Top 10 Dashcam mit Parküberwachung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

Kamera do auta, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, ovládání přes aplikaci, ultra široký úhel 170°+140°, WDR, 4K + 1080p, noční vidění, autokamera s 64G SD kartou, G-senzor,, mini 1,47 palce

#ad
WeBeqer #ad - Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Tip: výrobky bez baterií. Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu.

Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení.

Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách. Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. Avylet

#ad

Mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, WDR, G-senzor, aplikace, IPS obrazovku, Autokamera Auto WiFi 2K, ultra noční vidění, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, 170° širokoúhlý

#ad
Avylet #ad - Parkovací monitorovánídetekce pohybu: pokud je v zorném poli palubní kamery detekován pohyb, spustí se nahrávání. Díky 6vrstvé skleněné čočce vysoká odolnost proti poškrábání a žáruvzdornosti a technologií WDR pro vyrovnání expozice, snížení oslnění a optimalizaci kontrastu získáte při špatných světelných podmínkách jasná a detailní videa.

Zapněte wifi dashcam a vraťte se do režimu náhledu, abyste uložili nastavení a zabránili problémům při hledání na vašem telefonu. Vášnivý zákaznický servisvaše kamera do auta je podpořena naším komplexním krytem, kontaktujte nás jednoduše přímo viz kontaktní informace uvedené v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit nebo navštivte naše webové stránky na Avylet. Com. Videa a fotografie můžete také sdílet prostřednictvím platforem sociálních médií nebo aplikací pro zasílání zpráv, aniž byste museli stahovat data.

Kromě toho se vyznačují pozoruhodnou tolerancí vůči extrémnímu horku a chladu a zvýšenou stabilitou, které se často nacházejí ve vysoce kvalitních palubních kamerách, nabízejí oproti běžným bateriím významné výhody. Chcete-li získat naši podporu, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin. Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, pro zobrazení GPS dat ve vašich videích, kontaktujte nás, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

3. 70mai

#ad

70mai M300 Dashcam 1296p QHD | palubní kamera do auta 140° | kamera WiFi | vstup do auta – Micro SD karta 16–128 GB | WDR & G-senzor | možné sledování parkování a nahrávání ve smyčce | příslušenství

#ad
70mai #ad - K dispozici je také možnost zobrazení záznamů v aplikaci a možnost jejich stahování. Vestavěný g-senzor rozpozná neobvyklé pohyby vozidla náhlé brzdění, nerovnosti silnice. Irší úhel pohledu – zorné pole 140° pokrývá nejméně tři pruhy a zaznamenává více událostí na každém obrázku.

Jasný obraz – kamera 70mai m300 monitoruje a zaznamenává vaši trasu. Pro 24/7 parkovací a time-lapse je 70mai Hardwire Kit potřebná a je k dostání samostatně. Monitorování parkování a nahrávání loop – kamera automaticky nahrazuje starší snímky novými, takže vám nikdy nedojde místo na micro sd kartě. S m300 si můžete být jisti, co jste zmeškali, že vše, bylo zaregistrováno na přístroji. Nouzová videa nejsou přepsána.

Kromě toho má kamera LED, která informuje o stavu záznamu. 3d dnr efektivně filtruje šum a reprodukuje jasné a barevně přesné obrázky při fotografování za špatných světelných podmínek. Vyspělá technologie – autokamera má systém 3d dnr a wdr, díky němuž se zlepšuje kvalita snímků za nepříznivých podmínek. Užijte si jízdu a jasný pohled na snímky, 5krát jasnější než standardní 1080P. Vysoké rozlišení 2304x1296 qhd umožňuje lepší kvalitu záznamu.
Značka70mai #ad
Výrobce70mai #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.6
Šířka19.69
Číslo dílu6971669780869
Modelka6971669780869
ZárukaAno

4. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. Zatímco maximální režim přepíše starší soubory, jakmile SD karta dosáhne své kapacity, v minimálním režimu se do mezipaměti ukládají pouze čtyři video sekvence.

Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní. Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Software byl vyvinut ve vlastním domě, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace. Viditelné kabely tak patří minulosti. Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. Rozlišení a nahrávání loop – kamera 222 dash cam zaznamenává s rozlišením 1080p a plnými 30 obrázky za sekundu.

Pokud je dosaženo přednastavené hodnoty, jakmile se aktivuje G-senzor a zobrazí řidiči, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Tak se vytvoří krátké video sekvence v délce 1–3 minuty. Se záznamem aktualizované funkce google maps, sledujte své video a sdílejte svůj materiál Dash Cam na PC nebo Mac Windows 7 / OSX 109 s nově vyvinutým softwarem pro přehrávání "MyNextBase Player".
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

5. GKU

#ad

D200 2.5K Dash Cam 1600P

#ad
GKU #ad - Rozlišení 2, 5 k fhd auto-palubní kamera 2, širokým pozorováním f2. 0 se 6 čipy, 170 širokoúhlým, vysoce výkonným senzorem, vybavená objektivem 1600P Ultra HD, 5 k, dokáže zřetelně zachytit dopravní značky kolem auta během dne a noci nebo poznávací značky. Nouzové video v případě kolize detekuje g-senzor 2, 5k wifi palubní kamery automaticky náhlou kolizi a video samostatně zablokuje ve složce událostí.

