Top 10 Potting Soil For Indoor Plants – Zemina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Floragard

#ad

Perlitový perlit Knauf zahradnictví 2–6 mm 100 l • pro zlepšení půdy a substrátu • pro optimální vedení vzduchu a vody

#ad
Floragard #ad - Velikost balení 100 litrů. Míchání perlitu podporuje drenážní chování, zalévací voda se lépe rozprostírá. Přírodní perlit zrnitost 2 – 6 mm k podmíchání v substrátech a substrátech a ke zlepšení půdy. Vyšší kapacita vzduchu v substrátu, podporuje zdravé zakořenění. Strukturovaná stabilita substrátu je posílena, proto dochází k menšímu dlouhodobému pytlování.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceKnauf #ad
Výška13.98
Délka23.23
Hmotnost9.5
Šířka15.55
Číslo dílu115416
Modelka115416

2. Lechuza

#ad

LECHUZA-PON 3 Liter Substrat 19560

#ad
Lechuza #ad - Lieferumfang: 1x lechuza pon pflanzsubstrat, Dünger, Bestandteile: Zeolith, Waschbims, Lava, menge: 3 l, 19560. Allergiker geeignet dank hemmung wurzelschädlicher Pilze, Granulat als natürlicher Geruchsbinder, Gewährleistung einer hohen Standfestigkeit bei größeren Pflanzen, Kein Austausch notwendig.

Gezielte wasserversorgung durch durchgängige kapillarität bis an die Gefäßoberfläche, auch bei kleinen Wurzeln, Pufferfunktion zur Aufnahme von überschüssigem Dünger und bedarfsmäßiger Abgabe an Pflanzen. Langzeitdünger für drainageschicht oder Komplettfüllung von Pflanzgefäßen, Perfekte Alternative zu herkömmlicher Erde, Für alle Pflanzen geeignet. Zusammensetzung aus hochwertigen, mineralischen Gesteinen für gleichmäßige Nährstoffverteilung im Wurzelbereich des Pflanzgefäßes, Vollumhüllter Dünger in Premium-Qualität. Hochwertiges pflanzsubstrat inkl.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška9.84
Délka7.68
Hmotnost5.75
Šířka3.74
Číslo dílu19560
Modelka19560

3. Seramis

#ad

Seramis Rostlinný granulát pro všechny pokojové rostliny, náhrada pro uchovávání vody a živin balení po 2, 7,5 l – rostlinný jílový granulát, substrát

#ad
Seramis #ad - Dokonalá ochrana rostlin – náhrada rostlinné zeminy zabraňuje napadení škůdci, např. Upozornění a rozsah dodávky – seramis rostlinný granulát pro pokojové rostliny v malém sáčku o objemu 7, 5 l, v barvě jílu.

Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vodou nabízí optimální zásobování kyslíkem a zajišťuje silné, přirozeně krásné kvetoucí a zelené rostliny se zdravými kořeny. Optimální vlastnosti – malé, jemně pórovité granule v kulturním substrátu jsou ze 100% hlíny. 730017. Rostlinný granulát tak podporuje růst a dlouhou životnost rostliny. Rostlinný tón tak může ukládat velké množství živin a vody a předávat je pokojové rostlině.

Před smutnými komáry. Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních ošetřujících a živinových roztoků, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Následující informace platí pro každou jednotku v balení. Tento hliněný granulát pro rostliny je vhodný pro alergiky. č.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška15.35
Délka7.87
Hmotnost13.23
Šířka3.94
Číslo dílu2506au
Modelka4008429079917

4. BioBizz

#ad

BioBizz 02-075-100 Země Light-Mix Potting Soil 50 l Bag

#ad
BioBizz #ad - Ideální hnojivo pro bio zahradníky, kteří chtějí mít díky použití tekutého hnojiva kontrolu nad procesem růstu. Velmi oblíbené u bio zahradníků. Zajišťuje rychlý vývoj kořenů a živý nový růst. Skládá se z baltské rašeliny, s lehkou, nejlepšího zdroje rašeliny, volnou strukturou a vysokou výměnou vzduchu. K dostání v pytlích po 20 l a 50 l.
ZnačkaBioBizz #ad
VýrobceBioBizz #ad
Výška5
Délka29
Hmotnost14.8
Šířka17
Číslo díluBBLM50L
ModelkaBBLM50L

5. Seramis

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, 7 l – rostlinný jílový granulát, náhrada pro uchovávání vody a živin, Seramis Speciální substrát pro palmy, palmový substrát

#ad
Seramis #ad - Optimální vlastnosti – kulturní substrát pro palmy vytváří díky směsi rostlinného granulátu Seramis s lávou a silikátovým minerálem nejlepší předpoklady pro buněčnou tvorbu a růst. 731359.

