Top 10 Gaming Setup Zubehör – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, neonový světelný pásek pro, DIY tvarování, Govee Neonový LED pásek 3 m, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Trávíte s nimi fantastický čas. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. Govee

#ad

Stmívatelná bílá pro TV a PC, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3 možnosti umístění, Govee RGBIC LED Lightbar

#ad
Govee #ad - Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party.

Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

3. EZDIY-FAB

#ad

Stolní atmosféra podsvícení RGB podsvícení pozadí, EZDIY-FAB USB LED světelná lišta pro sluchátka stojan, držák sluchátek pro herní Gaming PC PS5 příslušenství Desk černá, 50 Built-in barevné móda

#ad
EZDIY-FAB #ad - Kompaktní základna stojanu nezabere na psacím stole, aby se zajistilo stabilní stání. Plug and play, win 8, kompatibilní s win 2000, win xp, win 10 a jinými operačními systémy; zabudovaný 3, WIN 7, audio funkce. Upozornění: pokud stojan umístíte na psací stůl, ujistěte se, že je psací stůl plochý a bez prachu.

Tlačítko pro změnu světelných režimů a vypnutí světla stisknutím tlačítka po dobu 3 sekundy. Stojan je kompatibilní s několika operačními systémy. Vyrobeno z hliníkového stojanu a pu podložky, aby bylo zajištěno bezpečné a stabilní základny pro vaše sluchátka nebo podsvícení. Náš držák headsetu nebo stojan s podsvícením nabízí 50 režimů osvětlení pro vytvoření skvělé herní atmosféry. Polyuretanová podložka je lepitelná, ale musí se použít s polyuretanovou podložkou, nedoporučuje se při montáži podložky několikrát pohybovat.

Konektor usb a a c stojanu může přenášet data s rychlostí usb 2. 0 pro klávesnici, 5mm aux konektor umožňuje multiaudio zážitek, přináší full stereo nebo 7. 1-surround-sound, u-disk a myši; kromě toho můžete nabíjet vaše přístroje. Sluchátka jsou univerzálně kompatibilní s ps5, Desktop-PC / počítač, pro aktivaci funkce Mic, mobily. Bezpečnostní opatření: pouze pro pc, laptop, xbox one, PS4, XBOX, tablety, měli byste nejprve nastavit nastavení audio nastavení.
ZnačkaEZDIY-FAB #ad
VýrobceEZDIY-FAB #ad
Číslo díluDE2-ARGB Headset Stand
ModelkaDE2-ARGB Headset Stand

4. Govee

#ad

5 m, na televizi, LED pásek Govee, ovládání přes aplikaci, jako kuchyňská dekorace, 64 režimů scény, synchronizace hudby, ovládání segmentů, do ložnice, RGBIC LED pásek 5 m, na doma, na party, změna barvy

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Segmenty pásku lze barvit. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Ovládání RGB aplikací, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, nastavitelný LED pásek, 64+ scén, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, 11 hudebních her, herní a vánoční

#ad
Govee #ad - Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit.

Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení. Upozornění: Světlo nelze splétat. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev.

84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

6. StarlandLed

#ad

LED kanál se všemi příslušenstvím pro snadnou montáž, kompaktní profesionální úprava ve tvaru U, 6 kusů LED hliníkových profilů pro LED pásky

#ad
StarlandLed #ad - Více možností použití: lze namontovat přesně nebo namontovat na povrch, jako např. Výlohy, okna, rám dveří, nákladní skořepinu, spodní skříňku, vhodné pro LED pásky svítí až 12 mm široké. Tonkvalita: tyč je robustní eloxovaný extrudovaný hliníkový kanál plný drážek pro lepší odvod tepla; mléčný pc difuzor funguje dobře pro to, aby se světlo rozbilo od LED pásků rovnoměrněji.

Perfektní pro vnitřní i venkovní použití, baru a tak dále. Výhody: montáž led je čistší a bezpečnější; funguje jako tepelná izolace a chrání LED pásky před prachem a kontaktem; vytváří kvalitní světlo pro profesionální dekorativní a akcentové osvětlení. Nalepte jednoduše zadní stranu led pásků světla do kanálu, kterou potřebujete, přimáčkněte víko difuzéru a namontujte kanál všude tam, kde chcete.

