Top 10 party Lichterkette Außen – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spetebo

#ad

Spetebo LED party světelný řetěz s 80 koulemi – barevné – slavnostní osvětlení s délkou cca 16 m – pavilon venkovní party zahrada balkon osvětlení kabelové se síťovým zdrojem

#ad
Spetebo #ad - Materiál: plast - barva kabelu: transparentní - barva kuliček: pestrá. Včetně síťového zdroje ip44 s ochranou proti stříkající vodě – vhodné pro venkovní použití. Ideální pro pavilony o velikosti až 3 x 3 m – včetně 16 upevňovacích pásků z plastu. Průměr lampy cca 2, 5 cm – vzdálenost žárovek cca 20 cm. Celková délka činí cca 19 m – z toho 3 m přívodní kabel.
ZnačkaSpetebo #ad
VýrobceSpetebo #ad
Hmotnost1.9
Číslo dílu20152
Modelka20152

2. Ollny

#ad

Vodotěsnost IP44, venkovní světelný řetěz, 8 režimů, 300 LED, světelný řetěz, Ollny Venkovní světelný řetěz, časovač, 30 m

#ad
Ollny #ad - Na party vládne veselá nálada. Pro každé počasí – vodotěsnost ip44 udrží vaši party v chodu. Vysoká kvalita – vyrobeno z vysoce kvalitních energeticky úsporných led diod a 100% měděného drátu s izolační vrstvou. Venkovní světelný řetěz s 300 led diodami má certifikaci CE, WEEE a zdravotní nezávadnost.

Inteligentní nastavení – venkovní světelný řetěz se automaticky vypne každý den po 6 hodinách osvětlení. Vítr, déšť ani horko neovlivní vaše halloweenské oslavy s 30 m světelným řetězem 300 LED světel. Ušetřete při zhasnutí světla před spaním nebo ven, pak se světelný řetěz po 18 hodinách nepřerušovaně zapne u režimů, které jste si vybrali předtím. Neváhejte se na nás obrátit, pokoje, abychom vám pomohli. Jako halloween, vánoční dekorace atd. Jednoduché a pohodlné ovládání, pro změnu režimu stačí krátce stisknout tlačítko na zástrčce. Venkovní světelný řetěz má dlouhou životnost a nepřehřívá se po hodinách provozu, RoHS, aby se zabránilo opaření.

8 režimů – 8 režimů osvětlení světelného řetězu hallowenn přináší jedinečnou pastvu pro oči a při různých příležitostech zajistí atmosféru. Výběr ze všech svatých – 30 m světelný řetěz se 300 led světly, vánoce, narozeninové oslavy, uděláme vše pro to, pokud máte dotazy k tomuto výrobku, dvory, k relaxaci nebo pro zvýšení slavnostní atmosféry na Halloween, ať už obvykle chcete ozdobit zahradu, balkóny, je to perfektní venkovní světelný řetěz pro vás.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Výška3.94
Délka6.69
Šířka3.54
Číslo díluLEDXS301D
ModelkaACT180XS

3. Meidaoduo

#ad

Světelný řetěz na zahradu, teplá bílá, venkovní LED světelný řetěz, žárovky, girlanda, terasu, žárovky, party, Světelný řetěz 30 m, 53 ks, vodotěsnost IP44, Vánoce, svatbu, venkovní, G40

#ad
Meidaoduo #ad - To znamená, že naše terasová svítidla mohou při stejném jasu ušetřit peníze za elektřinu. Led světelný řetěz venkovní – světelný řetěz venkovní proud, led venkovní světelné řetězy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních LED PET žárovek namísto tradičních křehkých wolframových žárovek.

Světelný řetěz venkovní – venkovní světelný řetěz každá led lampa spotřebuje pouze 0, 6 w, lumen odpovídá 7W wolframové žárovce. Odpovíme do 8 hodin, který vytváří fantastickou atmosféru, pokud nám pošlete zprávu s dotazy. Světelný řetěz žárovky end-to-end spojení série – světelný řetěz zahrada délka zahradního světelného řetězu činí 30 m, podle potřeby můžete připojit až 14 pramenů ne více než 432 W.

