Top 10 Musical Boxing Machine – Sportovní vybavení pro box

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOXAEEE

#ad

Hudební boxovací stroj Smart Elektronické vybavení na trénink boxu, nástěnný LED boxovací cíl pro dospělé a děti, režim počítání kalorií a časomíry, nastavení rychlosti, podporuje Bluetooth

#ad
GOXAEEE #ad - Je vybavena suchými zipy a výškově nastavitelná, aby vyhovovala lidem různých velikostí. Můžete si přehrávat svou oblíbenou hudbu pro intenzivní boxerský trénink. Vyrobeno z kvalitního abs a polyuretanu s polstrovanou konfigurací, aby odolala intenzivnímu tréninku a chránila vaše ruce. Je to perfektní dárek pro milovníky boxu a milovníky fitness! Dodává se s párem boxerských rukavic pro dospělé a boxerských rukavic pro děti pro rodinný trénink a herní potřeby.

Můžete nastavit přiměřenou rychlost boxu podle svých tréninkových požadavků. Bezpečný a s dlouhou životností tento inteligentní boxovací stroj má nástěnný design, který šetří místo. Led světelné efekty a přehrávání hudby tento boxovací stroj podporuje bluetooth konektivitu, integrované reproduktory a zobrazuje rytmické světelné efekty. Perfektní pro zlepšení a testování vaší rychlosti a koordinace těla. Přizpůsobení rychlostináš hudební boxovací přístroj je koncipován pro začátečníky a zkušené profesionály a má nastavitelné režimy, které odpovídají různým úrovním obtížnosti.

Režimy počítání, kalorie a měření času, kalorií a časoměry na rozdíl od běžných elektrických boxovacích strojů mají naše boxerské stroje tři režimy: počítání, takže můžete kvantifikovat svůj trénink a současně se účastnit soutěží s rodinou a přáteli. Můžete doma s rodinou a přáteli absolvovat vydatná boxerská cvičení, abyste se bavili a současně trénovali. Velmi rozšířené tento hudební boxovací stroj je velmi rozšířený a je ideální pro lidi, kteří doma odbourávají stres a potřebují boxerský trénink.
ZnačkaGOXAEEE #ad
VýrobceGOXAEEE #ad
Číslo díluC59
ModelkaC59

2. GOXAEEE

#ad

Hudební boxovací stroj LED Elektronické boxy Target Inteligentní nástěnný boxovací tréninkový přístroj pro dospělé a děti, nastavení rychlosti, podporuje Bluetooth, nastavitelná montážní výška černý

#ad
GOXAEEE #ad - Můžete si přehrávat svou oblíbenou hudbu pro intenzivní boxerský trénink. Velmi rozšířené box target je velmi rozšířený a je ideální pro lidi, kteří odbourávají stres a potřebují doma boxerský trénink. Je to perfektní dárek pro milovníky boxu a milovníky fitness! V závislosti na vašich tréninkových požadavcích můžete nastavit přiměřenou rychlost boxu.

Dodává se s párem boxerských rukavic pro dospělé a boxerských rukavic pro děti pro rodinný trénink a herní potřeby. Perfektní pro zlepšení a testování vaší rychlosti a koordinace těla. Bezpečný a s dlouhou životností tento inteligentní boxovací stroj je ergonomický a je vyroben z kvalitního ABS a polyuretanu s tlumicí konfigurací, aby odolal vysoce intenzivnímu tréninku a chránil vaše ruce. Můžete doma s rodinou a přáteli absolvovat vydatný trénink boxu, abyste se bavili a současně trénovali. Stabilní suchý zip zajišťuje tréninkové vybavení boxování na stěně, aniž by spadl, a umožňuje plynulé nastavení výšky, aby vyhovovalo tréninkovým potřebám celé rodiny.

Led světelné efekty a přehrávání hudby tento boxovací stroj podporuje bluetooth konektivitu, integrované reproduktory a zobrazuje rytmické světelné efekty. Cíle boxových stěn se snadno čistí, jsou robustní a mají dlouhou životnost. Přizpůsobení rychlostináš hudební boxovací stroj je koncipován pro začátečníky a zkušené profesionály a má nastavitelné režimy, které odpovídají různým úrovním obtížnosti. Snadná instalaceelektrický boxovací stroj je namontován na stěnu a nevyžaduje vrtání.
ZnačkaGOXAEEE #ad
VýrobceGOXAEEE #ad

3. Ranipobo

#ad

Améliore la Coordination œil-Main et soulage Le Stress grâce au capteur Bluetooth ohne Handschuhe, Appareil de Boxe électronique Portable Wandgemälde, Ranipobo Boxe Musicale Machine à Domicile