Montážní úhelníky metall jsou odolné proti teplu, nedeformuje se a drží LED kanály, takže si nemusíte dělat starosti, že spadnou. Balení obsahuje: tento 6 ks segmentů 1 m/3, 3 stop led profil ve tvaru u je dodáván s dostatečným montážním příslušenstvím včetně mléčných polykarbonátových krytů 6 ks. Koncové krytky 12 ks. Kovové upevňovací svorky 12 ks. Rouby 12 ks.
ZnačkaStarlandLed #ad
VýrobceEcocree #ad
Hmotnost2.12
Číslo díluAP01U6M
Modelka.

7. YAMYONE

#ad

Vnitřní dekorace na party festival, synchronizace s podsvícením hudby, okolní lampy, dálkové ovládání přes aplikaci, YAMYONE 360° Smart RGB Bar, 33 cm kosočtverec LED herní světla s 16 mil. barvou

#ad
YAMYONE #ad - Díky velkému výběru barevných možností můžete osvětlení ve svém pokoji okamžitě přizpůsobit každé situaci a jakémukoli tématu. 360° plné osvětlení a tvar kosočtverce– tato nová rgb světelná lišta nabízí díky 360° osvětlení kompletní pokrytí a vytváří živou atmosféru v každém prostoru; nový čtyřstranný kosočtvercový design s výškou 33 cm, který vám nabízí technologický a módní zážitek.

Speciální dárek na party, přenosný a ideální dárek – 2 tyče jsou napájeny přes usb rozhraní. Napájení přes usb, hernu. 8 přednastavených režimů, blikání, skákání, proudění, lov, jako jsou duhové vlny, 8 režimů hudebního rytmu.116 milionů barev a efekty více režimů – rgb led lišta má 16 milionů barev a 47 světelných efektů, tok atd. Jsou velmi praktické a přenosné, obývací pokoj, výročí, Vánoce a Nový rok pro obohacení vizuálního zážitku a zlepšení atmosféry.

Okolní osvětlení se mění s rytmy a postará se tak o světelnou scénu pro váš domov. Synchronizace s přehráváním hudby v televizi – inteligentní rgb lišty mají vysoce citlivý integrovaný mikrofon. 3cestné ovládání a časování – rgb lampy můžete ovládat pomocí aplikace, který nastaví odpovídající čas pro automatické zapnutí/vypnutí. Barvy lišt mohou citlivě reagovat na zvuky, hudbu a herní audio, videa, což může zlepšit váš pohlcující zážitek z filmů a hudby a zejména hry;.
ZnačkaYAMYONE #ad
VýrobceYAMYONE #ad
Výška12.99
Délka2.76
Hmotnost1.04
Šířka2.76
Číslo díluSPL-FLL003
ModelkaSPL-FLL003

8. Meiyue

#ad

Music Sync, s ovládáním aplikací a upgradem 2,4G RF dálkové ovládání, Meiyue LED podsvícení TV, 4 m LED pásky RGBIC LED osvětlení pro TV a PC, USB provoz

#ad
Meiyue #ad - Usb provoz, snadná instalace podsvícení tv je napájeno přes 5v usb přípojku např. 100% spokojenost nabízíme neomezenou záruku 365 dnů! v případě dotazů nás prosím kontaktujte přímo prostřednictvím vaší objednávky. Iroké použití s technologií rgbic toto led podsvícení televize s více než 200 dynamickými režimy a 16 miliony změn barev, domácí kino, party, Halloween, díky čemuž bude vaše domácí TV dekorace jedinečná díky vynikajícímu světelnému efektu.

Ovládací box se třemi tlačítky: pro zapnutí a vypnutí světla, režim na dálku, barvu, 4G RF dálkové ovládání: můžete nastavit jas, nastavení jasu/barev a hudebního režimu. Spora energie, extrémně nízké teplo, že jej lze lépe upevnit na váš televizor. Duhový efekt rgbic tv led podsvícení s novým inteligentním vestavěným ic čipem. Režim načasování a synchronizace hudby s vestavěným vysoce citlivým mikrofonem, přináší extrémně dynamický a pohlcující zážitek z televize/hraní.

