Top 10 Box Dummy Körper – Volně stojící boxovací pytle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Century

#ad

Boxovací pytel 152–198 cm – bojový sport MMA box, kickbox, Century Originální BOB Boxdummy Stojanový boxovací pytel, taekwondo

#ad
Century #ad - Efektivní – boxovací stanice má vysoký zábavný faktor jak pro fitness, tak i pro odbourání stresu doma. Jab & cross údery a tvrdé háky na boku lze výborně trénovat a zlepšit tak techniku úderu. Stanoveného tréninkového cíle lze snadno a efektivně dosáhnout díky zvýšené motivaci.

Nejlepší kvalita vyvinutá v usa – s více než 40 lety zkušeností s produkcí patří century v severní americe k nejznámějším značkám zboží pro bojový sport. Super vhodné pro mládež a dospělé, ženy a muže muži a muži i začátečníky i profesionály. Silně polstrované zásahové zóny umožňují cvičení s nebo bez boxerských ručních bot Gloves a kopy od boků až po oblast hlavy. Systém century bob, u hrdinů "arrowverse", stejně jako jeho předchůdci jsou vidět ve filmech a seriálech jako např.

Vysoká ochrana – černou základnu podstavec lze naplnit vodou nebo pískem, tak zůstává stojící panenka stabilní i při nejsilnějších kopech, základna průměr 61 cm x výška 50 cm, aby dosáhla hmotnosti až 122 kg. Horní těleso 73 cm x 51 cm x 26 cm, kopech a úderech na trup. John wick", v "the boys" a samozřejmě u "Cobra Kai". S tímto tréninkovým přístrojem lze dosáhnout optimálního pokroku v zápase. Cílovými body jsou brada, zbývající spodní čelist a spánky.
ZnačkaCentury #ad
VýrobceCentury #ad
Výška24.61
Délka24.61
Hmotnost37
Šířka47.64
Číslo dílu101693
Modelka101693

2. KESSER

#ad

Kickboxovacím pytlem, KESSER® Sada stojící boxovací pytel pro dospělé s boxovacími rukavicemi + švihadlem, volně stojící boxovací pytel MMA boxovací partner Boxing Trainer Fitness boxovací pytel s

#ad
KESSER #ad - Tento boxovací pytel nabízí možnost jeho naplnění vodou až 62 kg nebo pískem až 83 kg, což vám dává flexibilitu přizpůsobit odpor podle vašich individuálních potřeb. 360° absorpce nárazu a hluku minimalizuje otřesy a chrání vaše klouby během tréninku. Vychutnejte si maximální stabilitu a efektivitu při tréninku, aniž byste obětovali cenné místo.

Díky tomu je ideální volbou pro sportovce různých oborů a úrovní výkonu. S ultra robustním šroubovým spojením a silnými pružinami nabízí spolehlivou tréninkovou platformu. Extra silné stehy zajišťují dlouhou životnost a spolehlivé tlumení nárazů, mezi nimi 2 mm extra silné PU kůže, i při intenzivním používání. S 12 super silnými přísavkami zůstává bezpečně na svém místě, zatímco můžete intenzivně trénovat. Ať už jste začátečník nebo zkušený atlet, tento boxovací pytel se přizpůsobí vašemu tréninku.

Tento boxovací pytel je vyroben z kvalitních materiálů, látkové nárazníky a vysoce elastické epe pěny uvnitř. Snadná montáž vám umožní rychle postavit boxovací pytel ve vaší tréninkové místnosti nebo garáži. Boxovací pytel kesser se výborně hodí pro široké spektrum tréninkových jednotek, od různých druhů bojových sportů jako karate a judo až po náročné fitness cvičení. Robustní konstrukce boxovacího pytle kesser zaručuje mimořádnou stabilitu.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška68.9
Délka19.69
Šířka19.69

3. Dripex

#ad

Dripex Boxovací pytel pro dospělé MMA Boxpartner Heavy Duty Boxing Bag

#ad
Dripex #ad - Vodotěsné a lze použít i venku. Stojí 69"/175 cm vysoké, průměr 10"/26 cm. Doporučuje se písek. Aktualizovaný systém absorbující nárazy dvojité pvc absorbéry a 4 pružiny dosahují 360° tlumení nárazů a hluku.