Při nastartování motoru se palubní kamera automaticky zapne a zaznamená. Upozornění: micro sd karta není součástí dodávky. Tato videa mohou být důležitá pro policejní zprávy, zprávy o nehodách a nároky na škody. Tato funkce brání tomu, aby bylo nouzové video přepsáno normálními smyčkovými nahrávkami. Hlasová výzva tato palubní kamera nabízí celou řadu hlasových zpráv, abyste se mohli seznámit s aktuálním stavem rekordéru.

Když kolize dosáhne nastavené úrovně g-senzoru, tato inteligentní kamera ji zablokuje a uloží ji do složky nouzového zámku. Výkonná kamera do auta nebo nákladního vozidla může v případě tamponády nebo kolize poskytnout dostatek důkazů. Zasuňte micro sd kartu 32–128 gb do určeného slotu a připojte kameru do auta s nabíjecím kabelem do auta. Funkce wifi a ovládání pomocí aplikace použijte vyhrazenou aplikaci jarviscam na app store nebo google play pro zobrazení 2, 5k autokamery a spravování jejích nastavení na zařízeních Android/iOS s funkcí WiFi.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška2.83
Délka9.88
Hmotnost0.01
Šířka0.71
Číslo dílud200
ModelkaBF-M10PRO
Záruka1 rok

6. GKU

#ad

Auto přední zadní kamera GKU s 32GB Micro SD kartou, 3" Full HD 1080p, G-senzor, HDR, sledování parkování a detekce pohybu, noční vidění, 170° širokoúhlý, nahrávání ve smyčce

#ad
GKU #ad - Vše se zaznamenává nepřetržitě a bez problémů. Noční vidění a hdr: nezáleží na tom, funkce nočního vidění a hdr high dynamic range zajišťují, zda ve dne nebo v noci, že obdržíte jasné snímky i při obtížných světelných podmínkách. Jezděte s důvěrou: přední zadní kamera gku nabízí komplexní funkce, aby byla vaše jízda bezpečnější.

Detekce pohybu a sledování parkování: palubní kamera reaguje na pohyby a automaticky spustí nahrávání. G-senzor zajišťuje, že důležité momenty jsou zajištěny při neočekávaných událostech. Dvojité snímky, dvojitá bezpečnost: s dodávanou 32gb sd kartou zaznamenává palubní kamera současně přední a zadní pohledy. Ohromující vylepšený detail: zachyťte každý detail na silnici pomocí palubní kamery gkU pro vaše auto. Funkce monitorování parkování zajišťuje bezpečnost, i když je vaše vozidlo odstavené.

Spravujte své snímky přímo z palubní kamery a upravte nastavení podle svých potřeb. Tato ultramoderní kamera do auta full hd rozlišení 1920PX1080P, s působivými 170° širokoúhlými snímky. Jednoduché ovládání a ovládání: 3palcový displej umožňuje jednoduché ovládání. Pořiďte si svou palubní kameru ještě dnes a jeďte s dodatečnou mírou bezpečnosti! Záznam ve smyčce: funkce nahrávání ve smyčce automaticky přepíše starší nahrávky, abyste si nemuseli dělat starosti s úložným prostorem.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.97
ModelkaD100

7. VANTRUE

#ad

Přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera

#ad
VANTRUE #ad - Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, noční vidění, parkovací monitorovací kamera Speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky.

Paměť ts ukládá poslední video před náhlým výpadkem proudu perfektně bez ztráty, perfektní volba pro každého majitele automobilu. 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, nejprve ručně nainstalujte nejnovější firmware e2_vt-ech211. Stejně jako detekce kolizí, platné pro detekci pohybu. Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. Duální objektiv 2, 5k palubní kamera s nočním viděním wdr dashcams e2 nabízí jedinečné duální 1944p ultra jasné video, který je ideální pro vyjíždění do taxíku/ přes / lyft/ osobní automobil / obytný vůz / nákladní automobil.

Zcela jednoduše živý náhled, plná kontrola s kamerou E2 do auta. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, stáhněte 9MB/S a během několika sekund sdílejte s mobilem, výrazně zlepšuje flexibilitu při jízdě, praktičtější. Inovace, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství. 2, vzadu poskytuje 4 jízdní pruhy v bohatém detailu.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

8. WeBeqer

#ad

Detekce pohybu,, 176° širokoúhlý palubní kamera, Auto kamera vpředu 1080p FHD, nahrávání ve smyčce, kamera do auta, 3" IPS obrazovka, s 64G SD kartou, G-senzor, IR noční vidění, WDR, autokamera

#ad
WeBeqer #ad - Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Nabíjecí kabel do zapalovače do auta s usb přípojkou, umožňuje současné použití více zařízení. Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje.

