Top 10 Peill Putzler Geschirr – Kávové servisy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Peill+Putzler Germany

#ad

6 x kávové šálky, Peill+Putzler Germany, 6 x šálky na kávu, Kávový servis pro 6 osob z vysoce kvalitního porcelánu Bon China 20dílná sada nádobí v bílé barvě s květinovým vzorem, 6 x dezertní talíř

#ad
Peill+Putzler Germany #ad - Květy a listy se šarmantně popínají na ploše a zajišťují vzor s jemnými články. Naše nádobí je vyrobeno z kvalitního porcelánu bon china známého svou mimořádnou kvalitou a dlouhou životností.

Součástí kávového servisu: 6 x podšálek, 1x konvička na mléko, 6 x šálek na kávu, 1 x cukřenka. Náš kávový servis v zářivě bílé s přírodním dekorem propůjčí vašemu stolu jedinečnou rafinovanost. Je to perfektní sada pro 6 osob. Služba nádobí s 20 díly je neuvěřitelně všestranná a hodí se perfektně ke každé příležitosti.

Každý kus vyzařuje nadčasovou eleganci a zaručuje dlouhou životnost. Vychutnejte si snadné čištění, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě a stylu. Perfektně se hodí pro zvláštní příležitosti a pozvedne vaši stolní dekoraci vždy na novou úroveň. Kávový servis je vhodný do myčky, čímž ušetříte čas a námahu.
ZnačkaPeill+Putzler Germany #ad
VýrobcePeill+Putzler Germany #ad
Hmotnost18.12
Modelkanicht zutreffend

2. Peill+Putzler Germany

#ad

Peill+Putzler Germany, 18dílná sada nádobí v bílé barvě s černým okrajem, 6 x kávové šálky, 6 x šálky na kávu, 6 x dezertní talíř, Kávový servis pro 6 osob z kvalitního porcelánu

#ad
Peill+Putzler Germany #ad - Náš kávový servis v zářivě bílé barvě s výrazným černým okrajem propůjčí vašemu stolu jedinečnou rafinovanost. Hodí se jak pro každodenní použití, tak i pro zvláštní příležitosti a pozvedne vaši stolní dekoraci vždy na novou úroveň.

Je to perfektní sada pro 6 osob. Vychutnejte si snadné čištění a flexibilitu ohřívání jídel v mikrovlnné troubě bez kompromisů v kvalitě a stylu. Naše nádobí je vyrobeno z kvalitního porcelánu, který je známý svou mimořádnou kvalitou a dlouhou životností. Součástí kávového servisu: 6 x šálky na kávu 9 x 7 cm, 5 cm, 6 x dezertní talíř Ø 20, 6 x kávové šálky Ø 14, 5 cm.

Kávový servis je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, čímž ušetříte čas a námahu. Služba nádobí je neuvěřitelně všestranná a hodí se perfektně ke každé příležitosti. Každý kus vyzařuje nadčasovou eleganci a zaručuje dlouhou životnost. Díky kombinaci klasické krásy a moderního kontrastu upoutá pozornost při každé příležitosti.
ZnačkaPeill+Putzler Germany #ad
VýrobcePeill+Putzler Germany #ad
Hmotnost9.7
Modelka11523857

3. Peill+Putzler Germany

#ad

18dílná sada nádobí v bílé barvě se zakřiveným hranatým tvarem, 6 x dezertní talíř, Peill+Putzler Germany, Kávový servis pro 6 osob z kvalitního porcelánu, 6 x kávové šálky, 6 x šálky na kávu

#ad
Peill+Putzler Germany #ad - Kávový servis je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, čímž ušetříte čas a námahu. Díky kombinaci klasické krásy a moderního designu upoutá pozornost při každé příležitosti. Je to perfektní sada pro 6 osob.

Naše sada nádobí v zářivě bílé se zakřiveným tvarem propůjčí vašemu stolu jedinečnou rafinovanost. Naše nádobí je vyrobeno z kvalitního porcelánu, který je známý svou mimořádnou kvalitou a dlouhou životností. Každý kus vyzařuje nadčasovou eleganci a zaručuje dlouhou životnost. Kávový servis je se svými 18 díly neuvěřitelně univerzální a hodí se perfektně ke každé příležitosti.