#ad
Ranipobo #ad - Die glatte oberfläche ist nicht nur leicht zu reinigen, sondern auch bequem. Bluetooth-kopplung verbinden sie die intelligente wandboxmaschine über Bluetooth mit Ihrem Lieblingsgerät und genießen Sie den Komfort der drahtlosen Verbindung. Breites anwendungsspektrumunser intelligentes musik-boxgerät kann die bedürfnisse von menschen erfüllen, Fitness und Körperskulptur, was es zu einem Verbündeten der Wahl für jeden macht, kann es effektiv in einer Vielzahl von Kampfsport-Trainingsdisziplinen eingesetzt werden.

Kombiniert mit der aufregenden Kraft der Musik, der sich fit machen möchte. Robust und langlebigdie boxwandmusik ist aus robusten und langlebigen materialien entworfen, kompakt und tragbar und kann an jeder Wand installiert werden. Platzsparend und einfach zu installieren vergessen sie die mühe, stauraum für Ihre Boxausrüstung zu finden.

Es ist auch ein unverzichtbares Werkzeug für Gewichtsverlust, die unter Arbeitsdruck stehen. Sie ist robust und einfach zu verstellen. Verbesserte koordination und hand-augen-reaktionen: das hintergrundbeleuchtete display am wandobjektiv führt Ihre Praxis am Stock, und der Zugang zum Lichtbereich verbessert Ihre Koordination und Reflexionen. Es ist für die Wandmontage ausgelegt. Darüber hinaus kann es ihre Hände effektiv vor Verletzungen während der Boxspiele schützen.
ZnačkaRanipobo #ad
VýrobceRanipobo #ad

4. Kensbro

#ad

Urychluje reakci rukou a očí a koordinaci, dekomprese pro děti a dospělé, hudební elektronický box, Music Bluetooth Boxing Machine

#ad
Kensbro #ad - Robustní a s dlouhou životností: elektronická děrovačka je vyrobena z PU materiálu, povrch je vysoce kvalitní, silná a tvrdost chrání vaše ruce před poškozením a má dlouhou životnost. Odstranění stresu: s naším inteligentním hudebním boxovacím přístrojem můžete zlepšit své schopnosti boxu a současně jej používat také pro zábavu v boxu, čímž se snižuje pracovní a životní tlak.

Velmi rozšířené: velmi rozšířené při tréninku boxu, vhodné také pro začátečníky a profesionály, sanda, fitness a tvarování, taekwondo a wing-chun, je nepostradatelným partnerem při hubnutí, rozhodně nepostradatelný dekompresní artefakt pro současné mladé lidi.

Inteligentní bluetooth spojení: tento elektronický hudební box lze propojit se zařízeními Bluetooth. Snadná instalace: zařízení na hudební boxy bluetooth podporuje dvě metody instalace: šrouby nebo suchý zip uvnitř i venku, a začátečníci jej mohou rychle nainstalovat podle návodu k instalaci. Při boxu můžete přehrávat hudbu, díky čemuž je trénink zajímavější a zapomenete na spálení kalorií.
ZnačkaKensbro #ad
VýrobceKensbro #ad

5. Fulluky

#ad

Wall Target Boxing Machine, se 6 světly a Bluetooth senzorem, Fulluky Music Boxing Machine, boxovací tréninková zařízení s boxovacími gloves, Music Electronic Boxing

#ad
Fulluky #ad - Music boxing machine: the music boxing machine consists of wall-mounted host, gloves volitelně, improve responsiveness, USB kabel. Cushion je vyroben z pu kůže a pěny, snadno se čistí a pracuje. Může chránit vaše ruce před poškozením.

Music boxing machine can increase body flexibility and coordination, experience the fun of fitness in the game. Párování bluetooth: inteligentní hudební boxovací stroj má zabudovaný reproduktor, můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu přes Bluetooth připojení, sledujte rytmus hudby a užívejte si hudbu, zatímco cvičíte. Zábavné cvičení: kombinujte sílu boxu s hudbou pro lepší zábavu a motivaci vašeho tréninku.

