Top 10 Fahradlichterset LED 200 Lux – Sady předních a zadních světel na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIGMA SPORT

#ad

LED světla na jízdní kolo sada Aura 80 a BLAZE | přední světlo na baterie a zadní světlo s brzdnou funkcí, rear, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Bezpečnost – sada osvětlení na baterie je schválena pro provoz na pozemních komunikacích a díky režimům osvětlení a světelnému průvodci předního světla a funkcí brzdového světla a dennímu režimu zadního světla zajišťuje ideální viditelnost.

Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Micro usb kabelu, zadní světlo blaze vč. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunika. Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo 22 g. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5 – 15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 7 hodin.

Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem světla 90 m vpředu a zadního světla BLAZE s viditelností 500 m vzadu. Doba hoření – lampy na kolo jsou extrémně úsporné. 2x držák o-kroužku, hmotnost vč. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.31
Šířka1.54
Číslo dílu17860
Modelka2022072914
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, LED světlo na jízdní kolo sada AURA 60 a INFINITY | přední a zadní světlo schválené dle StVZO

#ad
SIGMA SPORT #ad - Hmotnost čelního světla 105 g vč. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: přední světlo LED na baterie. Přední světlo zajišťuje se třemi režimy osvětlení 4–10 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 16 hodin.

Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné. Bezpečnost – sada osvětlení je napájena bateriemi a schválena pro provoz stvzo a zajišťuje optimální osvětlení, ke zvýšení bezpečnosti řidiče v silničním provozu. Rozsah dodávky – v osvětlovacím kabelu je přední světlo dodáváno vč. Micro usb kabelu, zadního světla infinity a silikonového pásku pro upevnění. Technika – světlo na kolo je chráněno proti stříkající vodě podle normy ipx 4.

Die lichter funktionieren ganz ohne dynamo und sind stvzo gescherlauassen. Držáku. Výkon – sada příslušenství k jízdním kolům se skládá ze světla na kolo sigma aura 60 se silnou LED technologií a 70 m dopředu a zadního světla infinity s viditelností vzadu 500 m. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Držáku, zadní světlo 28 g vč. Název oddělení: unisex – dospělí.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.14
Délka1.93
Hmotnost0.29
Šířka1.06
Číslo dílu17760
Modelka17760
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, LED světla na jízdní kolo sada AURA 60 a NUGGET II | přední a zadní světlo se schválením pro provoz na provoz na provoz na baterie

#ad
SIGMA SPORT #ad - Držáku + zadní světlo nugget ii hmotnost 24 g, micro USB kabel, 2 O-kroužky držák NUGGET II. Technika – aura 60+nugget ii dvoustupňový akumulátor/indikátor nabíjení, možné nabíjení během provozu, nastavitelný držák o 360° AURA 60, ochrana proti stříkající vodě IPX4, montáž bez nářadí, micro USB.

Rozsah dodávky – aura 60 usb přední světlo hmotnost 150 g vč. Výkon – aura 60 silných 60 luxů zajišťuje dosah světla 70 m, nugget ii 400 m, v této sadě LED osvětlení jízdního kola na baterie. Bezpečnost – ochrana proti zapnutí lampy, boční viditelnost díky světelným vodítkům; Osram LED. Doba hoření – aura 60 4 h ve standardním režimu, 10 h v režimu eco při 3, 5 h nabíjení, nugget ii doba hoření 6 h, 7 h ve středním režimu, doba nabíjení 2 h.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.85
Délka7.13
Hmotnost0.28
Šířka36.31
Číslo dílu17750
Modelka17750
Záruka2 roky

4. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA Sport, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a NUGGET II | přední a zadní světlo schválené dle StVZO

#ad
SIGMA SPORT #ad - Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdních kol je podle normy ipx 4 chráněn proti stříkající vodě. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5–15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 6 hodin.

Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunikacích. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem 90 m vpředu a zadního světla NUGGET II s viditelností vzadu 400 m. Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo.

