Top 10 Gefrierschrank 145 cm Hoch – Stojací mrazáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bomann

#ad

Bomann® Mraznička Nofrost volně stojící mrazák 161 l, užitný objem | Total No Frost – už nikdy odmrazovat – funkce rychlého zmrazení a systém MultiAirflow | vyměnitelný dveřní zarážku | GS 7343

#ad
Bomann #ad - Praktické: vedle funkce rychlého zmrazení má skříňka pro volný prostor akustickou funkci alam, která varuje při otevřených dveřích přístroje nebo při stoupání teploty. Díky elektronické regulaci teploty lze volně stojící mrazničku Nofrost zcela jednoduše nastavit pomocí LED panelu v rozsahu teplot -14 °C až -22 °C.

Díky systému multiairflow je v mrazáku dosaženo optimální cirkulace vzduchu a rovnoměrného chlazení – teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Univerzálně použitelné – 3 zásuvky do mrazničky a 2 otevřené zásuvky nahoře pro snazší přístup zajišťují pohodlné a praktické používání mrazničky Nofrost velké. Mraznička no frost s užitným obsahem 161 litrů – díky funkci total no frost, 0 cm x hloubka 60, automatické odmrazování zabraňuje tvorbě ledu a mraznička tak trvale bez ledu – už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat.

Výměnný dveřní doraz, nastavitelné nožky a kolečka pro snadný pohyb dělají ze stojící chladicí truhly domácí potřeby. Doba skladování při poruše činí max. Rozměry přístroje: výška 143, 0 cm x šířka 54, 0 cm. Mraznička gross má označení 4 hvězdičky. 11 hodin.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBomann #ad
Výška56.3
Délka24.61
Hmotnost99.21
Šířka21.26
Číslo dílu773430
Modelka773430
Záruka2letá záruka výrobce.

2. Siemens

#ad

Flexibilní sklenice a zásuvky VarioZone, Siemens GS58NAWCV iQ500 mrazák, noFrost už nikdy nerozmrazovat, bílá, 365 l, bigBox místo pro velké mražené potraviny, 191 x 70 cm

#ad
Siemens #ad - Bigbox: prostorný box je ideální pro velké nebo neskladné mražené potraviny. Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat.

Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění. Variozone: volně stojící mrazák nabízí díky variabilně použitelným zásuvkám v mrazicím prostoru maximální flexibilitu. Tak lze optimálně skladovat i neskladné mražené potraviny. Multipoplašný systém: multialarm vás upozorní opticky a akusticky, například proto, jakmile teplota v mrazáku stoupne, že dveře zůstaly otevřené. Senzory monitorují a řídí automatické cykly rozmrazování vašeho mrazáku. Užijte si netušenou flexibilitu s bigBox ve vašem novém mrazáku.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška75.2
Délka30.71
Hmotnost203.14
Šířka27.56
Číslo díluGS58NAWCV
ModelkaGS58NAWCV
ZárukaZáruka výrobce.

3. Siemens

#ad

289 l, bigBox místo pro velké mražené potraviny, Siemens GS51NAWCV iQ500 mrazák, flexibilní sklenice a zásuvky VarioZone, noFrost už nikdy nerozmrazovat, bílá, 161 x 70 cm

#ad
Siemens #ad - Užijte si netušenou flexibilitu s bigBox ve vašem novém mrazáku. Superfreezing: snižte teplotu své mrazničky dočasně, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu.

Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění. Bigbox: prostorný box je ideální pro velké nebo neskladné mražené potraviny. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celém mrazáku. Senzory monitorují a řídí automatické cykly odmrazování vašeho přístroje.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška63.39
Délka30.71
Hmotnost213.63
Šířka27.56
Číslo díluGS51NAWCV
ModelkaGS51NAWCV
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Siemens

#ad

Bílá, Siemens GS58NAWDV iQ500 Volně stojící mrazák / D / 222 kWh/rok / 366 l / noFrost / bigBox / LED osvětlení / superFreezing

#ad
Siemens #ad - Icetwister: ledové kostky jsou snadné: díky ledovému twisteru obdržíte kostky ledu kdykoli z mrazáku – rychle, pohodlně a hygienicky. Variozone: volně stojící mrazák nabízí díky variabilně použitelným zásuvkám v mrazicím prostoru maximální flexibilitu.

Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celém mrazáku. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění. Senzory monitorují a řídí automatické cykly rozmrazování vašeho mrazáku. Tak lze optimálně skladovat i neskladné mražené potraviny.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška8.66
Délka16.14
Hmotnost220.46
Šířka14.57
Číslo díluGS58NAWDV
ModelkaGS58NAWDV
ZárukaZáruka výrobce.

5. Siemens

#ad

Siemens GS54NUWDV iQ500 Volně stojící mraznička / D / 212 kWh/rok / 328 l / noFrost / bigBox / LED vnitřní osvětlení / superFreezing / bílá

#ad
Siemens #ad - Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Senzory monitorují a řídí automatické cykly rozmrazování vašeho mrazáku.

Freshsense: senzory ve stojanovém mrazáku zajišťují konstantní vnitřní teplotu a výrazně déle čerstvé potraviny. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění. Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celém mrazáku. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Tak lze optimálně skladovat i neskladné mražené potraviny. Variozone: volně stojící mrazák nabízí díky variabilně použitelným zásuvkám v mrazicím prostoru maximální flexibilitu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška69.29
Délka30.71
Šířka27.56
Číslo díluGS54NUWDV
ModelkaGS54NUWDV
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Siemens

#ad

Siemens GS51NUWDP iQ500 Volně stojící mraznička / D / 201 kWh/rok / 290 l / noFrost / bigBox / LED vnitřní osvětlení / superFreezing / bílá

#ad
Siemens #ad - Senzory monitorují a řídí automatické cykly rozmrazování vašeho mrazáku. Bigbox: prostorný box je ideální pro velké nebo neskladné mražené potraviny.

