Top 10 Laminat Bodenbelag Klick – Dřevěné laminátové podlahy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Selit

#ad

SELIT AC 5 mm AquaStop, podložka pro pokládku parket a laminátu s ochranou proti vlhkosti 5 m²

#ad
Selit #ad - Vysoká tepelná izolace – díky vysoké hodnotě tepelné izolace je optimální pro nohy studené podlahy – perfektně se hodí do sklepních prostor. Optimální akustika – spolehlivé snížení hluku v sousedních místnostech a hluku při chůzi ve stejné místnosti zajišťuje příjemnou akustiku – perfektně se hodí pro patrové byty.

Pokládací podložka s ochranou proti vlhkosti – vhodná pro plovoucí pokládku parket a laminátu na minerální podklady – chrání podlahu před poškozením způsobeným zbytkovým světlem. Snadno se vyrovná nerovnostem – pokládací podložka umožňuje vyrovnání bodových nerovností až 4 mm. Vhodné pro zacvakávací laminát – enormní stabilita tlaku chrání laminátovou a parketovou podlahu před poškozením při vysokém zatížení a používání.
ZnačkaSelit #ad
VýrobceSelitac #ad
Výška0.2
Délka31.5
Hmotnost1.77
Šířka246.06
Číslo dílu70661
Modelka70661

2. Selit

#ad

SELIT AC 3 mm, podložka pro pokládku parket a laminátu 10,63 m²

#ad
Selit #ad - Chrání před poškozením – enormní stabilita tlaku chrání laminátovou a parketovou podlahu před poškozením při vysokém zatížení a používání. Pokládací podložka – vhodná pro plovoucí pokládku parket a laminátu na dřevěné podklady – ve spojení s ochrannou fólií proti vlhkosti je vhodná také pro minerální podklady.

Optimální akustika – spolehlivé snížení hluku v sousedních místnostech a hluku při chůzi ve stejné místnosti zajišťuje příjemnou akustiku – perfektně se hodí pro patrové byty. Vhodné pro zacvakávací laminát – enormní stabilita tlaku chrání laminátovou a parketovou podlahu před poškozením při vysokém zatížení a používání. Vynikající kvalita – oceněn modrým andělem jako obzvláště ekologický produkt a certifikován TÜV z hlediska kvality, funkčnosti a užitných vlastností.
ZnačkaSelit #ad
VýrobceSelitac #ad
Výška0.12
Délka334.65
Hmotnost2.2
Šířka49.21
Číslo dílu70688
Modelka70688

3. wolfcraft

#ad

Parket nebo korku I pro renovaci bytů nebo domů I koncipováno pro kutily, wolfcraft Sada pro pokládku laminátu 6931000 I nástroj pro pokládku laminátu

#ad
wolfcraft #ad - Bezstarostný balíček od wolfcraft je ideálním pomocníkem při pokládce nové laminátové podlahy ve vlastních čtyřech stěnách nebo v pronajatém bytě. Balíček nářadí je dimenzován pro různé tloušťky laminátu a nabízí velkou pomoc při renovačních pracích. Video s návodem pro instalaci laminátu najdete pod záložkou fotografie a videa. Rozsah dodávky: 1 x wolfcraft tažné železo, 1 x wolfcraft příklepové dřevo, 20 x wolfcraft distanční klíny. Wolfcraft sada pro pokládku laminátu je základní vybavení pro pokládku laminátu, parket nebo korku.
Značkawolfcraft #ad
VýrobceWolfcraft #ad
Výška14.25
Délka1.54
Hmotnost1.43
Šířka5.71
Číslo dílu6931000
Modelka6931000
ZárukaWolfcraft 6931000 - set de instalación para suelo laminado contenido: 20 cuñas distanciadoras no. 6930000, 1 escoplo, 1 taco de madera no. 6929000.

4. EZARC

#ad

Kladiva laminátová podlaha, EZARC Vinylová sada vč. úderného dílu, tažného železa

#ad
EZARC #ad - Prémiová vinylová pryž vyrobená klepáním bloku může podporovat vysoce intenzivní instalaci podlahových krytin. Balení obsahuje 1 x těžkou tažnou tyč, 1 x ochranné pěnové podložky a 60 x klínový distanční držák. Celogumové kladivovysoce pevné sklolaminátové rukojeti s protiskluzovou gumovou rukojetí pomáhá absorbovat vibrace.