Energeticky úsporný světelný řetěz pro venkovní použití, s 2letou zárukou. Světelný řetěz se žárovkami ip44, odolávají vysokým teplotám, mrazivému počasí, vodotěsný bronzový kabel odolný proti rozbití – LED světelné řetězy s vysokou flexibilitou, jsou vodotěsné a odolné proti rozbití pro zajištění fyzické a elektrické bezpečnosti.
ZnačkaMeidaoduo #ad
VýrobceMeidaoduo #ad
Výška2.76
Délka1181.1
Hmotnost2.91
Šířka1.57
Číslo díluMD10050-TX20B0-G40SR27
ModelkaMD10050-TX20B0-G40SR27
Záruka2 roky po zakoupení.

4. GYLEFY

#ad

Vodotěsnost IP65, GYLEFY Světelný řetěz na vánoční stromek, pro, 16 pramenů, osvětlení vánočního stromku, světelný řetěz, 400 LED, 2 m, 8 režimů, časovač, osvětlení vánočního stromku s kroužkem

#ad
GYLEFY #ad - Můžete zcela jednoduše nastavit funkci časovače 6 hodin zapnutí a 18 hodin vypnuto, nemusíte pokaždé resetovat režim, světelný řetěz na vánoční stromek se automaticky zapne nebo vypne. Bezpečnost a vodotěsnostce certifikovaná zástrčka 31 v nízkého napětí, stěny, domov, bezpečná pro děti a dospělé, svatba, lze použít při teplotě -10 ~ 50 °c, perfektní pro vánoční dekorace v interiéru i exteriéru, party, bez rizika přehřátí, energeticky účinná; světelný řetěz z jedličky, jako je vánoční stromek, konektor má ip44 a světla svítí IP65 na světle, okna, zahrada atd.

Světelný řetěz na vánoční stromek2 m * 16 pramenů 400 led; síťový kabel: 5 m; průměr kotouče: 8, pro větší bezpečnost a energetickou účinnost. 8 režimů ozdoby na vánoční stromek s 8 režimy osvětlení kombinace, pomalé vyblednutí, sekvenční, rovnoměrné teplé bílé záření; jednoduše stiskněte kulaté tlačítko na zástrčce, lov, můžete měnit režimy, slo-Glo, twinkle star, ve vlnách, splnit různé potřeby a uvést vás do 8 různých nádherných světů. Asovač a funkce pamětiled světelný řetěz si pamatuje poslední nastavení režimu, jednoduše a pohodlně; jednoduše a pohodlně stiskněte kulaté tlačítko na zástrčce po dobu 3 sekund, dokud se nerozsvítí zelené světlo.

Snadná instalace a použití prsten jednoduše položíte přes horní větve, lze jej nainstalovat během 3 minut, rozvinete a zakryjte každý světelný proužek, poté zasunout a užívat si romantický čas; jednoduchá obsluha může váš vánoční stromek rychle udělat krásný a lesklý a zářivý a budete cítit třpyt, který je 2krát jasnější než osvětlení clusteru. Světelný řetěz je integrován do stromu a visí jako samostatný vánoční stromek, 5 cm; gylefy 2022 nový světelný řetěz na vánoční stromek má neviditelné světelné korálky a tmavě zelené měděné dráty v integrovaném designu, není snadné se zamotat a snadno se instaluje a skladuje.
ZnačkaGYLEFY #ad
VýrobceShen Zhen Starway Photoelectric Technology Co., Ltd. #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.73
Šířka1
Číslo díluSW-LSL-02-400
ModelkaSW-LSL-02-400

5. Bowfar

#ad

100 m, Venkovní světelný řetěz, party, zahradu, 11 režimů, teplá bílá a pestrá, funkce časovače, vánoční osvětlení na balkon, svatbu,, světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním, 100 LED

#ad
Bowfar #ad - Asování, stmívatelné a paměťové funkce: vnitřní světelný řetěz má 100% – 75% – 50% – 25% 4stupňový jas a 3 možnosti časovače. Vodotěsné ip65: led světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a skvěle fungují i za deště. Vyhovvyhovvyhovpotřebám. Světelný řetěz je 10 metrů dlouhý a nově zmodernizované led světelné perly se vyznačují nízkou spotřebou proudu, vysokým jasem, stabilním výkonem a dlouhou životností.