Díky lávě se zvyšuje drenážní účinek a stabilita. Rozsah dodávky a upozornění – speciální substrát seramis pro palmy v 7litrovém sáčku, v barvě jílu. Perfektní ochrana rostlin – mandlový granule z mandlí zabraňuje napadení škůdci. Tento hliněný granulát pro rostliny je vhodný pro alergiky. Ideální zásobování živinami – rostlinný granulát pro palmy ukládá vodu a živiny jako draslík, vápník nebo hořčík.

Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních ošetřujících a živinových roztoků, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Silikáty v rostlinném substrátu mají mírně izolační účinek a udržují rostliny v květináči na balkóně nebo terase déle teplé. č.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška15.35
Délka7.87
Hmotnost8.71
Šířka3.94
Číslo dílu731359
Modelka731359

6. Floragard

#ad

Keře, trvalky, dřeviny a jiné zahradní rostliny • s jílovitým granulátem a přírodním hnojivem guano a zeminou, Floragard Florahum zemina pro pěstování 70 l • univerzální zemina • pro květinové záhony

#ad
Floragard #ad - Výrobek 2: univerzální zemina s redukcí rašeliny pro balkonové, kbelíkové a pokojové rostliny. Výrobek 2: s 8týdenním dlouhodobým hnojivem pro nádherné květy.

Výrobek 2: se zeleným kompostem a bio dřevěnými vlákny. Výrobek 1: půda pro zahradní rostliny pro trvalky, živé ploty, dřeviny, letní květiny a zeleninu. Výrobek 2: vhodné také pro zahradní rostliny. Výrobek 1: vynikající vlastnosti rašeliny usnadňují zásobování vodou. Výrobek 1: silné a vitální rostliny díky cennému přírodnímu hnojivu guano. Výrobek 1: dlouhodobě stabilní struktura a optimální přívod vzduchu a vody.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad

7. HanseGrand

#ad

HanseGrand Keramzit jílový granulát sáček hydroponický substrát truhlíky na rostliny kbelíky drenážní materiál 1 x 20 l

#ad
HanseGrand #ad - S jistotou jednoduchá a čistá manipulace! naplnění lze provést přímo do stávajícího nebo nového květináče, s 1/3 hliněným granulátem, vložením rostliny samet balíků a následným naplněním hrnce granulátem. S jistotou málo nečistot a práce! Přírodní produkt, lehký a bez zápachu.

Zemině 100% náhrada: přírodní rostlinný granulát z přírodního jílu pro všechny pokojové rostliny, zelené a kvetoucí rostliny a bylinné rostliny. Ekologická alternativa ke konvenční rostlinné půdě, resp. Náš hliněný granulát zajišťuje optimální zásobování kyslíkem a zabraňuje hromadění vlhkosti a plísní. Jílový granulát podporuje silný růst rostlin u pokojových rostlin, balkonových rostlin a zahradních rostlin! granulát zajišťuje dávkování vody a tím i vyváženou vodní rovnováhu a výdej živin podle potřeby rostlin.

Rozsah dodávky: sáček rostlinný granulát pro rostliny v květináčích, granulát zrnitost 8 - 16 mm - nerozlišitelné obvazy - 20 l, barva jílu je černo-hnědlá, 40 l 2 x 20 l, 60 l 3 x 20 l. Díky tomu méně zalévání díky hliněným zrnům, které mají vysokou kapacitu paměti, a jsou tak ideální pro dobu dovolené.
ZnačkaHanseGrand #ad
VýrobceHanseGrand #ad
Hmotnost666.6

8. DIVCHI

#ad

6 x 650 g 6 x 8 l, Kokosfaser, 100% natürlich, Reptilienfreundlich, organisch, DIVCHI Kokosfaser-Ziegel

#ad
DIVCHI #ad - Darüber hinaus bietet es eine gewisse natürliche Beständigkeit gegen Pflanzenkrankheiten, so dass die Lebensdauer der Pflanze lange bleibt. Vorteile: hohe feuchtigkeitsspeicherung, einfache Entwässerung und Belüftung; Kokosnuss-Substrat erzeugt Bakterien und Mikroben für gesunde Wurzeln; bietet ausgewogenen Nährstoff- und Boden-pH-Wert.