Reliéf stresu: náš inteligentní boxovací stroj je ideální pro relieving stres v práci, a lze jej tedy velmi dobře využít pro box, škole a život, sparring a kickboxing trénink. Stabilní a odolný: box na zeď na zeď, robustní a odolný, malý, lze jej nainstalovat na zeď, povrch je elegantní, lehký a přenosný a snadno se instaluje pomocí šroubů. Hit to the beat and unleash your inner boxer for a fun and effective workout program.
ZnačkaFulluky #ad
VýrobceFulluky #ad
Záruka1

6. DESHVA

#ad

DESHVA Elektronický hudební boxovací stroj, boxovací stroj, chytrá hudba, stroj na cvičení vhodné pro děti i dospělé, boxovací cíl, domácí nástěnný držák na boxovací zařízení s Bluetooth připojením

#ad
DESHVA #ad - Snadná instalace: díky své kompaktní velikosti 40 x 40 x 7, 5 cm nezabere chytrý hudební boxovací stroj ve vašem domě nebo fitness studiu mnoho místa. Iroké spektrum použití: na stěnu namontovaný boxovací stroj, zda chcete zlepšit své boxerské schopnosti, dětí a nadšenců příležitostné fitness.

Jednoduše připojte a vychutnejte si svou oblíbenou hudbu, zatímco absolvujete perfektní boxerský trénink. Robustní konstrukce zajišťuje, že odolá i nejsilnějším úderům a hodí se proto jak pro profesionální trénink, tak i pro amatérské fitness nadšence. Jednoduché připojení bluetooth: bezproblémové bluetooth spojení zajišťuje bezproblémové spojení s vašimi zařízeními. Je jedno, včetně profesionálů, vhodný pro celou řadu uživatelů, náš Smart Music Boxing Machine splní všechny vaše potřeby.

Lze ji jednoduše namontovat na každou stěnu a nabízí praktickou a všestrannou možnost tréninkového řešení pro zaneprázdněné lidi. Vybavení pro trénink boxu: vylepšete svůj boxerský trénink s chytrým hudebním boxovacím strojem. Nárazuvzdorný materiál: vylepšený elektronický hudební boxovací stroj 2023 z trvanlivých materiálů – pp a kůže, náš boxovací stroj je dimenzován na dlouhou životnost. Hrajte v taktu hudby – váš trénink tak bude zábavnější a napínavější než kdy dříve.
ZnačkaDESHVA #ad
Číslo díluHerield-001

7. Generisch

#ad

Hudební boxovací stroj pro dospělé a děti, nastavení rychlosti A, Generisch Hudební boxovací stroj, podporuje Bluetooth, hudební boxovací stroj Smart Boxovací vybavení na stěnu

#ad
Generisch #ad - Může chránit vaše ruce před poškozením. Odbourání stresupokud chcete zmírnit každodenní stres, měli byste tuto boxerskou hru vyzkoušet. Polštář je vyroben z pu kůže a pěnové hmoty, snadno se čistí a je praktický. Vyrazte do rytmu a uvolněte svůj vnitřní boxerky pro zábavný a efektivní tréninkový program.

Chytrý boxovací stroj se spojí přes bluetooth s vaším mobilním telefonem, vyberte si svou oblíbenou hudbu a trénujte současně. Hudební boxovací stroj může zvýšit pružnost těla a koordinaci, zažít zábavu při hraní fitness. Fun cvičení kombinujte sílu boxu s zábavnou hudbou, aby byl váš trénink příjemnější a motivující. Hudební boxovací stroj hudební boxovací stroj se skládá z nástěnného hostitele, zlepšit reakční schopnost, rukavic volitelně, USB kabelu a suchého zipu.

Stabilní a s dlouhou životností cíl na stěnu boxu, povrch je elegantní, lze instalovat na stěnu, malý, robustní a s dlouhou životností, lehký a přenosný a snadno se instaluje pomocí šroubů. Bluetooth párování inteligentní hudební boxovací stroj má vestavěný reproduktor, můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu přes Bluetooth připojení, sledovat rytmus hudby a užívat si hudbu během tréninku.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceGenerisch #ad
ZárukaČ

8. Warmfunn

#ad

Elektronisches Boxgerät, Wandmontage, Boxmaschine mit Musik, Geschenk für Kinder und Erwachsene Schwarz + blaues Licht + Handschuhe für Erwachsene, tragbar, Bluetooth Music Elektronischer Boxer

#ad
Warmfunn #ad - Intelligente erkennung die intelligente musikboxmaschine ist mit fortschrittlichen Sensoren für ein interaktives und ansprechendes Boxerlebnis ausgestattet. Lustige sport verabschieden sie sich von langweiligen Übungen. Diese intelligente boxmaschine kombiniert die Kraft des Boxens mit unterhaltsamer Musik, im Rhythmus zu schlagen und den Boxer zu befreien, um Ihr Training angenehmer und motivierender zu gestalten.