Svítidla kromě toho disponují paměťovou funkcí, takže se nastavení nemusí opakovat každý den. Vánoční osvětlení umožňuje spojení až 3 skupin typu end-to-end a maximalizuje tak požadavky na různé dekorace. Připojitelný a bezpečný: led světelný řetěz venkovní proud nezpůsobuje přehřátí po dlouhou dobu. Světelný řetěz pro venkovní a vnitřní použití zelený drát lze snadno schovat na vánoční stromek nebo jiné dekorace, domovní dveře, terasu, balkon, zahradu, okna, party, den svatého Valentýna, verandu, plot, domov, svatbu, perfektní na Vánoce, střechu atd.

Vylepšete 11 světelných režimů: kombinace、 barva 1 trvalé světlo 、 barva 2 trvalé světlo、 směs barvy 2 、 pomalé svícení、 barva 1 pomalé rozsvícení、 barva 2 pomalé svícení、 blesk, světelný řetěz na vánoční stromek je vybaven dálkovým ovládáním, můžete snadno a rychle přepínat mezi 11 režimy, které vám umožní uspořádat rozmanitější vánoční dekoraci.
ZnačkaBowfar #ad
VýrobceBowfar #ad
Hmotnost0.88
ModelkaGP-SW310DC0193-IP44(EU)-1CT

6. Gcstnn

#ad

Vnitřní /, Vánoce, Světelný řetěz na baterie, vodotěsný měděný drát, venkovní Gcstnn 3 m, zahrady, džbány, lahve, Micro Fairy Lights, světelný řetěz s časovačem, do pokoje, IP65, 30 LED, Halloween

#ad
Gcstnn #ad - Funkce časovače cyklu 6 hodin / 18 hodin. Zhodnocené světelné řetězy 2023: každý 3 m dlouhý pramen má 30 led světel, která vyzařují teplé a útulné světlo. Vytvořte teplou a krásnou atmosféru a okořeněte své Vánoce. A můžete očekávat osvětlení po dobu až 1 měsíce po celou dobu Vánoc.

Dekorativní led světelné řetězy atraktivní dekorace vašeho pokoje, chodby, altánu, okna, hotel, balkonu atd. Uvolněte si ruce a energeticky úsporněji. Koncipováno pro venkovní a vnitřní použití vodotěsný světelný řetěz na baterie IP65 lze zavěsit venku i uvnitř. Provoz na baterie: napájení 3 x aa bateriemi nejsou součástí dodávky, lze použít všude, zejména na místech bez připojení k napájení. Perfektní pro kreativní dekorace a vytvoření romantické atmosféry;. Venkovní světelné řetězy jsou vhodné také pro dvůr, půst, party, zahrady, terasy, den svatého Valentýna, ploty, restaurace, altánu, dekorace kdykoliv a kdekoliv.

Fantastická světla a opravdu jasná. Kreativní kutilství: kvalitní, tenký a flexibilní stříbrný drát, snadno se ohýbá do různých tvarů, jak chcete, můžete jej snadno schovat ve svých designových pracích. Pokud chcete, aby se led světelný řetěz automaticky zapnul každý den, stiskněte jednoduše tlačítko časovače na přihrádce na baterie. Světla můžete bez obav nastavit venku, pokud je deštivé nebo zasněžené.
ZnačkaGcstnn #ad
VýrobceGcstnn #ad

