Top 10 Fensterfolie Lichtdurchlässig – Lepicí fólie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. INDIGOS UG

#ad

INDIGOS UG Ochranná fólie Skleněná dekorační fólie okenní fólie s motivem satinovaná neprůhledná, délka 800 mm, výška 500 mm, čtyřúhelník, E022 krásné květiny s kapradami

#ad
INDIGOS UG #ad - Vysoká kvalita: od indigos ug se zaměřuje na dekoraci skla a ochranu před nežádoucími pohledy, která je samolepicí a vyznačuje se vysokou kvalitou a dlouhou životností. Prémiová značka: naše ochrana proti slunci je stříbrná ozdobná skla nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu.

Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u dekoru etched Glass. Rozsah dodávky: dodáváme na průhledném přenosovém papíru. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Tím je polohování motivu lehčí. Motivy můžete použít i na všech ostatních skleněných plochách. Hodí se k mokrému životu bez bublin a je stále větší než motiv. Dodávka připravená k montáži na průhledném přenosovém papíru, který je vhodný k mokrému lepení bez bublin.

Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Opravdový univerzální: s naší ochrannou fólií získáte fólie, oken, která se hodí zejména k vysoce kvalitnímu a dekorativnímu uspořádání skleněných ploch, restaurací, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole a jako ochrana proti slunci. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Varianta jemná stříbrná vytváří efekt pískového paprsku a vypadá tak velmi přirozeně.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad

2. INDIGOS UG

#ad

Indigos UG – dekorace na sklo/okenní fólie/fólie dekorace Satin – čtyřúhelník K Velkoplošných olepení

#ad
INDIGOS UG #ad - Můžete použít motivy také na všech ostatních skleněné plochy. Pokud potřebujete větší úroveň prosím objednejte 2 x a pak Aenderungswuensch e-mailem. To transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu.

Tento naleznete v obchodě nebo hledáte jsou přímo s tímto jménem nebo ASIN B01 N0FP0YF. Premium značky maskovací fólie od Oracal – Etched Glass dekor s hlazenou povrch/stříbro jemně. Standardní velikost podle nabídky. Fólie je vhodná obzvláště pro vysoce kvalitní a dekorativní výzdobu skleněných ploch, v restauraci, oken, kanceláři v kuchyni nebo také ve škole. Varianta silberfeine vytváří pískování efekt a vypadá proto velmi přirozeně na Vaší kotouč.

Montáž hotová dodávka na průhledného transferový papír, který se hodí k nassk život bez bublin. Neprůhledné, průsvitná a s velmi dobrou odolnost proti vlivům počasí, pro vnitřní a Aussenve i použití. Doporučujeme: pro perfektní umístění našich nálepka stěrka: "indigos ug – verkleb erakel stříbro s plstěnou hranou". Pokud potřebujete menší úroveň tak sdělte nám Bittee vaše přání velikost S.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad

3. INDIGOS UG

#ad

Dekorace Ochrana proti slunci Fólie, pohledová ochranná fólie Váha Obraz na okno Oceán Dekorační fólie na sklo Vlna satinovaná, INDIGOS UG Dekorační fólie na moře, Neprůhledná, 500-2000 mm

#ad
INDIGOS UG #ad - Díky tomu je umístění motivu jednodušší. Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u dekoru stříbrného skla z lakovaného skla. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Rozsah dodávky: obdržíte dodávku připravenou k montáži na průhledný transferový papír.

Varianta s jemnou stříbrem vytváří pískový efekt a vypadá tak na vašem skle velmi přirozeně. Vysoká kvalita: my ve společnosti indigos ug jsme kladli důraz na ochrannou fólii proti pohledům, která je samolepicí a vyznačuje se vysokou kvalitou a dlouhou životností. Hodí se k lepení za mokra bez bublin a je vždy větší než motiv. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití na okna a sklo. Skutečný univerzál: s naší ochrannou fólií získáte fólii, která se hodí zejména pro vysoce kvalitní a dekorativní úpravu skleněných ploch, restaurace, oken, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole.

Dodávka připravená k montáži na průhledném transferovém papíře, který se hodí k lepení za mokra bez bublin. Motivy můžete použít také na všech ostatních skleněných plochách. Prémiová značka: naše ochranná fólie je stříbrná s dekorem skla etched nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Číslo díluUK-GlasdekorMOTIV-066-1000x500

4. INDIGOS UG

#ad

INDIGOS UG Ochranná fólie na sklo dekorační fólie okenní fólie s motivem satinovaná neprůhledná, d181 sladký motýl květy úponek rostlina tribal, 500 mm výška proužky, 1000 mm délka

#ad
INDIGOS UG #ad - Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Varianta s jemnou stříbrem vytváří pískový efekt a vypadá tak na vašem skle velmi přirozeně. Díky tomu je umístění motivu jednodušší. Dodávka připravená k montáži na průhledném transferovém papíře, který se hodí k lepení za mokra bez bublin.

Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Rozsah dodávky: obdržíte dodávku připravenou k montáži na průhledný transferový papír. Hodí se k lepení za mokra bez bublin a je vždy větší než motiv. Motivy můžete použít také na všech ostatních skleněných plochách. Skutečný univerzál: s naší ochrannou fólií získáte fólii, která se hodí zejména pro vysoce kvalitní a dekorativní úpravu skleněných ploch, restaurací, oken, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole a jako ochrana proti slunci.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Prémiová značka: naše ochrana proti slunci je ozdobná stříbrným etched sklem nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu. Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u dekoru stříbrného skla z lakovaného skla. Vysoká kvalita: my ve společnosti indigos ug jsme kladli důraz na dekoraci skla a ochrannou fólii proti pohledům, které jsou samolepicí a vyznačují se vysokou kvalitou a dlouhou životností.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Číslo díluGlasdekorMOTIV-d181-streifen-1000

5. INDIGOS UG

#ad

Délka 1000 mm, výška 500 mm pruhy, w198 Coffee, INDIGOS UG Ochranná fólie na sklo dekorační fólie okenní fólie s motivem satinovaná neprůhledná

#ad
INDIGOS UG #ad - Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Dodávka připravená k montáži na průhledném transferovém papíře, který se hodí k lepení za mokra bez bublin. Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u dekoru stříbrného skla z lakovaného skla.

Skutečný univerzál: s naší ochrannou fólií získáte fólii, která se hodí zejména pro vysoce kvalitní a dekorativní úpravu skleněných ploch, oken, restaurací, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole a jako ochrana proti slunci. Díky tomu je umístění motivu jednodušší. Motivy můžete použít také na všech ostatních skleněných plochách. Vysoká kvalita: my ve společnosti indigos ug jsme kladli důraz na dekoraci skla a ochrannou fólii proti pohledům, které jsou samolepicí a vyznačují se vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Skleněný dekorativní motiv je vystřižený a umístěný uprostřed plotu, takže u oken, která mají menší rozměr, lze zkrátit vlevo nebo vpravo od vás. Motiv je pak stále umístěn uprostřed na tabuli. Prémiová značka: naše ochrana proti slunci je ozdobná stříbrným etched sklem nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Číslo díluGlasdekorMOTIV-w198-streifen-1000

6. INDIGOS UG

#ad

500-2000 mm, Dekorace Ochrana proti slunci Fólie, INDIGOS UG Ochranná fólie na okno Obraz na okno Okenní fólie Dekorace na sklo Trubka Bambus satinovaný Neprůhledná

#ad
INDIGOS UG #ad - Vysoká kvalita: my od indigos ug jsme kladli důraz na ochrannou fólii, která je samolepicí a vyznačuje se vysokou kvalitou a dlouhou životností. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití pro okna a sklo. Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u stříbrného dekoru skla Etched Glas. Prémiová značka: naše ochranná fólie na ochranu soukromí je stříbrná dekorace skla etched nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu. Rozsah dodávky: dodání na průhledném transferovém papíře obdržíte připravenou k montáži. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Motivy můžete použít i na všech ostatních skleněných plochách.

Varianta ve stříbrné barvě vytváří efekt pískování a vypadá tak velmi přirozeně na Vašem okně. Dodává se připravená k montáži na průsvitném transferovém papíře, který je vhodný pro lepení za mokra bez bublin. Díky tomu je umístění motivu lehčí. Skutečný univerzální: s naší ochrannou fólií získáte fólii, která se hodí zejména pro vysoce kvalitní a dekorativní úpravu skleněných ploch, restaurací, oken, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Výška0
Délka19.69
Šířka27.56
Číslo díluUK-GlasdekorMOTIV-076-1000x500

7. INDIGOS UG

#ad

Ochrana proti slunci, INDIGOS UG Obrázek na okno štítek štítek skleněný dekor bambusová ochranná fólie okenní fólie Trubka satinovaná neprůhledná – 500 – 2000 mm – dekorace

#ad
INDIGOS UG #ad - Hodí se k mokrému životu bez bublin a je stále větší než motiv. Tím je polohování motivu lehčí. Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Varianta jemná stříbrná vytváří efekt pískového paprsku a vypadá tak velmi přirozeně.