Natürlich: natürlicher kokos-ziegel erhöht die porosität der Pflanzmischung, die hilft, den Boden locker und luftig zu halten und hilft so zu einem besseren Wurzelwachstum. Erhöhte lebensdauer der pflanzen – das vorhandensein von organischen Verbindungen in Coco Grow kann zu einem starken Wurzelwachstum im Vergleich zu anderen Wachstumsmedien führen. Kokosfaser: 6 x 650 g komprimierte kokosfaser-blöcke können im Wasser aufquellen und erzeugen 48 l Blumenerde für Zimmerpflanzen und Erde für Außenpflanzen.

So einfach ist das. Besseres wurzelwachstum führt zu besserem Pflanzenwachstum und höherem Ertrag. Einfach zu bedienen – legen sie einfach ihren komprimierten coco grow ziegel in einen Behälter, fügen Sie warmes Wasser hinzu und lassen Sie es sitzen, bis das Wasser absorbiert wird, schütteln Sie es auf und Sie sind bereit für die Verwendung von Coco Grow.
ZnačkaDIVCHI #ad
VýrobceDivya Enterprises Limited #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.43
Šířka5.12
Číslo díluDIVCHI COCO PEAT BLOCK
ModelkaCOCO PEAT BLOCK

9. Seramis

#ad

6 l – jílový granulát, rostlinná zemina náhrada pro skladování vody a živin, Seramis Rostlinný granulát pro záhony, balkony a kbelíky

#ad
Seramis #ad - Náhrada zeminy pro květiny tak podporuje růst rostlin. Zboží: 734367. Optimální vlastnosti – kulturní substrát pro balkonové rostliny z přírodního jílu je perfektním zásobníkem vody a lze jej ideálně použít k míchání s květinovou zeminou nebo 100% čisté.

Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních roztoků péče a živin, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Pro dobrý start je balkonový granulát předem oplodněn asi 4 týdny. Č. Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vody pro venkovní použití nabízí optimální zásobování kyslíkem.

Venkovní granulát je ze 100% surového odstínu. Dokonalá ochrana rostlin – granulát pro rostliny zajišťuje optimální větrání kořenů a předchází napadení škůdci. Rozsah dodávky a upozornění – seramis rostlinný granulát pro rostliny záhonů, balkonů a kbelíků v 6l sáčku s držadlem, v barvě jílu.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceSeramis #ad
Výška14.17
Délka7.87
Hmotnost13.23
Šířka3.54
Číslo dílu734367
Modelka734367

10. Seramis

#ad

Náhrada rostlinné zeminy pro uchovávání vody a živin, 6 l – rostlinný jílový granulát, Seramis Bio rostlinný granulát pro rostliny a byliny

#ad
Seramis #ad - Dokonalá ochrana rostlin – náhrada zeminy na květiny zabraňuje napadení škůdci, např. č. Rostlinný granulát se výborně hodí pro biologické pěstování bylin. Rozsah dodávky a upozornění – bio rostlinný granulát seramis pro rostliny a bylinky ve 100% recyklovatelném 6l sáčku.

Seramis nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních ošetřujících a živinových roztoků, které jsou speciálně přizpůsobeny individuálním potřebám různých květin a rostlin. Ideální zásobování živinami – granulát pro zásobování vody je 100% veganský a přírodní, zásobuje pokojové rostliny kyslíkem a zajišťuje dobré větrání kořenů.

Optimální vlastnosti – malé, jemně pórovité granule v kulturním substrátu jsou ze 100% hlíny. Před smutnými komáry. Organický rostlinný jíl tak může ukládat cenné živiny a vodu a předávat je rostlinám. Tento hliněný granulát pro rostliny je vhodný pro alergiky. 735135.
ZnačkaSeramis #ad
VýrobceWestland Deutschland GmbH #ad
Výška14.17
Délka3.54
Hmotnost5.51
Šířka7.87
Číslo dílu735135
Modelka735135