Držáku přední světlo 119 g, nuggeT II zadní světlo vč. Bezpečnost – akumulátorová sada osvětlení je schválena podle stvzo a díky režimům osvětlení, světelnému průvodce předního světla a vysoké viditelnosti zadního světla zajišťuje dostatečné světlo a lepší viditelnost. 2x držáku o-kroužku, zadní světlo 24 g. Micro usb kabelu, hmotnost vč.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.32
Šířka1.54
Číslo dílu4016224178506
Modelka204705
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

5. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, Sada AURA 100 / BLAZE LINK | osvětlení jízdního kola vpředu a vzadu | na baterie, přední světlo na jízdní kolo se schválením pro provoz na pozemních komunikacích a zadní světlo s

#ad
SIGMA SPORT #ad - Připojená světla – díky inovativní technologii propojení lze SIGMA AURA 100 a SIGMA BLAZE LINK rychle vzájemně propojit. Technika – osvětlení na kolo sigma sport je provozováno na baterie, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a podle standardu IPX 4 je chráněno proti stříkající.

Micro usb kabelu, zadního světla Sigma a silikonového pásku pro upevnění. Držáku, zadní světlo 22 g vč. Funkce – intenzita osvětlení přední lampy na kolo se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu. Ve tmě zapne integrovaný senzor ve světle SIGMA SPORT osvětlení jízdního kola vzadu a vpředu.

Hmotnost: přední světlo 115 g vč. Držáku. Rozsah dodávky – v sadě světel na kolo se dodává přední světlo sigma vč. Výkon – světlo na kolo sigma aura 100 zajišťuje optimální osvětlení se svítivostí 100 luxů a dosahem světla 110 m. Zadní světlo sigma blaze umožňuje maximální bezpečnost díky funkci brzdového světla.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Číslo dílu17950
Modelka17950
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. SIGMA SPORT

#ad

Přední a zadní světlo s brzdnou funkcí vč. zástrčky síťového zdroje, SIGMA SPORT, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a Blaze | StVZO schválené

#ad
SIGMA SPORT #ad - Přesné led indikátory na horní straně vám přesně ukazují, kolik baterie zbývá, a který ze čtyř světelných režimů jste právě vybrali.

S 80 luxy a 90 metrů dosahem světla nezůstanou žádná přání nesplněna. Blaze je první zadní světlo sigma s funkcí brzdového světla, jak ve dne, tak v noci. Dlouhá doba svícení a dohled 500 metrů činí z Baze univerzální výbavy pro každou sedlovku. S bočním světlem guide vypadá přední světlo stvzo nejen dobře, ale také zajišťuje, že jste ostatní účastníci silničního provozu lépe vidět. Aura 80 usb je světlo na kolo dle volby pro profesionální dárce nebo sportovní tréninkovou jednotku ve večerních dnech.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Hmotnost0.26

7. Büchel

#ad

Li-ion baterie, Büchel Vancouver 51225460 Sada LED osvětlení na kolo, 40 lux, stříbrná/černá, schváleno německým silničním zákonem StVZO, nabíječka USB

#ad
Büchel #ad - Včetně li-ion akumulátorů pro přední a zadní světlo, nabíjecího kabelu a USB nabíječky. Snadná montáž bez použití nářadí díky praktickému rychloupínání, schránka schránka odolná proti postříkání vodou IP44, schváleno německým silničním zákonem StVZO pro všechna kola.

Vancouver: sada 40lux led osvětlení na kolo, s li-ion akumulátory a USB nabíječkou, schválená německým silničním zákonem StVZO pro všechna kola. Extra světlé přední světlo s nastavitelnou intenzitou 40/20/10 lux a dlouhou výdrží baterie cca 20 h. Přední a zadní led světlo s akumulátory.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Číslo dílu51225460
Modelka51225460

8. FISCHER

#ad

Přední a 360° zadní světlo, s baterií a funkcí nabíjení USB, 3 světelné funkce, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích, Fischer Sada osvětlení jízdního kola 50/25/15 luxů, sada akumulátorových světel Twin, ochrana proti stříkající vodě podle IP44

#ad
FISCHER #ad - Viditelnost: dodatečné power led osvětlení podlahy svítí až 240 minut a promítá světelný okruh kolem zadního kola. Praktický: díky rychlému upevnění můžete LED čelní a zadní světlo kdykoliv zapnout a odmontovat.