Dodávka připravená k montáži na průhledném přenosovém papíru, který je vhodný k mokrému lepení bez bublin. Vysoká kvalita: od indigos ug se zaměřuje na ochranu pohledů, která je samolepicí a vyznačuje se vysokou kvalitou a dlouhou životností. Opravdový univerzální: s naší ochrannou fólií získáte fólie, která se hodí zejména k vysoce kvalitnímu a dekorativnímu uspořádání skleněných ploch, oken, restaurací, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole.

Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch. Rozsah dodávky: dodáváme na průhledném přenosovém papíru. Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Motivy můžete použít i na všech ostatních skleněných plochách. Vhodné pro vnitřní i venkovní prostory. Prémiová značka: naše ochranná fólie je od oracal – dekorativní sklo etched nebo ekvivalentní kvalita.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Číslo díluUK-GlasdekorMOTIV-008-1200x500

8. INDIGOS UG

#ad

INDIGOS UG Skleněná dekorační fólie, gekon, glazurováno, ochrana proti slunci, koupelna, dveře, kancelář, obrázek na okno, neprůhledná – 500 – 2000 mm – dekorace sluneční ochrana fólie – okna

#ad
INDIGOS UG #ad - Fólie má stříbrně jemně satinovaný povrch pouze u dekoru stříbrného skla z lakovaného skla. Je neprůhledná, průsvitná a má velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití na okna a sklo. Varianta s jemnou stříbrem vytváří pískový efekt a vypadá tak na vašem skle velmi přirozeně.

Motivy můžete použít také na všech ostatních skleněných plochách. Hodí se k lepení za mokra bez bublin a je vždy větší než motiv. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Dodávka připravená k montáži na průhledném transferovém papíře, který se hodí k lepení za mokra bez bublin. Skutečný univerzál: s naší ochrannou fólií získáte fólii, která se hodí zejména pro vysoce kvalitní a dekorativní úpravu skleněných ploch, restaurace, oken, kanceláře v kuchyni nebo také ve škole.

Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Rozsah dodávky: obdržíte dodávku připravenou k montáži na průhledný transferový papír. Vysoká kvalita: my ve společnosti indigos ug jsme kladli důraz na ochrannou fólii proti pohledům, která je samolepicí a vyznačuje se vysokou kvalitou a dlouhou životností. Díky tomu je umístění motivu jednodušší. Prémiová značka: naše ochranná fólie je stříbrná s dekorem skla etched nebo v bílé variantě normální bílá fólie bez dalšího efektu.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Číslo díluUK-GlasdekorMOTIV-028-1000x500

9. INDIGOS UG

#ad

Indigos UG Okenní fólie Oracal® k ochraně soukromí, neprůhledná, dekorativní fólie na okenní sklo, dynamické proužky hlazené

#ad
INDIGOS UG #ad - Doporučujeme: pro perfektní umístění našich nálepek použijte stěrku „indigos ug – lepicí stěrka stříbro s plstěnou hranou“. V restauraci, kanceláři nebo v kuchyni nebo také ve škole. Motivy můžete použít také na všech ostatních skleněných plochách.

Varianta stříbrná jemná vytváří efekt pískování a vypadá proto na okenní tabuli velmi přirozeně. Fólie je zejména vhodná ke kvalitní a dekorativní výzdobě skleněných ploch a oken např. Dodávána je na průsvitném transferovém papíře, který je vhodný k mokrému lepení bez vzniku bublin. Prémiové značkové okenní fólie oracal® k ochraně soukromí – dekorace na sklo s hlazeným povrchem / stříbrná jemná. Tuto naleznete v obchodě nebo ji vyhledáte přímo pod tímto názvem nebo jako ASIN B01 N0FP0YF.

Dodávána je na průsvitném transferovém papíře, který je vhodný k mokrému lepení bez vzniku bublin. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Transferový papír je vždy větší než motiv a slouží k umístění motivu. Neprůhledná, ale propouštějící světlo, odolná proti povětrnostním vlivům, k nalepení zvenčí nebo zevnitř.
ZnačkaINDIGOS UG #ad
VýrobceINDIGOS UG #ad
Výška0
Délka19.69
Šířka3.94
Číslo díluB01LEJDSWM-TR

10. d-c-fix

#ad

Vinylová., d-c-fix lepicí fólie

#ad
d-c-fix #ad - Blickdicht und lichtdurchlässig, Motiv: Smoke, transparent mit geprägter Oberfläche. Selbstklebende Sichtschutzfololie. Folienmaß: 0, 675 x 15 m * dicke 0, 11 MM.
Značkad-c-fix #ad
VýrobceKonrad Hornschuch AG #ad
Výška0
Délka590.55
Hmotnost4.7
Šířka26.57
Číslo díluF2008152
ModelkaF2008152