Stabilní voda/písková báze zaoblená asistanka abs cca 33 × 50 Øcm s 12 silnými přísavkami pod ní, aby se zabránilo vytékání vody, nepoužívejte přísavku při naplnění nožky. Tipy: pro intenzivní silový trénink můžete odstranit pružiny pro méně vibrací. Odolné proti roztržení a rychlé odskočení, vysoce hustá pěna EPE, vydrží dlouhotrvající útok kopů a úderů. Boxerský trénink pro kancelář/doma ideální pro zvýšení pohyblivosti, koordinace.

Vysoce kvalitní materiál a dlouhá životnost stojan na trubky z ušlechtilé oceli je opláštěn vícevrstvou konstrukcí: 2 mm silný povrch z PU kůže, ekologická tkanina nárazník. Perfektní dárek pro dospělé a mládež jako odbourávání stresu a základní fitness v kanceláři i doma. Lehký a jednoduchý funguje na všech rovných podlahách.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška0
Délka0
Šířka0

4. DEEDPF

#ad

Bungee-Cord Verwendet für Boxtraining Mixed Martial Arts Fitness Reaktionsfähigkeitstraining mit einem Ersatzseileinfädler, Verbesserter Box-Reflex-Ball, Reaktionsball, verstellbares Stirnband

#ad
DEEDPF #ad - Tragbar und leicht: reaktionsball für boxen, einfach zu tragen und kann zum spielen, draußen, im Fitnessstudio. Nehmen sie ihre sportausrüstung für männer überall mit, zu Hause, im Büro, die kleine Größe passt perfekt in Ihre Tasche oder Ihren Rucksack.

Perfekter stressabbau: der box-reflexball hilft dabei, ihre herzfrequenz für ein tolles Training zu erhöhen, Timing, während Sie Ihnen dabei helfen, Geschwindigkeit und Genauigkeit der Hand- und Augen-Koordination zu entwickeln. Und ideal für Geschwindigkeitstraining für Kinder. Nicht in deutscher Sprache. Leichter, ihr gesicht, ihre augen, nase und fäuste zu schlagen, weicher: unser box-reflexball ist leichter und weicher als Tennisbälle, so dass Sie sich keine Sorgen machen müssen, er ist sicherer.

Verstellbares kopfband: das kopfband des boxball-Anzugs ist verstellbar, der leicht und atmungsaktiv ist, und sowohl Erwachsene als auch Kinder können den Box-Reflex-Ballkopf tragen, wodurch er bequemer zu tragen ist. Lieferumfang: das produkt enthält einen PU-Ball, ein Stirnband, ein Ersatzseil, einen Einfädler und eine Bedienungsanleitung evtl.
ZnačkaDEEDPF #ad
VýrobceDEEDPF #ad
Hmotnost0.13

5. Sport-Thieme

#ad

Sport-Thieme Boxdummy Boxing Man | výškově nastavitelná figurína na bojové sporty + stojan ve dvou barvách | realistický, velké plochy pro zásahy | 175 x 56 x 56 cm | naplněno: cca 126 kg, stabilní

#ad
Sport-Thieme #ad - Nastavitelná výška: v závislosti na výšce těla a cvičení lze boxtorzo nastavit ve 3 výškách od 155 do 175 cm. Vždy najdeme řešení. Sport-thieme znaČkovÉ pŘÍsluŠenstvÍ: my od sport-thieme klademe největší důraz na vysokou kvalitu našich výrobků.

To, co od naší boxerské dummie "boxing man" očekáváte, můžete od našich služeb očekávat. Díky tomu je figurína nejlépe použitelná pro trénink při boxu nebo jiných bojových sportech jako MMA a KickBox. Velikost zásahových ploch: tréninkové dummy nabízí velké plochy pro kopy a údery. Je tak vhodný jak pro muže, ženy, děti, mládež a dospělé. Také tvrdost materiálu se podobá tvrdosti lidského těla. RealistickÝ boxtrining: naše sportovní téma "boxing man" je volně stojící standboxdummy, která svým realistickým trupem dokonale nahrazuje skutečného partnera na cvičení.