Stav nabíjení: 3 led indikují aktuální stav nabití předního světla a signalizují, kdy je nutné světlo znovu nabít pomocí USB mikrokabelu. Dlouhá životnost: díky nejnovější led technologii až třikrát delší životnost baterie než běžné žárovky – až 50 000 hodin. Bezpečné: se zadním světlem fischer akku-twin v sadě s čelním světlem 50 Lux budete ve tmě skvěle vidět. Schváleno: sada osvětlení jízdního kola, která je plně vhodná pro silniční provoz, odpovídá zákonným požadavkům StVZO.
ZnačkaFISCHER #ad
VýrobceFISCHER #ad
Výška7.28
Délka2.95
Šířka3.15
Číslo dílu50428
Modelka50428
Záruka2 roky záruka výrobce

9. CSL-Computer

#ad

Sada LED akumulátorových světel na jízdní kolo – sada žárovek na jízdní kolo 90 luxů – přední a zadní světlo – schváleno podle pozemních komunikací – rychlé upevnění – upevňovací klip – světlo na

#ad
CSL-Computer #ad - 303508. Díky promyšlené geometrii zrcadla s jasnou dělicí linií však protijedoucí řidiči nebudou oslněni. Díky tomu je světlo rozpoznáno nejen zezadu, ale také dobře vidět ze strany. Několikrát krátkým stisknutím změníte jas z nízkého na střední na vysoký.

Také jako kompaktní kapesní svítilna nabízí silné přední světlo dobrou službu. Akumulátorové světlo aplic nabízí se svým světelným tělem osram enormní jas 90 luxů a dosah světla až 160 m. Schváleno pro silniční provoz. Chcete-li vypnout, podržte znovu jednu sekundu stisknuté. Vyberte intenzitu světla: stiskněte a podržte spínač na předním světle asi jednu sekundu, aby se světlo zapnulo.

Přední světlo je vhodné pro průměr řídítek od 25 do 32 mm. Montáž je velmi snadná: není nutné žádné nářadí, jednoduše držák pevně zašroubujte zajišťovacím šroubem a světlo nasunete. Devět světlých led diod zaručuje rovnoměrné rozložení světla. Připraveno. Zadní světlo svítí v úhlu 220°. Nepodceňovanou výhodu v silničním provozu.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška1.73
Délka1.42
Hmotnost0.16
Šířka2.6
Číslo dílu230330327
ModelkaB07PM1D9ZS
Záruka2 roky

10. Gobikey

#ad

Světlo na jízdní kolo, Sada LED světel na jízdní kolo, IPX5, přední a zadní světlo, LED světla na jízdní kolo, lampa na, USB nabíjení, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích, vodotěsné, IPX5

#ad
Gobikey #ad - Usb dobíjení světlo na kolo lze nabíjet přes usb port, což eliminuje častou výměnu baterií. Seznam výrobků 1 x přední světlo, 1 x zadní světlo s upevňovacím páskem, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Led světlo na kolo je vyrobeno z kvalitního a lehkého abs + pmma, které je přenosné a má dlouhou životnost.

24hodinový přátelský zákaznický servis. Ipx5 led světlo na kolo má dlouhou životnost i při silném dešti a sněhu. Sada led osvětlení jízdního kola je tou nejlepší volbou pro vaši noční jízdu. Lehké a vodotěsné ipx5. Neoslňující optický design vám nabízí jasný výhled a zajišťuje bezpečnost v noci. Přední světla a zadní světlo mají kromě toho LED indikátory, které vás upozorní na stav baterie. Pro naše světla na kolo nabízíme doživotní technickou podporu, 2 x micro usb kabel, 1 x O-kroužek držák s protiskluzovými proužky, 12měsíční bezstarostnou záruku a 90denní službu vrácení peněz.

V případě dotazů nebo obav ohledně produktů se na nás obraťte. Ideální pro jízdu na kole, turistiku, kempování a jiné outdoorové aktivity. Lze je instalovat během sekundy bez dalšího nářadí a světlomety lze sejmout bez odstranění celého držáku. Sada led světel na jízdní kolo je certifikována podle pozemních komunikací.
ZnačkaGobikey #ad
VýrobceGobikey #ad