Zažijte živější barvy v televizním osvětlení a nabízí lepší vizuální zážitek. Tři metody kontroly①bluetooth ovládání aplikace. Podsvícení televize je silné samolepicí, usb nabíječka a lze jej synchronizovaně zapínat a vypínat s většinou modelů televizorů. Powerbanka, které zajišťuje, počítač, dotykové a bezpečné pro děti. Podsvícení televizoru vytvoří dynamičtější a nádherné světelné efekty.
ZnačkaMeiyue #ad
VýrobceMeiyue #ad
Délka4
Hmotnost0.24

9. Govee

#ad

Měnící se LED světlo, synchronizace hudby, Smart LED pásek kompatibilní s Alexou pro vánoční dekorace, Govee RGBIC LED pásek 20 m do ložnice s teplým bílým světlem, DIY více barev na jednom řádku

#ad
Govee #ad - Vhodné pro všechna roční období: vylepšená sada čipů 4 v 1 propůjčuje tomuto led pásku teplé bílé světlo a je tak vhodný pro celoroční použití. Ochranný nátěr: led pásky značky govee jsou opatřeny ochrannou epoxidovou vrstvou, která je velmi odolná a flexibilní. Upozornění: povrch důkladně otřete, než použijete inteligentní smart led pásková světla.

Vychutnejte si nový led pásek s přirozenějšími barvami, vyšší svítivostí lumenů a sytějším barevným výkonem. Chytrý led pásek může chránit před vlhkostí a prachem a zobrazovat barevné světelné efekty. Led pásky govee lze po spárování s Alexou nebo Google Assistant ovládat také hlasem. Zažijte nekonečný výběr barev a slavnostní scénické režimy pro jedinečné vnitřní osvětlení pro halloweenskou dekoraci. Technologie rgbic: govee led pásky mají nezávislé ovládání ic pro zobrazení více barev současně na jedné světelné liště.

Chytré a jednoduché ovládání: upravte jas, scénické režimy, časovač a teplotu barev v aplikaci Govee Home přes Wi-Fi a Bluetooth. Vlasy, že je čistý a suchý, abyste se ujistili, prach a jiné cizí tělesa mohou negativně ovlivnit lepivost lepidla. Přineste nádhernou atmosféru pro všechny vaše zvláštní příležitosti a každodenní rutiny. Synchronizace s hudbou: tyto led pásky dokáží rozpoznat hudbu a audio a přizpůsobit tak světelné efekty v reálném čase a vylepšit tak váš volný čas a domácí party.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.89
Číslo díluH61BE3D1DE
ModelkaH61BE3D1DE

10. Ustellar

#ad

Měnící se barvy herní TV podsvícení s dálkovým ovládáním, hudební synchronizace RGB IC LED Light Bar, USB napájení Ambient Lamp, 8 dynamických režimů pro pokoje herní dekorace, Ustellar RGB Lightbar

#ad
Ustellar #ad - Synchronizace hudby jsou zabudovány tři různé režimy synchronizace hudby, které se mohou měnit se zvuky v okolí, aby bylo možné lepší ponoření. Veselé barvy led rgb světelná lišta má osm dynamických režimů díky technologii ic, díky kterým se fádní stolní počítač ožívá a dokáže vytvořit lepší náladu.

Všestranné použití napájení lze provádět přes usb port, vhodné pro PC, dekoraci pokoje, hry, monitor, televizi, USB nabíjecí konektor atd. Zapomeňte na to, kde je umístěno dálkové ovládání, můžete také přímo stisknout tlačítko na LED svítidle.

Dva druhy ovládání led světlo lze ovládat dálkovým ovládáním. Základna lehké světelné lišty je odnímatelná a lze ji použít na více scén. Dné bílé světlo. Jednoduché použití okamžitě připraveno k použití, žádné komplikované nastavení, vynikající integrovaný režim, stabilní ovládání, není třeba zabírat WiFi.
ZnačkaUstellar #ad
VýrobceDongguan DaXian Lighting Technology Co., LTD. #ad
Hmotnost0.9