Užijte si netušenou flexibilitu s bigBox vaší nové mrazáky. Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celém mrazáku. Tak lze optimálně skladovat i neskladné mražené potraviny. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění. Variozone: volně stojící mrazák nabízí díky variabilně použitelným zásuvkám v mrazicím prostoru maximální flexibilitu. Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška63.39
Délka30.71
Šířka27.56
Číslo díluGS51NUWDP
ModelkaGS51NUWDP
ZárukaZáruka výrobce.

7. Hisense

#ad

Hisense FV245N4AW2 mraznička / TotalNoFrost/ SuperFreeze/ dveřní alarm/ BigBox/ 169,1 cm/ mrazicí část 194 l/ 41 dB/ 219 kWh/ rok / vzhled Inox, bílá

#ad
Hisense #ad - Totalnofrost, SuperFreeze. Dveřní alarm, bigbox, elektronický ovládací panel. Istá kapacita 186 l mrazicí část, 41 dB. Rozměry přístroje v cm v x Š x h: 169, 1 x 55 x 55, 7. Volně stojící mrazák.
ZnačkaHisense #ad
VýrobceHisense #ad
Výška66.57
Délka21.93
Hmotnost116.84
Šířka21.65
Číslo dílu20003763
ModelkaFV245N4AW2
Záruka2 roky.

8. Hisense

#ad

Vyměnitelný dveřní doraz, Hisense FV298N4AWE mrazák, bílá, Total NoFrost, funkce FastFreeze, Multi AirFlow, objem 240 litrů, LED osvětlení

#ad
Hisense #ad - Fastfreeze: především po velkém nákupu poskytuje tato funkce dobrou službu, která je obzvláště vhodná pro zmrazení větších množství. Po aktivaci zůstává aktivní po dobu 48 hodin a udržuje teplotu při -24 °C. Vyměnitelný dveřní závěs. Total nofrost: ruční odmrazování patří minulosti. Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 172 × 59 cm. Led osvětlení pro lepší přehled o vašem mraženém jídle. Led displej pro jednodušší a intuitivní ovládání.
ZnačkaHisense #ad
VýrobceHisense #ad
Výška67.72
Délka23.23
Hmotnost134.48
Šířka23.43
Číslo dílu20010866
ModelkaFV298N4AWE
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Bosch Hausgeräte

#ad

200 l, Bosch Hausgeräte Mraznička GSN29VWEP série 4, NoFrost už nikdy nerozmrazovat, bílá barva, FreshSense pro konstantní vnitřní teplotu, BigBox místo pro velké mražené potraviny, 161 x 60 cm

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Variozone: volně stojící mrazák nabízí díky variabilně použitelným zásuvkám v mrazicím prostoru maximální flexibilitu. Tak lze optimálně skladovat i neskladné mražené potraviny. Systém multiairflow: inovativní systém multiairflow velkého mrazáku zajišťuje konstantní cirkulaci vzduchu na všech úrovních mrazicího prostoru, snižuje kolísání teploty a zkracuje dobu chlazení.

Inteligentní technologie invertoru: teplotní senzory neustále monitorují teplotu uvnitř i vně integrované chladničky a kompresor aktivně upravuje svůj výkon. Bigbox: díky 26 cm vysoké zásuvce bigbox lze v mrazáku bez problémů umístit i velké zásoby.

Freshsense: inteligentní senzory freshsense trvale kontrolují a řídí okolní teplotu a teplotu mrazničky. Nofrost: technologie nofrost udržuje mrazák s automatickým odmrazováním trvale bez ledu a ušetří vám časově náročné ruční odmrazování. Výsledek: konstantní vnitřní teplota nezávislá na venkovní teplotě.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška63.39
Délka25.59
Hmotnost146.83
Šířka23.62
Číslo díluGSN29VWEP
ModelkaGSN29VWEP
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Exquisit

#ad

Exquisit Mraznička GS5231-NF-H-010E bílá | mrazák NoFrost objem 155 l | rychlé zmrazení | alarm | LED | mraznička velká

#ad
Exquisit #ad - Výměnný dveřní závěs – vhodný do každé kuchyně. Vyměnitelný dveřní závěs zajišťuje větší flexibilitu při instalaci. Nofrost – už není nutné odmrazování.

Funkce rychlého zmrazení – v rekordním čase zmrazení! Hluboká chladnička nabízí spoustu místa a pořádku se čtyřmi zásuvkami do mrazničky. K dispozici je celkem 155 l užitného obsahu. 4 * mražení: dlouhodobé skladování zmrazených potravin. 155 litrů užitného obsahu – dostatek místa pro vaše zmrazené zboží. Mraznička nabízí dostatek místa pro bezstarostné skladování po delší dobu. 4× mrazicí plocha má kapacitu 155 l a nabízí ideální místo pro zmrzlinu, mraženou pizzu a všechno ostatní. Pohodlná funkce no frost spolehlivě zabraňuje tvorbě ledu na stěnách a podlahách mrazničky a přihrádek.
ZnačkaExquisit #ad
VýrobceExquisit #ad
Výška56.5
Délka22.24
Hmotnost99.74
Šířka22.05
Číslo dílu811230302
Modelka811230302
Záruka2 roky záruka výrobce.