176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. 1080p fhd 176° širokoúhlý s 6 vrstvami čočky a clonou f2. 0 může tato kamera dosáhnout rozlišení až 1080 fhD, díky jasnému videu. Rozšířené příslušenství1. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů. 2. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Technologie wdr zajišťuje vyvážený poměr barev světla a tmy, aby se zvýšila bezpečnost při jízdě v noci. Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

9. WOLFBOX

#ad

Parkmonitor mit Mehreren Anschlüssen in verschiedenen Größen, WOLFBOX Typ-C Hardwire Kit für G840S/G930/G840H/G850/G900 Spiegel-Armaturenbrettkamera

#ad
WOLFBOX #ad - Kompatible 12-24v fahrzeuge- dieses hardwire-kit verbindet die kamera direkt mit dem Auto, LKW, Bus, SUV oder Big Rig für kontinuierliche Stromversorgung, akzeptiert Spannung von jeder Art von Fahrzeugen läuft auf 12-24V.

Kompatibel mit fast allen Dashcam-Marken auf dem Markt. Wenn sie nicht sicher sind, welche Hardwiring Kit zu kaufen, um Ihr Dashboard passen, kontaktieren Sie uns bitte. Niederspannungsschutz - es verfügt über ein intelligentes niederspannungsschutzsystem, 6 V oder 22, wenn die Batteriespannung auf 11, das die Stromversorgung Ihrer Dashcam automatisch abschaltet, 8 V sinkt und so verhindert, dass die Batterie entleert wird.224/7 parküberwachung: direkt an die batterie für konstante 24 Stunden / 7 Tage Leistung, um vor Diebstahl zu schützen, wenn Ihr Auto auf dem Parkplatz ist.

Große kapazität: 3, 5 m langes hardwire-kit für dashcam oder andere Geräte, 5 v/2 a, Stromversorgung über Mini-USB-Anschluss, stabiler ausgang, Spannungseingang unterstützt von 12 V-24 V. Hinweis: dieser festverdrahtungssatz ist für typ-c armaturenbretter i07/G840S/G840H/G850/G900 geeignet.
ZnačkaWOLFBOX #ad
VýrobceWOLFBOX #ad
Hmotnost0.42
ModelkaDouble-4 fuses

10. Janwold

#ad

Sledování parkování, přední 4K zadní 1080p 3" displej kamera 170 širokoúhlá infračervená noční vidění, nahrávání ve smyčce, duální kamera do auta s WiFi GPS 64GB SD karta, Janwold 4K palubní kamera

#ad
Janwold #ad - 24 hodin, abyste ochránili své vozidlo při parkování a zabránili nárazu a poškrábání vozidla. Zlepšení zlepšení. Funkce wifi vám umožňuje snadno zkontrolovat jízdní pruh na vašem mobilním telefonu, polohu, která dokáže zaznamenat trasu jízdy, rychlost atd. Ultra pozornost: zažijte s naší palubní kamerou duální vynikající viditelnost při špatných světelných podmínkách.

Zákaznický servis a záruka nabízíme 1 rok záruku a bezplatnou výměnu do 1 roku. Pokud je paměťová karta plná, automaticky přepíše nejstarší odemčené video. Zabudovaný gps a 5g wifi: dashcam vpředu vzadu bezdrátová má zabudovanou gps, stáhnout video, abyste mohli sledovat na mapách google. Tato palubní kamera vpředu vzadu má vysoce citlivý gravitační senzor. Vyžaduje smart hardwire kit k dostání samostatně. 24h parkovací sledování: pokud palubní kamera rozpozná, že se auto pohybuje nebo se srazí, automaticky zahájí nahrávání, zablokuje aktuální video a uloží jej.

Snažíme se našim zákazníkům nabízet vynikající produkty a služby. Hlasové ovládání: s naším dash kamerou si užijete pohodlí a bezpečnost 11 hlasových příkazů: zapnutí obrazovky, vypnutí audia, zapnutí Wifi, zapnutí audia, zobrazení přední kamery, nahrávání obrazu, uzamčení videa, vypnutí obrazovky, vypnutí WiFi.4k ultra hd dual dashcam: s pokrokovou janwold dashcam auto můžete perfektně pořídit jasný obraz silnice před a za vámi. Pokud nejste s výrobkem spokojeni nebo máte dotazy nebo potřebujete odpovídající příslušenství k produktům nebo potřebujete aktualizovat firmware produktu, můžete nás kontaktovat.
ZnačkaJanwold #ad
VýrobceJanwold #ad
Výška2.72
Délka5.91
Šířka6.02
Číslo díluDC308S
ModelkaDC308S
Záruka180