Vychutnejte si snadné čištění a flexibilitu ohřívání jídel v mikrovlnné troubě, bez kompromisů v kvalitě a stylu. Součástí kávového servisu: 6x šálky na kávu 220 ml, 6 x dezertní talíř Ø 22, 6 x kávové šálky Ø 14, 6 cm, 5 cm. Hodí se jak pro každodenní použití, tak i pro zvláštní příležitosti.
ZnačkaPeill+Putzler Germany #ad
VýrobcePeill+Putzler Germany #ad
Hmotnost20.06

4. Peill+Putzler Germany

#ad

Peill+Putzler Germany, klasický 6 x dezertní talíř 6 x kávové šálky 6 x kávové podšálky 6x jídelní talíř 6x, Kombinovaný servis pro 6 osob Bone China Porcelán 30dílná sada kulatého nádobí bílá

#ad
Peill+Putzler Germany #ad - 6x kávové šálky, 6 x kávové podšálky, 6 x jídelní talíř Ø 27, 6 x kávové šálky, 1x miska Ø 22, 1x miska Ø 18 cm, 1x servírovací deska Ø 32, 6 x polévkový talíř Ø 22, 8 cm, 6 x dezertní talíř Ø 21, 5 cm, 8 cm, 5 cm, 9 cm, 1x konvička na mléko.

Vychutnejte si snadné čištění a flexibilitu ohřívání jídel v mikrovlnné troubě, bez kompromisů v kvalitě a stylu. Naše nádobí je vyrobeno z kvalitního porcelánu bone china známého svou mimořádnou kvalitou a dlouhou životností. Naše sada nádobí v zářivě bílé barvě z nejjemnějšího porcelánu bone china propůjčí vašemu stolu jedinečnou rafinovanost. Kombinovaný servis je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby, čímž ušetříte čas a námahu.

1x cukcukcukcuk. Díky kombinaci klasické krásy a moderního designu upoutá pozornost při každé příležitosti. Kombinovaný servis je se svými 35 díly neuvěřitelně univerzální a hodí se perfektně ke každé příležitosti. Hodí se jak pro každodenní použití, tak i pro zvláštní příležitosti. Každý kus vyzařuje nadčasovou eleganci a zaručuje dlouhou životnost.
ZnačkaPeill+Putzler Germany #ad
VýrobcePeill+Putzler Germany #ad
Hmotnost31.53

5. Moritz & Moritz

#ad

6 x polévkové talíře, 6 x dezertní talíř, Moritz & Moritz VIDA 18dílná sada nádobí pro 6 osob – elegantní sada talířů z kvalitního porcelánu – nádobí z 6 x talířů na večeři

#ad
Moritz & Moritz #ad - Značková kvalita – každý kus kombinovaného servisu moritz & moritz vida pro 6 osob byl vyroben z prvotřídního porcelánu. Stylový – díky své robustnosti se tato sada na večeři ideálně hodí pro každodenní použití, zatímco její atraktivní design upoutá pozornost i při zvláštních příležitostech.

Součástí dodávky je 6 talířů na večeři Ø 27 cm, 6 dezertních talířů Ø 20 cm a 6 polévkových talířů Ø 19 cm, výška 4, 5 cm – vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Prvotřídní – ať už chcete uspořádat slavnostní večeři nebo si vychutnat příjemnou polévku, tato sada nádobí béžová má vždy po ruce vhodný talíř. Harmonicky se hodí do každé stolní dekorace a zajišťuje atmosféru rafinovanosti a stylu.

To zaručuje nejen působivou životnost, ale také jemnou estetiku, která stylově ozdobí váš stůl. Kompletní sada – jídelní servis vida pro 6 osob obsahuje celkem 18 nádherně navržených porcelánových talířů. Nadčasová elegance – sada nádobí pro 6 osob v elegantní béžové barvě propůjčí vašemu stolu nadčasový a atraktivní ráz.
ZnačkaMoritz & Moritz #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška0.79
Délka10.63
Hmotnost26.24
Šířka10.63
Číslo dílu2194
Modelka2194

6. Moritz & Moritz

#ad

6 x polévkové talíře, Moritz & Moritz VIDA 18dílná sada nádobí elegantní talíř sada 6 osob z kvalitního porcelánu – nádobí z 6 x talířů na večeři, 6 x dezertní talíř

#ad
Moritz & Moritz #ad - Prvotřídní – ať už chcete uspořádat slavnostní večeři nebo si vychutnat příjemnou polévku, tato sada nádobí v šedé barvě má vždy po ruce vhodný talíř. Kompletní sada – jídelní servis vida pro 6 osob obsahuje celkem 18 nádherně navržených porcelánových talířů.