7. YIFMOO

#ad

Světelný řetěz, 50 LED lampionů s časovačem a paměťovou funkcí, odolný proti povětrnostním vlivům, YIFMOO Venkovní světelný řetěz s LED lampiony, svatbu, 10 m, teplá bílá, balkon, 8 režimů lampionů venkovní na zahradu, se síťovou zástrčkou

#ad
YIFMOO #ad - Materiál lucerny je silný a vodotěsný nylonový materiál, konektor je vodotěsný ip44, barva: tmavě zelená barva kabelu: tmavě zelená nenápadná, světelný řetěz IP65, takže jej lze bezpečně a normálně používat i v deštivých nebo zasněžených dnech. Nízká spotřeba energie, materiál světelného řetězu: plast, můžete se ho bezpečně dotknout i během provozu.

Musíte pouze odklopit kryt lampy, a můžete si užívat světlo. 50 vílových lampionů: světelný řetěz s 10 m led lampiony, světelné řetězy lze umístit dále od zásuvky, mezi každým lampionem je vzdálenost 20 cm a 5 m dlouhý kabel, celkem 50 nylonových lampionů s průměrem 8 cm, teplota barvy dosahuje 3000 K, světelný řetěz má koncovou spojku pro připojení více světelných řetězů. Snadná instalace: pětimetrový kabel vám může ušetřit kabeláž, vložit držák a nainstalovat žárovku, světelný řetěz lampionů je vybaven skládacím krytem a držákem.

Více funkcí a mod: světelný řetěz lampionů má 8 světelných efektů a lze zvolit 8 různých režimů; led lampiony mají paměťovou funkci, nemusíte režim resetovat pokaždé, vypne osmnáct hodin, když jej používáte; automaticky se vypne šest hodin po zapnutí světla, což je energeticky úsporné a pohodlné. Ochrana životního prostředí a bezpečnost vstup: 100 v – 240 v | výstup: 31 v 6 w. Iroké spektrum použití: teplé bílé světlo může vytvořit romantickou a teplou atmosféru, která je vhodná pro festivaly, svatby, večírky, kempování, parky a jiné vnitřní a venkovní prostory.
ZnačkaYIFMOO #ad
VýrobceYIFMOO #ad
Hmotnost1.06
ModelkaGP-SW-310DC0116-IP44(EU)1CT

8. LEDZEIT

#ad

Musí být propojeno se základním řetězem nebo síťovým kabelem, bez síťového kabelu, 10 m, LEDZEIT, Profesionální série – prodlužovací světelný řetěz, rozšířitelný,, 100 teple bílých LED diod, blikání

#ad
LEDZEIT #ad - 90 teple bílých led s trvalým světlem + 10 studených bílých LED s bleskem, jmenovitý výkon 5 W / řetěz. Pro zajištění bezpečnosti, stability a vodotěsnosti nespojujte naše výrobky v žádném případě s produkty jiných výrobců. 2 roky záruka, ozdobte bez starostí jak uvnitř, celoroční možnosti využití, tak venku.

Led žárovka s lepeným víčkem zaručuje vysokou odolnost proti vodě. 19 prodlužovacích řetězů lze připojit, jednoduchá instalace a výměna díky vodotěsnému konektoru na konci světelného řetězu. S třídou ochrany ip67 vydrží světelné řetězy za každého počasí. Musí být propojen se základním světelným řetězem nebo vezměte prosím na vědomí, pouze k prodloužení, že je kompatibilní pouze s produkty profesionální série LEDZEIT.

Na vánoce, party a svátky. Led prodlužovací světelný řetěz, bez síťového kabelu, nelze použít samostatně. Napájení proudem 230 v, délka 10 m. Možnost rozšíření od 10 m do 200 m 1 základní řetěz + max. Erný kabel, jedna z 10 led bliká. Perfektní pro domácnost pokoje, zahrady a projekty ulice, budovy, svatbu, obchody. Profesionální prémiová kvalita, vde gumový kabel teplotní limit: -40 ~ +105 °c.
ZnačkaLEDZEIT #ad
VýrobceFL Light Effects. #ad
Číslo dílu1
ModelkaLEDPLR-10BK-100WW-WF10-EX-NC
Záruka2 roky.

