Top 10 Digitales Notizbuch mit Speicher – Kroužkové bloky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rocketbook

#ad

Rocketbook Core znovupoužitelný digitální poznámkový blok – písmeno A4 černý – elektronický poznámkový blok s linkovanými stranami – lze znovu popsat včetně pera Pilot Frixion a hadříku z mikrovlákna

#ad
Rocketbook #ad - Pro práci, proto je obzvláště vhodný na cesty. Digitální poznámky vždy po ruce – ukládejte své ručně psané poznámky do cloudu. Správný design pro každý vkus. Ekologické poznámky – spirálový blok je udržitelnou alternativou ke konvenčním vysokoškolským blokům, protože ušetříte spoustu papíru.

Rocketbook a4 linkovaný – náš opakovaně použitelný blok obsahuje 32 stran s linkami, pro řádné poznámky. Své poznámky můžete jednoduše vyvolat pomocí chytrého telefonu, studium a školu – použití je nekomplikované a lze jej použít všude. Náš produkt je vyroben z trvanlivých materiálů s dlouhou životností. Pošlete poznámky e-mailem nebo použijte bezplatnou aplikaci Rocketbook pro iOS a Android. Pomozte životnímu prostředí s naším 100% ekologickým a opakovaně použitelným poznámkovým blokem.

Různé velikosti a vzory – rocketbook core se skládá z linkovaných bílých listů. Opakovaně použitelný poznámkový blok je ideální pro žáky, studenty, učitele nebo do práce. Executive verze je cca a5, písmeno verze A4 a Mini je přibližně A6. Po uložení poznámek je můžete jednoduše otřít dodaným hadříkem. Náš poznámkový blok je k dostání v různých velikostech a barvách.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocketbook #ad
Výška0.5
Délka11
Šířka8.5
Číslo díluEVR2-L-K-A
ModelkaEVR2-L-K-A

2. HUION

#ad

Kompatibilní s Android/iOS/Windows/MacOS/Linux, Bluetooth 5.0 poznámkový blok s 8192 stupni tlaku, notebook pro poznámky a náčrtky, HUION Notepad A5 Smart digitální poznámkový blok X10, psací tužka

#ad
HUION #ad - Své poznámky můžete sdílet se svými členy týmu ve formátu PDF, včetně zvýrazňovače, abyste zlepšili komunikaci. A rukopis lze jako e-dokument synchronizovat s vaším telefonem. Magnetické pouzdro na tužky, chrání před ztrátou. Očekávejte notebook all-in-one ve formátu a5 se synchronizací zápisu, offline pamětí, správou dokumentů a sdílením PDF jedním kliknutím.

Inteligentní a jemný poznámkový blok a5 – huion note je skvělá kombinace poznámkového bloku a elektronické čtečky. Kromě toho je pero vybaveno plastovými pružinami a standardními náplněmi do kuličkového pera pro různé požadavky na psaní. Huion note má výdrž baterie 18 hodin, když otevřete notebook a aplikaci, který zobrazuje aktuální stav baterie. Režim pera a tabletu – nabízíme navíc režim pero-tablet pro umělce.

Dlouhotrvající a stabilní přenos – huion note se automaticky spojí s vaším zařízením, a odpojí spojení, které lze připevnit na kryt, takže můžete pracovat celý den. Digitalizujte svou inspiraci – v aplikaci huion note máte přístup k nástrojům pro úpravy, gumy, nástroje lasso pro zpracování poznámek. Nyní obdržíte tablet s 8192 stupni citlivosti na tlak a funkcí náklonu ±60°, se kterou můžete snadno změnit inspiraci a poznámky. Huion scribo tužka 2. Generace – technologie pentech 3.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.51
Délka9.49
Šířka7.01
Záruka2 roky

3. Rocketbook

#ad

Opakovaně použitelný kroužkový poznámkový blok od Rocketbook

#ad
Rocketbook #ad - In amerika hergestellt. Unschlagbare app unsere revolutionäre ai Technologie erlaubt ihnen nach handgeschriebenen Notizen zu suchen und automatisch Titel zu erstellen.

Umweltfreundlicher begleiter rocketbook ist ihr umweltfreundlicher Begleiter. Wir unterstützen google Docs, Dropbox, iCloud, Evernote, Email und mehr. Nie wieder ein notizbuch kaufen das weltweit erste wiederverwendbare Notizbuch - 36 Seiten mit Pilot Frixion Stiften benutzen und mit einem feuchten Tuch sauber machen. Digitale notizen laden sie ihre notizen auf die cloud hoch. Notizen nehmen, sofort abspeichern, mit anderen teilen und dann abwischen und wiederverwenden! Notizbuch das ihnen passt executive a5 notizbuch Größe mit karierten/punktierten Seiten.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations, Inc. #ad
Výška0.5
Délka8.8
Hmotnost0.33
Šířka6
Číslo díluEVR-E-R
ModelkaEVR-E-K-A

4. Lamy

#ad

LAMY Safari NCode malý elektronický digitální poznámkový blok A5 sada – tečkovaný – opakovaně použitelný – s perem – černý – s paměťovým a USB kabelem

#ad
Lamy #ad - Tato sada se skládá z lamy safari all black ncode en vč. Pero navíc ukládá všechny ručně psané poznámky také do vlastní paměti. Ovladače papíru, 1x usb kabel a 1x příručka český jazyk nelze zaručit.