Usnadněte a zpříjemněte svou práci. Rozpěrky mají "vroubkované" hrany, které je uzamknou ve správné poloze, jakmile se na ně deska položí. Vhodné pro 7 mm 15 mm laminátové nebo dřevěné podlahy. Oboustranná celogumová hlava zajišťuje měkký, pozitivní ránu a hlava kladiva má průměr 35 mm. Vylepšená tažná lišta & tapping block extra silná, vysoce pevná ocelová tyč s 3" širokou přední hranou a plstěnými podložkami na zadní straně pomáhají předcházet poškození a poškrábání během instalace.

Vynikající ochrana pohodlné a vodotěsné pěnové koleno nabízí skutečnou podporu kolen a ochranu při klečení na tvrdých a kluzkých površích. Více distančních podložek 60 × rozpěrka klínů je součástí dodávky, aby se usnadnila instalace velkých podlahových krytin. Sada pro instalaci na podlahukompletní sada nářadí obsahuje vše, 1 x oboustranné kladivo, 1 x vinylový gumový blok, co potřebujete, aby byla vaše instalace pohodlnější a jednodušší.
ZnačkaEZARC #ad
VýrobceEZARC #ad
Výška5.71
Délka12.99
Hmotnost1550
Šířka4.29
Číslo dílu8188FA
ModelkaLaminatfußboden

5. Preciva

#ad

Korek, 1 kus tažného železa, Preciva 43dílná sada pro pokládku vč. 40 ks montážních klínů, 1 ks příklepová část a 1 ks kladivo na laminátové parkety

#ad
Preciva #ad - Pro nastavení roztahovací spáry po celém obvodu použijete 40 univerzálních klínů. Jednoduše ji položte na čelní stranu předsíně a zahuňte materiál cíleným úderem kladiva na nárazovou plochu.

Jednoduše nasaďte na mezeru mezi stěnou a předsíní a pomocí přiloženého kladiva vycvičte kontrolované údery ve směru tahu. Praktická sada pro pokládku laminátových a designových podlah od Preciva obsahuje vše, co potřebujete pro pokládku laminátových a designových podlah. Preciva 43dílná sada pro pokládku je vhodná pro profesionální řemeslníky i domácí kutily. Tak získáte perfektní vzhled. Pro rovnoměrné vyrovnání bez spár je úderná část nepostradatelným pomocníkem. V oblastech se dotýkajících se stěny přichází do hry tahací železo.
ZnačkaPreciva #ad
VýrobcePreciva #ad
Číslo díluWF36023
ModelkaWF36023
Záruka2letá záruka výrobce.

6. ufitec profile systems

#ad

Délka 270 cm, zlatá světlá, Profilový systém ufitec pro parketové a laminátové podlahy – pro výšky obložení 7–16 mm – k dodání v mnoha barvách zakončovací profil

#ad
ufitec profile systems #ad - 2dílná profesionální profilový systém pro laminátové a parketové podlahy. Díky speciální konstrukci automatické, plynulé nastavení výšky lze použít pro podlahy s výškou obložení 7-16 mm. Mimořádně stabilní uzavírací profil pro ukončení laminátových nebo parketových podlah na stěnu nebo terasové dveře, šířka záběru 21 mm.

Optické zhodnocení: vysoce kvalitní hliník eloxovaná horní strana zajišťuje vysoký vzhled materiálu | otvory pro šrouby zapuštěné. Mimořádně stabilní přechodový profil pro plochy, které musí být děleny dilatační spárou nebo pro dveřní průchody s výškou obložení 7-16 mm. Díky úzké zorné šířce pouhých 33 mm zmizí profil při zavřeném stavu dveří neviditelně pod ním.

Informace o produktu: délka = 90 cm | Šířka záběru: 33 mm | výška obložení: 7-16 mm | barvy: stříbrná, zlatá světlá, zlatá, bronzová tmavá | Materiál: eloxovaný hliník | šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky. Speciální konstrukce automatické nastavení výšky umožňuje použití i s malými výškovými rozdíly.
Značkaufitec profile systems #ad
VýrobceUnited Foam Industries GmbH #ad
Výška0.63
Délka106.3
Šířka0.83
Číslo dílu55008

7. Selit

#ad

SELIT AC 5 mm – podložka pro pokládku parket a laminátu 5 m²

#ad
Selit #ad - Pokládací podložka – vhodná pro plovoucí pokládku parket a laminátu na dřevěné podklady – ve spojení s ochrannou fólií proti vlhkosti je vhodná i pro minerální podklady.