Díky této až 126 kg těžké základně získává standdummy optimální stabilitu a nemusí být navíc zajištěno. Optimální stabilita: stojan lze naplnit vodou i pískem. Polyuretanová konstrukce navíc umožňuje rychlý odraz. Pokud máte dotazy nebo něco nepadne, můžete nás kdykoliv kontaktovat německá společnost a německý zákaznický servis.
ZnačkaSport-Thieme #ad
VýrobceSport-Thieme #ad
Výška28.54
Délka32.68
Hmotnost44.09
Šířka22.05
Číslo díluPA-938C black

6. RTX SPORTS

#ad

Nevyplněné, RTX MMA Judo Grappling Dummy -Boxenbag Brazilian BJJ Jiu Jitsu Stojící pozice Wrestling BJJ Dummy Martial Arts Boxkartonový trénink Dummies, plátno

#ad
RTX SPORTS #ad - Bezpečné a pohodlné: dummy rtx jiu jitsu je pro bezpečný a pohodlný trénink vybavený měkkým přistávacím povrchem a realistickým lidským tvarem, který napodobuje skutečného tréninkového partnera bez rizika zranění. Všestranný partner pro trénink: figurína rtx – grappling se perfektně hodí pro různé druhy sportů jako MMA, box, BJJ, Karate a Judo.

Zlepšete své schopnosti s touto realistickou figurínou podobnou člověku. Ultimate choice for all your training needs! – whether you're seeking for wrestling dummy for adults, bjj grappling dummy, bjj dummy pro dospělé, a kids wrestling dummy, wrestling doll, judo dummy, martial art dummy, a wrestling gear, fighting dummy, pro dospělé zápasnické dummy, a jiu-jitsu dummy, a jujitsu training dummy, punching dummy, jiu-jitsu practice dummy, a jujitsu wrestling buddy, jujutsu dummy or tackling dummy our grappling dummy is the ultimate choice to meet all your martial arts training needs. Přizpůsobitelná hmotnost: rtx - wrestling dummy není naplněná a umožňuje vám přidat až 120 liber vašeho preferovaného materiálu, jako je recyklovaný textilní odpad nebo surová bavlna, pro zážitek z grapplingu a trénování podlahy na míru.

Výběr druhů: vyberte si ze tří různých barev černá, 59", tři velikosti 47 ", červená a modrá, 70" a materiály z plátna, abyste splnili své specifické potřeby při výcviku a výcviku bojových umění. Realistický design: tato zavinovací figurína má zakřivené boky a je ideální pro procvičování jiu-jitsu a jiných technik chytání. Nabízí realistický tréninkový zážitek pro wrestling, házení a bití, perfektní pro trénink MMA a bojových umění.
ZnačkaRTX SPORTS #ad
VýrobceRTX SPORTS LTD #ad
Výška6.77
Délka9.17
Hmotnost0.1
Šířka9.17
ZárukaOne Year

7. Aoneky

#ad

Grappling Dummy Boxsack für Training Boxen, Kampfsport, Aoneky Box-Dummies 1.8M, Judo, MMA, Jiu-Jitsu, Wrestling ungefüllt, Gefülltes Gewicht Bis zu 65KG

#ad
Aoneky #ad - Ganzkörper training- sport übt den ganzen Körper aus, es verbessert Ihre Koordination und Reaktionsgeschwindigkeit, geeignet für Stressabbau und grundlegende Fitness.

Die fünf teile der polsterung sind Füße, Fäuste, Kopf. Langlebig- robustes, dreilagiges Kunstlederfutter, das wiederholten Schlägen standhält. Füllen sie ihn mit Baumwolle oder anderem Füllmaterial. Idealer gegner - dieses modell ist der perfekte Trainingspartner für MMA, Wrestling, Jiu Jitsu und Judo. Verstärkte nähte - die naht am box-dummies hat eine zusätzliche Verstärkung und der Teil am Arm hat eine spezielle Naht. Einfach zu installieren- der boxsack kann bis zu 65 kg gefüllt werden.
ZnačkaAoneky #ad
VýrobceAoneky #ad
Délka6
Hmotnost2.3

8. RTX Sports

#ad

RTX MMA Judo Grappling Dummy Boxing Bag brazilský Jiu Jitsu Sedící pozice Dummy Wrestling Bojová umění Podřízení Sebeobrana Karate Training Dummy | plátno, nenaplněné

#ad
RTX Sports #ad - Lze plnit také surovou bavlnou nebo vhodným plnicím materiálem. Můžete jej naplnit recyklovanými zbytky textilu nebo drtičem. Zvyšte svou hru, box, bjj, vyzkoušejte nové věci a vylepšete své schopnosti, protože tato figurína má tvar dokonalého lidského těla. Neplněné: zápasnickou figurínu rtx lze v závislosti na materiálu, kterým ji naplníte, zatížit až 100 liber.