Značková kvalita – každý kus kombinovaného servisu moritz & moritz vida pro 6 osob byl vyroben z prvotřídního porcelánu. Součástí dodávky je 6 talířů na večeři Ø 27 cm, 6 dezertních talířů Ø 20 cm a 6 polévkových talířů Ø 19 cm, výška 4, 5 cm – vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Nadčasová elegance – sada nádobí pro 6 osob v elegantní antracitové barvě propůjčí vašemu stolu nadčasový a atraktivní ráz.

Stylový – díky své robustnosti se tato sada na večeři ideálně hodí pro každodenní použití, zatímco její atraktivní design upoutá pozornost i při zvláštních příležitostech. To zaručuje nejen působivou životnost, ale také jemnou estetiku, která stylově ozdobí váš stůl. Harmonicky se hodí do každé stolní dekorace a zajišťuje atmosféru rafinovanosti a stylu.
ZnačkaMoritz & Moritz #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška12.6
Délka12.6
Hmotnost12.5
Šířka11.81
Číslo dílu2389
Modelka2389

7. PURE LIVING INTERIOR DESIGN

#ad

Mikrovlnné trouby a poškrábání – sada misek a talířů – nádobí Pure Living černá v petrolejové barvě, vhodné do myčky nádobí, Sada nádobí pro 6 osob Ibiza 24dílná – středomořské nádobí

#ad
PURE LIVING INTERIOR DESIGN #ad - Kombinovaný servis – vše v různých barvách. Nyní přichází následující: nádobí lze mýt v myčce. Sada pro všechny případy: 24dílná sada nádobí plně využívá svůj ultimativní oblíbený potenciál. 6 x jídelní talíř, 6 x snídaňový talíř, 6 x hluboké talíře, 6 x misky – vhodné pro každodenní i zvláštní příležitosti.

Mix & spojte se se svým vysněným nádechem: Řada ibiza vám poskytne vše, co potřebujete: jednotlivé sady kameniny jídelní servis velké a malé talíře, polévkové talíře, misky a šálky a vícedílné. Harmonická petrolejová a cool matná černá láká ke snění – jídelní servis, který stříká ležérní ostrovní vibrace. Snadno udržovatelné talíře a mísy zabalte do mikrovlnné trouby, které se vám líbí.

Usnadněte a pohodlně: u pure living se setkává se 100% použitelností pro každodenní použití. Istá radost, glazovanou a odolnou vnitřní plochou – jídelní servis pro všechny, která se drží: sada misek a talířů je vyrobena z masivního kameniny s kvalitně vypálenou, kteří milují krásné věci v životě a sází na kvalitu. Dostaňte si domů ibiza flair: nesrovnatelný pocit, jedinečná sada nádobí pro 6 osob.
ZnačkaPURE LIVING INTERIOR DESIGN #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Číslo dílu54160
Modelka54160

8. Moritz & Moritz

#ad

6 x polévkové talíře, 6 x dezertní talíř, Moritz & Moritz VIDA 18dílná sada nádobí pro 6 osob – elegantní sada talířů z kvalitního porcelánu – nádobí z 6 x talířů na večeři

#ad
Moritz & Moritz #ad - Harmonicky se hodí do každé stolní dekorace a zajišťuje atmosféru rafinovanosti a stylu. Součástí dodávky je 6 talířů na večeři Ø 27 cm, výška 4, 6 dezertních talířů Ø 20 cm a 6 polévkových talířů Ø 19 cm, 5 cm – vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Nadčasová elegance – sada nádobí pro 6 osob v elegantní modré barvě propůjčí vašemu stolu nadčasový a atraktivní ráz. Stylový – díky své robustnosti se tato sada na večeři ideálně hodí pro každodenní použití, zatímco její atraktivní design upoutá pozornost i při zvláštních příležitostech. Značková kvalita – každý kus kombinovaného servisu moritz & moritz vida pro 6 osob byl vyroben z prvotřídního porcelánu.