Rozsah dodávky: 1x lamy safari all black ncode smart pen vč. Záznam a zápis: psací nástroj je okamžitě připraven k použití, jakmile se dotknete povrchu papíru. Aplikace neo studio doplňuje poznámky o fantastické možnosti: multifunkční aplikace je k dispozici ke stažení zdarma z Google Play nebo v App Store. Lamy m 21 černé, 1x lamy digitální poznámkový blok A5 vč.

Každodenní průvodce: 8 vyndavatelných stran, 2 textilní pásky jako záložka, 1 skládací kapsa, 1 elastický gumový pásek a poutko na přidržovací pouzdro pro pero nabízejí veškeré pohodlí zápisníku. Mine m 21 v černé barvě a poznámkového bloku LAMY digitálního papíru ve velikosti A5 s 192 stranami.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka8.23
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu1236416
Modelka1236416
Zárukažádné

5. LEICKE

#ad

Opakovaně použitelný kožený poznámkový blok, LEICKE Digitální QI zápisník A5 s bezdrátovou nabíječkou, chytrý notebook s 16GB USB, inteligentní powerbanka, elektronický multifunkční plánovač termínů

#ad
LEICKE #ad - Poznámkový blok: vysoce kvalitní pu kůže zabraňuje poškrábání, deformacím a je voděodolný. Přesný usb flash disk 16 gb: pro vaše digitální poznámky.

Funkce bezdrátového nabíjení: automatická identifikace modelů mobilních telefonů podporujících Qi – jednoduše položit a nabíjet. Papír je ve formátu A5. Integrovaná powerbanka se 3 kabelovými přípojkami: přes usb, usb-c, Lightning můžete nabíjet 2 zařízení paralelně – nezmeškáte žádný konektor. Kuličkové pero s dotykovým perem: pro vaše analogové poznámky do práce, jako deník a pro vaše kreativní myšlenky.
ZnačkaLEICKE #ad
VýrobceLEICKE #ad
Výška1.57
Délka9.45
Hmotnost1.58
Šířka6.69
Číslo díluAK69221
ModelkaAK69221

6. Rocketbook

#ad

Kalendář, seznamy úkolů a stránky předlohy poznámek, výkonná velikost, Rocketbook Opakovaně použitelný poznámkový blok, s 1 tužkou Pilot FriXion a 1 utěrkou z mikrovlákna, půlnoční modrá

#ad
Rocketbook #ad - Kromě toho obsahuje plánovač různé stránky pro seznamy a úkoly. Rocketbook fusion – náš opakovaně použitelný poznámkový blok byl vyvinut patentovanou technologií rocketbook. Pro práci, studenty, studium a školu – použití je nekomplikované a lze jej použít všude.

Digitální poznámky vždy po ruce – ukládejte své ručně psané poznámky do cloudu. Pro poznámky nebo výkresy můžete používat tečkované, linkované nebo prázdné stránky. Přepisovatelný poznámkový blok je ideální pro žáky, proto je obzvláště vhodný na cesty. Pošlete poznámky e-mailem nebo použijte bezplatnou aplikaci Rocketbook pro iOS a Android. Různé možnosti – máte možnost zaznamenat cíle, nápady nebo seznamy úkolů pro optimální organizaci. Své poznámky můžete jednoduše vyvolat pomocí chytrého telefonu, učitele nebo do práce.

Lze použít s google drive, slack, Evernote, Dropbox, OneNote, Box, iCloud. Můžete si vybrat mezi měsíčním nebo týdenním přehledem. Ekologický spirálový sešit lze libovolně často používat a perfektně se hodí také jako Bullet Journal. Individuální plánování – organizér nabízí 7 různých rozvržení na 42 stran, podle vašich osobních preferencí. Už žádný zbytečný papír nebo psací potřeby, tabletu nebo notebooku.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocketbook #ad
Výška0.6
Délka8.9
Hmotnost0.44
Šířka6
Číslo díluEVRF-E-K-CDF
ModelkaEVRF-E-K-CDF

7. Rocketbook

#ad

A4 Notizblock, 70 Linierte Seiten und 4 abnehmbare Trennblätter, inklusive FriXion-Stift und Mikrofasertuch, Rocketbook Multi-Subject Wiederverwendbares Notizbuch

#ad
Rocketbook #ad - Includes one 70-page multi-subject notebook, 1 Pilot Frixion Pen, 4 Detachable Dividers, and 1 Microfiber Cloth. No more wasting paper - the reusable Rocketbook Multi-Subject Notebook can be used endlessly by wiping clean with a damp cloth.