Es kann schlägen und Schlägen widerstehen, sodass Sie selbstbewusst trainieren können. Einfache installation vergessen sie den Ärger auf der suche nach Stauraum für Ihre Boxausrüstung. Verbreiten sie ihre lieblings-Trainings-Playlist oder nehmen Sie an einem Boxcoaching-Kurs teil, um ein immersives Training zu erhalten. Bereiten sie sich darauf vor, der in Ihnen schlummt. Langlebig und langlebig diese wand für musikboxen besteht aus hochwertigen Materialien, ohne an Leistung zu verlieren, um den härtesten Trainingseinheiten standzuhalten und garantiert Langlebigkeit und Langlebigkeit.

Mit dieser intelligenten spieluhr können Sie es einfach aufhängen und wertvollen Platz auf dem Boden in Ihrem Zuhause oder Fitnessstudio freigeben. Es erkennt ihre bewegungen und reagiert entsprechend, wodurch Ihr Training angenehmer und effektiver wird. Bluetooth-pairing verbinden sie die intelligente wandboxmaschine über Bluetooth mit Ihrem Lieblingsgerät und genießen Sie den Komfort einer drahtlosen Verbindung.
ZnačkaWarmfunn #ad
VýrobceWarmfunn #ad
Výška13.78
Délka14.57
Šířka14.57

9. Warmfunn

#ad

Hudební boxovací stroj, trénink agility, chytré zaostření, digitální box, nástěnný boxovací stroj, hudební box, držák na doma, elektronické vybavení pro trénink boxu pro domácí cvičení

#ad
Warmfunn #ad - Het beschermt uw handen tegen letsel. Bij de installatie van de beugel worden gaten in de muziekdoos geboord om de beugel te bevestigen en aan de muur te installeren. Muziekboksmachinedeze muziekboksmachine bestaat uit een aan de muur gemonteerde host USB nabíjecí kabel.

Het kan de flexibiliteit en coördinatie van het lichaam vergroten, het reactievermogen verbeteren en het plezier van fitness in het spel ervaren. Een andere methode is klittenband installatie. Slimme bluetooth spojení ingebouwde Luidspreker, u Kunt uw favoriete muziek afspelen přes Bluetooth připojení. Plemeno špalíku na prstů thuis boksen je ideální jako štíhlá hlava boksmachine perfektní pro zmírnění stresu. Plak gewoon een stukje klittenband met dubbelzijdig tape op je boksuitrusting en muur, het is sterk en gemakkelijk aan te passen.

Veel gebruikt bij boks, sanda, taekwondo- en Wing Chun-training. Sandbag boxing-responsief doeltrainingsapparaat, gemakkelijk schoon te maken en praktic. Mořské možnosti instalace zijn twee spolehlivé metody instalace. Sterk en duurzaam het boksmuurdoel is sterk, het zitkussen is gemaakt van PU-leer en schuim, met een elegant oppervlak, compact, duurzaam, draagbaar en kan aan de muur byl geïnstalleerd.
ZnačkaWarmfunn #ad
VýrobceWarmfunn #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost5.73
Šířka15.75
Záruka7

10. MAYKAR

#ad

MAYKAR Inteligentní boxovací stroj s LED světelným efektem, přenosné dětské tréninkové přístroje, elektronická hudební boxovací podložka, pro relaxaci/cvičení pro dospělé a děti velikost : boxovací

#ad
MAYKAR #ad - Velmi rozšířené: boxerský přístroj se hodí pro různé úrovně fitness a lze jej použít pro boxerský trénink, kardio a jiná cvičení. Materiál: vyrobeno z kvalitní pu kůže a pěnové hmoty, kompaktní, což z něj dělá robustní boxovací stroj s dlouhou životností, který vydrží intenzivní trénink.

Je to ideální sportovní zařízení na doma, ve fitness studiu nebo v kanceláři a díky své kompaktní velikosti je dobrou volbou pro malé prostory. Balení obsahuje: boxovací stroj, montážní držák, pár boxerských rukavic, USB kabel, šrouby a oboustrannou lepicí pásku. Inteligentní bluetooth připojení: inteligentní hudební boxovací zařízení se připojuje k vašemu telefonu přes Bluetooth, takže si můžete užívat dynamický trénink při hraní svých oblíbených boxerských her.

Nástěnný boxovací stroj: hudební boxovací stroj lze jednoduše nainstalovat pomocí držáku nebo oboustranné lepicí pásky, což z něj dělá perfektní nástěnný boxovací stroj.
ZnačkaMAYKAR #ad
VýrobceTYSM YC #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluTYSM YC
ModelkaTYSM YC