Kompletní sada – jídelní servis vida pro 6 osob obsahuje celkem 18 nádherně navržených porcelánových talířů. Prvotřídní – ať už chcete uspořádat slavnostní večeři nebo si vychutnat příjemnou polévku, tato sada modrého nádobí má vždy po ruce vhodný talíř. To zaručuje nejen působivou životnost, ale také jemnou estetiku, která stylově ozdobí váš stůl.
ZnačkaMoritz & Moritz #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška12.6
Délka12.6
Hmotnost12.5
Šířka11.81
Číslo dílu2191
Modelka2191

9. PURE LIVING INTERIOR DESIGN

#ad

Sada nádobí černá, černé talíře Urban Style, nádobí černé matné vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby, sada talířů černá, Kameninové nádobí černá sada 6 osob Manhattan 24dílná

#ad
PURE LIVING INTERIOR DESIGN #ad - Urban cool: více než elegantní jídelní servis, čistý životní pocit. Výkonná ve vibe a kvalitě: urban black line od pure living zaručeně udělá dojem, od městského vkusu až po vysokou kvalitu! 24dílná sada nádobí je vyrobena z masivního kameniny, díky tomu má obzvlášť dlouhou životnost.

Kombisservis. Se sadou misek a talířů pro 6 osob ve stylové matné černé barvě a s jasnými tvary si na stůl přineseš inspirující City Lifestyle. Moderní. Vynikající. Vaše oblíbené v sadě: tvoje jídelní servis z kameniny vám poskytne vše, abyste si mohli stylově užívat od raného do pozdního období a zapůsobit i při návštěvě – 6 x jídelní talíř, 6 x snídaňový talíř, 6 x hluboký talíř, co potřebujete, 6 x mísy.

Užívejte si výběr matně černého nádobí – jednotlivé sady sada jídelních talířů, talířů, mísy, snídaňových talířů, šálků a vícedílné. Perfektní, více času pro důležité věci v životě. Absolutně odolný po celý den: jednodušší a pohodlnější to sotva jde! vhodné do myčky a mikrovlnné trouby, snadná jídelní sada Manhattan vám usnadní každodenní život. Ukřižujte si svůj sen v podobě snů: mix a spárujte se s perfektní sadou nádobí.
ZnačkaPURE LIVING INTERIOR DESIGN #ad
VýrobceBEMS Ventures GmbH #ad
Číslo dílu54150
Modelka54150

10. Moritz & Moritz

#ad

6 x polévkové talíře, 6 x dezertní talíř, Moritz & Moritz VIDA 18dílná sada nádobí pro 6 osob – elegantní talíř, z kvalitního porcelánu – sada nádobí z 6 x talířů na večeři

#ad
Moritz & Moritz #ad - Kompletní sada – jídelní servis vida pro 6 osob obsahuje celkem 18 nádherně navržených porcelánových talířů. To zaručuje nejen působivou životnost, ale také jemnou estetiku, která stylově ozdobí váš stůl.

Nadčasová elegance – sada nádobí pro 6 osob v elegantních barvách propůjčí vašemu stolu nadčasový a atraktivní vzhled. Harmonicky se hodí do každé stolní dekorace a zajišťuje atmosféru rafinovanosti a stylu. Součástí dodávky je 6 talířů na večeři Ø 27 cm, výška 4, 6 dezertních talířů Ø 20 cm a 6 polévkových talířů Ø 19 cm, 5 cm – vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Stylový – díky své robustnosti se tato sada na večeři ideálně hodí pro každodenní použití, zatímco její atraktivní design upoutá pozornost i při zvláštních příležitostech.

Značková kvalita – každý kus kombinovaného servisu moritz & moritz vida pro 6 osob byl vyroben z prvotřídního porcelánu. Prvotřídní – ať už chcete uspořádat slavnostní večeři nebo si vychutnat příjemnou polévku, tato barevná sada nádobí má vždy po ruce vhodný talíř.
ZnačkaMoritz & Moritz #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška12.6
Délka12.6
Hmotnost27.56
Šířka11.81
Číslo dílu2197
Modelka2197