Barvy/velikosti: v obchodě rtx store najdete dvě různé barvy, 59 palců, z toho 47 palců, mezi nimi černou a modrou. Vyvinuto speciálně pro grapping: velmi měkké přistání, perfektní tréninkový partner, ale přesto zprostředkuje pocit skutečného tréninkového partnera, 100% bezpečný a snadno se používá. Nabízíme 3 různé velikosti, 70 palců. Dummy judo grappling dummy boxovací pytel brazilský bjj jiu jitsu sedací pozice figurína zápas bojové sporty box karate tréninková dumma – plátěný materiál – nenaplněný.

IvotnÍ zkuŠenost: tato figurína má na bocích ohnuté nohy, díky čemuž můžete provádět více strategií ubytování, jiu-jitsu a chytání než jakákoli jiná figurína MMA, která umožňuje realistické cvičení a výcvik v bojových sportech. Obrázky slouží pro ilustraci konečného vzhledu produktu po naplnění. Vše v jednom: figurína rtx grappling lze použít pro různé druhy sportů jako mma, karate a judo atd. Pomůže vám naučit se strategie zápasit, figurína Jiu-Jitsu nebo Hooking figurka, házet a bít.
ZnačkaRTX Sports #ad
VýrobceRTX Sports #ad
Výška7
Délka9
Hmotnost1.63
Šířka9

9. Mytra Fusion

#ad

Mytra Bob Punching Dummy Target Face Dummy with Strap

#ad
Mytra Fusion #ad - S touto realistickou tréninkovou panenkou se přesně zaměřujete na správnou anatomii pomocí přesných úderů. Kromě toho má dlouhou životnost, snadno se čistí a snadno se skladuje. Udržujte tresty odolné: mytra bob punch bag essential je dostatečně robustní, head kicks, aby odolal všemu, Hooks, crosses, co na ni můžete hodit.

Rozvíjí schopnost: tento realistický cíl byl vyvinut pro bojovníky a pomáhá jim zlepšovat jejich schopnosti při jízdě na cestě zvoleného bojového umění. Tento chlap je může jíst všechny a vrátit se na další kolo. Speciální uzavírací systém: speciální systém na suchý zip zajišťuje příjemný pocit při nošení a nedovoluje pohyb a díky němuž je tato podložka stále extrémní trest.

Realistický trénink partnerů: realistické rozměry nabízejí nejrealističtější trénink, který můžete získat bez živého tréninkového partnera. Odnímatelné: odnímatelný cíl úderu se hodí na každý boxovací pytel a dává sportovci autoritu vyzkoušet techniky úderu v realističtějším prostředí. Při hledání opravdu skvělých zařízení se můžete vždy spolehnout na Mytra. Obličejové snímky, Jabs.
ZnačkaMytra Fusion #ad
VýrobceFarabi Sports #ad
Hmotnost2.17

10. FOX-FIGHT

#ad

Nastavitelná výška 160 – 180 cm, boxovací panna, FOX-FIGHT Hank Box Dummy Boxdummy Stojanový boxovací pytel, s polstrováním Low-Kick přírodní vč. polstrování Lowkick

#ad
FOX-FIGHT #ad - Systému stojanu, montážní návod s obrázky, polstrování Low-Kick. Stojan: plastový stojan se naplní vodou nebo pískem. Materiál: polyuretan / vlastní hmotnost: 19, 5 kg. Rozsah dodávky: 1x box dummy vč. Rozměry: 160–182 cm, variabilní výška / cca šířka 60 cm.
ZnačkaFOX-FIGHT #ad
VýrobceFOX-FIGHT #ad
Výška71.65
Délka23.62
Hmotnost44.09
Šířka23.62
Číslo díluFF3002
ModelkaFF3002