uhr erfordert drei aa-batterien, die jedoch nicht im lieferumfang enthalten sind.

Schlummer-/hintergrundbeleuchtungsfunktion Schlummerintervall von 5 Minuten. Sie kann so eingestellt werden, dass sie dauerhaft aktiv bleibt. Die display-Helligkeit kann in vier Stufen eingestellt werden. ". Negatives lcd-display mit optionen für 12-/24-stunden-anzeige. Nicht für großbritannien oder Irland geeignet. Die hintergrundbeleuchtung kann dauerhaft aktiviert werden, sofern der IM LIEFERUMFANG ENTHALTENE Netzadapter verwendet wird.
ZnačkaBraun #ad
VýrobceBraun #ad
Výška3.54
Délka5.12
Hmotnost0.4
Šířka1.97
Číslo díluBNC015BLA-RC
ModelkaBNC015BLA-RC

7. Soundmaster

#ad

Soundmaster UR6700AN DAB+ a UKW radiobudík duální alarm s projekčním projektorem

#ad
Soundmaster #ad - Projekce času na stěnu nebo strop s funkcí 180° FLIP. Dab+/ukw-rds rádio s pamětí pevného vysílače. Opakování buzení snooze a funkce usínání časovač spánku. 2 různé časy buzení duální alarm přes rádio nebo signální tón. Automatické nastavení času a USB nabíjecí přípojka.
ZnačkaSoundmaster #ad
Výrobcesoundmaster #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost0.93
Šířka2.36
Číslo díluUR6700AN
ModelkaUR6700AN
ZárukaZáruka výrobce.

8. TAKRINK

#ad

Nastavitelný jas 12/24 h budík s duálním alarmem, TAKRINK Projekční budík digitální budík s projekcí 180° radiobudík s USB nabíjecí přípojkou, LED zrcadlová obrazovka se 4 stupni

#ad
TAKRINK #ad - S tímto budíkem si můžete dobře naplánovat svůj čas. Budík má usb nabíjecí přípojku a režim 12/24 hodin. Vyberte si pro vás odpovídající hlasitost buzení podle tlačítka hlasitosti. Projekce otáčení 180° tento projekční budík lze otáčet a promítat -90 ° až 90 ° a lze jej promítat v požadovaném směru na strop nebo stěnu.

Fm rádio a časovač spánku digitální budík není jen budík, ale také rádiobudík. Jas projekce lze nastavit ručně, takže můžete v noci volně ovládat jas ložnice nebo obývacího pokoje. Knoflíková baterie ukládá nastavení budíku, což šetří čas a námahu. Dvojitý budík a plánovaný čas digitální budík podporuje dvojité alarmy. Má také funkci časovače spánku, po nastavené době 5 až 90 minut se rádio automaticky vypne, jednoduché a pohodlné ovládání.

Snadno ovladatelný digitální budík je velmi vhodný i pro starší lidi a děti. Rádio může automaticky vyhledávat a ukládat kanály frekvence FM: 76–108 MHz. Digitální budík se v nočním režimu uživatelsky definovaný čas automaticky přepne na nízký jas. Pokud se vy a váš partner probudíte v různých časech, můžete nastavit dva různé časy buzení současně. Snadné použití podle preferencí a požadavků zákazníků je náš budík koncipován tak, aby nastavil 4stupňový jas obrazovky a 3stupňovou projekční svítivost.
ZnačkaTAKRINK #ad
VýrobceTAKRINK #ad
Výška3.94
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.5
Číslo díluEU1078
ModelkaEU1078

9. CSL-Computer

#ad

Rádio CSL – DAB Plus rádio s projekcí – digitální kuchyňské rádio – FM a DAB/DAB + rádio s 20 paměťovými místy – 16 úrovní hlasitosti – budík – 4 stupně jasu – projekční budík

#ad
CSL-Computer #ad - Rádio se samo vypne. Projekce času na stěnu, ale mimořádně decentní, ideální pro snadné a rychlé odečítání. As, datum a čas buzení se na displeji objevují ve velkých bílých číslicích – a čas díky projekci extra velký na stěně.

Hlasitost je nastavitelná v 16 stupních + vypnutí zvuku. Nechte se probudit rozhlasovou stanicí dle vašeho výběru. Rozměry: délka: 19, výška stejně průměr: 6, 5 m kabelem na 5, 5 cm, 2 a; s 1, 5 cm | síťový zdroj 5 v, 5 mm dutý konektor | hmotnost rádia: 243 g | Rozsah dodávky: Rádiobudík Bearware vč. Alarm a budík: 2 nastavitelné časy alarmu | zvuk alarmu: můžete se volitelně probudit vyzváněcím tónem beep nebo rádiovým programem 2 x 20 paměťových míst.

Stále čitelné, takže nerušeně spíte. Jas dle přání: 3, 5" 8, 9 cm velký displej s dobře čitelnými číslicemi nabízí čtyři stupně jasu a lze jej vypnout. Pro váš mobilní telefon. 305677. Díky časovači vypnutí 5-90 min. Síťového zdroje plus návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Delší spánek s tlačítkem odložení: posouvá alarm vždy o 9 minut dopředu.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.76
Délka7.48
Hmotnost0.54
Šířka2.76
Číslo díluA305677x1

10. Hama

#ad

Hama Projekční budík s USB připojením digitální radiobudík s dotykovou obrazovkou, budík s projekcí vč. síťového zdroje černý

#ad
Hama #ad - Velký digitální displej: dcf rádiové stolní hodiny s dotykovým displejem pro pohodlnou aktivaci podsvícení a funkce snooze. Projekční hodiny: rádiové hodiny s projekcí času otočnou o 360 stupňů na stropě nebo stěně, dotykový senzor a USB port pro nabíjení chytrých telefonů.

Dobrá čitelnost: podsvícení rádiového projekčního budíku lze ovládat pomocí dodávaného síťového zdroje v trvalém provozu. Rozsah dodávky: 1x projekční budík "plus charge", 1x síťový adaptér, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Zvláštní přednosti: usb přípojka s 2, 4 a napájením pro nabíjení mobilních telefonů, dva programovatelné časy buzení s funkcí alarmu a buzení.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.58
Šířka5.71
Číslo dílu00186332
Modelka00186332
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).