70 lined pages and 4 detachable dividers allow for multiple subjects to be divided any way you choose. Allow 15 seconds for ink from any pilot frixion pen, marker, or highlighter to dry in order for it to bond to our specialized pages - just wipe clean with a damp cloth to start over. Use the free rocketbook app to blast your handwritten notes to popular cloud services like Google Drive, OneNote, box, Slack, Dropbox, iCloud, Evernote, email and more using the free Rocketbook application for iOS and Android.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocketbook #ad
Výška0.5
Délka11
Hmotnost1.1
Šířka8.5
Číslo díluMSB-L-K-CDF
ModelkaMSB-L-K-CDF

8. Rocketbook

#ad

Wiederbeschreibbar mit inkl. Pilot Frixion Stift und Mikrofasertuch, Rocketbook Core Wiederverwendbares Digitales Notizbuch, Executive A6 Schwarz, Elektronischer Notizblock mit Punktraster

#ad
Rocketbook #ad - Kariertes/Quadratisches Notizbuch. Voreingestellte cloud adresse markieren sie eins der 7 symbole am unteren Rand jeder Seite um automatisch zu bestimmen wo Ihre Notizen landen.

Nie wieder manuell Fotos hochladen. In amerika hergestellt. Wir unterstützen google Docs, Evernote, iCloud, Dropbox, Email und mehr. Das richtige notizbuch fÜr sie „executive“ a5 notizbuch Größe. Nie wieder Papier verschwenden mit einem elektronischen Notizbuch. Nie wieder ein notizbuch kaufen das weltweit erste wiederverwendbare Notizbuch - 36 Seiten mit Pilot Frixion Stiften benutzen und mit einem feuchten Tuch sauber machen. Unschlagbare app unsere revolutionäre ai Technologie erlaubt ihnen nach handgeschriebenen Notizen zu suchen und automatisch Titel zu erstellen. Digitalisiere deine notizen laden sie ihre notizen auf die cloud hoch.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations, Inc. #ad
Výška0.5
Délka5.5
Hmotnost0.09
Šířka3.5
Číslo díluEVR-M-K
ModelkaEVR-M-K-A

9. Moleskine

#ad

Smart Notebook s chytrým perem, digitální poznámkový blok s linkovanými stranami, Moleskine Smart Writing Set, černý, velký, Moleskine Smart Notebook, 13 x 21 cm

#ad
Moleskine #ad - Tato sada kombinuje skutečný zážitek z papíru s možnostmi digitální techniky. Kombinuje přirozenou přímost tisku na papíře s nesčetnými výhodami digitální kreativity.

Smart pen přenáší celý obsah papírové stránky v reálném čase přes aplikaci Moleskine Notes na vašem přístroji. S chytrým notebookem můžete své nápady ručně psát na papíře. Dodávaný chytrý notebook má všechny funkce moleskine, včetně linkovaných stran a tvrdého krytu v černé barvě s elastickým uzávěrem a papírem bez obsahu kyselin 100 g/m².

Tato sada je kompatibilní s aplikací moleskine Notes, organizovat a sdílet nápady, se kterou můžete kdykoli a kdekoli produktivně upravovat, nákresy a projekty. S okamžitou digitální kopií každé stránky tyto nástroje znásobí výhody vašeho rukopisu. Nové smart pen se snadno ovládá a příjemně se píše.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška1.81
Délka8.9
Hmotnost1
Šířka4.88
Číslo díluSWSPEN3
ModelkaSWSPEN3

10. Moleskine

#ad

Digitales Notizbuch mit Hardcover, Farbe Schwarz, Smart Writing System, Linierten Seiten und Elastischem Verschluss, Größe Extra-Large 19 x 25 cm, Moleskine Smart Notebook

#ad
Moleskine #ad - Smart notebook seite mit hardcover und Spezialpapier mit NCoded Technologie zur Verwendung mit dem Moleskine Smart Pen. Mach dir notizen, organisiere und versende sie als digitale Notiz von deinem PC, erstelle eine Prioritätenliste oder eine To-Do-Liste auf deinem Smart Notebook und überarbeite, Tablet oder Smartphone.

Mit dem smart notebook kannst du handschriftlich auf Papier schreiben, woraufhin der Smart Pen den Inhalt vom Papier in Echtzeit über die Moleskine Notes App auf dein digitales Gerät überträgt. Dieses notizbuch hat alle eigenschaften des klassischen Moleskine-Notizbuchs und verfügt über ein weißes Seitenlayout und einen schwarzen Einband. Smart notebook in der größe XL 19 x 25 cm, Farbe schwarz. Die packung enthält ein elektronisches notizbuch mit hardcover in Schwarz, mit elastischem Verschluss und 100 g/m² säurefreiem Papier.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška0.39
Délka7.48
Hmotnost0.93
Šířka9.84
Číslo dílu8056420859225
Modelka8056420859225
ZárukaKeine