SnadnÉ nerovnosti – pokládací podložka umožňuje vyrovnání bodových nerovností až do 4 mm. Vhodné pro klikací laminát – enormní stabilita tlaku chrání laminátovou a parketovou podlahu před poškozením při vysokém zatížení a používání. Vysoká tepelná izolace – díky vysoké hodnotě tepelné izolace je optimální pro studené podlahy – perfektně se hodí pro sklepní prostory. Optimální akustika – spolehlivé snížení kročejového hluku v přilehlých místnostech a hluku při chůzi ve stejné místnosti zajišťuje příjemnou akustiku – perfektně se hodí pro patrové byty.
ZnačkaSelit #ad
VýrobceSelitac #ad
Výška1.97
Délka31.5
Hmotnost1.55
Šířka24.61
Číslo dílu70650
Modelka70650

8. Hinrichs

#ad

Hinrichs Sada pro pokládku laminátu – 46dílná kompletní sada se 40 montážními klíny, 1x příklepový blok, 1 x tužka –, 1 x kladivem, 1 x tažnou žehličkou s plstěnou podložkou, 1 x konturovací metr

#ad
Hinrichs #ad - Naše vysoce kvalitní kladivo má rukojeť ze skelných vláken a oboustrannou celumovou hlavu. Okraje – laminátové okraje ke stěně by měly být zajištěny montážními klíny. S přiloženou tužkou a metrem je sada pro pokládku parket kompletní.

Perfektní univerzální sada – 46dílná sada laminátu hinrichs pro pokládku vinylu se 40 montážními klíny, 1x konturovací měřidlo, 1x příklepový blok, 1x kladivem, 1x tažnou žehličkou s plstěným kluzákem, 1x tužka. Přesná práce – pro jednotlivé rohy máme navíc obrysovou měrku se zarážkou, která jednoduše přenáší tvar na laminát. Blok se používá jako podpora pro zaklapnutí laminátových desek. U úzkých míst by se mělo tažné železo používat jako nástroj na podlahu.

Jako ochranu povrchu má naše tažné lanko plstěné podložky. Díky tomu je neklouzavý a absorbuje vibrace. Pokládka – kladivo a blok tvoří jako laminátové příslušenství srdce při pokládání laminátových podlah. Oblasti použití – vinylová sada pro pokládku je ideální pro profesionály a domácí kutily k renovaci laminátových podlah jako komerce a doma díky vinylovému rozpěrce laminátu.
ZnačkaHinrichs #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška12.99
Délka2.52
Šířka6.38
Číslo dílu3877
Modelka3877

9. Selit

#ad

SELIT FLEX 1,6 mm AquaStop – podložka pro pokládku parket a laminátu s ochranou proti vlhkosti 18 m²

#ad
Selit #ad - Tepelný odpor: 0, 06 m²K / W. 2 v 1: izolace + ochrana proti vlhkosti. Ideální pro stávající podlahové vytápění. Podložka pro plovoucí pokládku parket a laminátu. Velmi dobrá stopa a snížení míry. Zvláště snadné pracovat.
ZnačkaSelit #ad
VýrobceSelitflex #ad
Výška3.94
Délka50
Hmotnost2.47
Šířka10.24
Číslo dílu70218
Modelka70218

10. uficell

#ad

Laminát kročejová izolace uficell® "XPS-Quick" 3 mm silný | akustika izolace proti kročebovému hluku pro laminátové a parketové podlahy 1 balíček | 15,75 m²

#ad
uficell #ad - Top tepelná izolace – není vhodné pro podlahové topení | Pozor: Není vhodné pro klikací vinylové podlahy. Kupujete 1 balíček o velikosti 15, 75 m². Tepelně propustný odpor 0, 080 m² K/W - stabilita tlaku: 80 kPa. Tloušťka: 3 mm | délka: 15 m | Šířka: 110 cm. Vylepšení kročejového hluku cca 20 dbA – zlepšení hluku chůze až o 19 %.
Značkauficell #ad
VýrobceUnited Foam Industries GmbH #ad
Výška0.12
Délka590.55
Šířka41.34
Číslo dílu10141_SML
Modelka10141_SML