9. OEMG

#ad

120 LED halloweenských světelných řetězů, halloweenská dekorativní světla pro venkovní použití,, 8 režimů, vodotěsný, 12 m, OEMG Oranžově fialový halloweenský světelný řetěz na baterie, venkovní

#ad
OEMG #ad - Perfektní pro vnitřní i venkovní použití, perfektní pro malé venkovní scény, vhodný pro více scénářů provoz na baterie, žádné starosti o napájení, ložnice, party nebo jakákoli slavnostní dekorace. Halloween fairy lights purple orange sada 12 metrů 40 stop, narozeniny, podzimní svatbu, perfektní pro halloweenskou dekoraci, 120 LED smíchaných se dvěma barvami, Halloween, halloweenskou party, halloweenskou zahradu, dožínky, včetně 60 led v oranžové barvě a 60 led ve fialové; perfektní na vánoce, outdoor, slavnostní dekorace.

Opakovaně použitelné. S otvory pro zavěšení můžete světla jednoduše zavěsit nebo umístit kamkoli chcete. Dekorativní světelný řetěz na Halloween, podzimní tematickou party, Halloween dekorace. Halloween světelný řetěz pro venkovní použití, nejsou součástí dodávky; s vylepšeným vodotěsným pouzdrem na baterie vydrží každé počasí, vodotěsný, ip43, provoz na baterie – pro každý světelný řetěz jsou nutné 3 aa baterie, led světelný řetěz, včetně silného deště a sněhu.

Tento halloweenský světelný řetěz má 8 režimů osvětlení, aby vyhovoval vašim různým požadavkům. A tento oranžovo-fialový halloweenský světelný řetěz můžete použít také na látky, vedle vánočního stromku nebo na střeše. Přenosný, snadno se přenáší, jako je zahrada, terasa, svatba, kuchyně, dostatečně dlouhá a světlá pro každou příležitost. Dekorační osvětlení Halloweenu.
ZnačkaOEMG #ad
VýrobceOEMG #ad
Délka12
Hmotnost0.49

10. Ollny

#ad

časovač, 300 LED světelný řetěz, světelný řetěz venkovní se zástrčkou pro venkovní a, 8 režimů, Ollny Halloween světelný řetěz oranžový a fialový – 30 m, venkovní světelný řetěz, vodotěsnost IP44

#ad
Ollny #ad - Výběr ze všech svatých – 30 m světelný řetěz se 300 led světly, narozeninové oslavy, balkóny, pokoje, vánoce, pokud máte dotazy k tomuto výrobku, ať už obvykle chcete ozdobit zahradu, dvory, uděláme vše pro to, k relaxaci nebo pro zvýšení slavnostní atmosféry na Halloween, je to perfektní venkovní světelný řetěz pro vás.

Na party vládne veselá nálada. Ušetřete při zhasnutí světla před spaním nebo ven, pak se světelný řetěz po 18 hodinách nepřerušovaně zapne u režimů, které jste si vybrali předtím. Venkovní světelný řetěz má dlouhou životnost a nepřehřívá se po hodinách provozu, RoHS, aby se zabránilo opaření. Neváhejte se na nás obrátit, abychom vám pomohli. 8 režimů – 8 režimů osvětlení světelného řetězu hallowenn přináší jedinečnou pastvu pro oči a při různých příležitostech zajistí atmosféru.

Jednoduché a pohodlné ovládání, pro změnu režimu stačí krátce stisknout tlačítko na zástrčce. Venkovní světelný řetěz s 300 led diodami má certifikaci CE, WEEE a zdravotní nezávadnost. Jako halloween, vánoční dekorace atd. Vysoká kvalita – vyrobeno z vysoce kvalitních energeticky úsporných led diod a 100% měděného drátu s izolační vrstvou.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost1.21
Šířka3.54
Číslo díluLEDXS301D
ModelkaLEDXS301D