Top 10 Balkontürgriff Außen – Ochranné štítky ke klikám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOPPE

#ad

Plastové madlo balkonových dveří Hoppe K435 pro přitahování

#ad
HOPPE #ad - Bílá ral9016. Pro skryté přišroubování včetně podložky. Plast. Přitahovací madlo balkonových dveří.
ZnačkaHOPPE #ad
VýrobceHOPPE #ad
Číslo dílu67427500
Modelka67427500

2. LouMaxx

#ad

LouMaxx Venkovní klika balkonových dveří pro prostorově úspornou montáž mezi dveřmi a roletou – 1dílná sada klik terasových dveří v bílé barvě vč. šroubů skryté – tažná rukojeť se šroubovým krytem

#ad
LouMaxx #ad - Vzdálenost mezi vyvrtanými otvory činí 48 mm. Upozornění: před montáží zkontrolujte vzdálenost mezi uzavřeným krytem rolety a dveřním rámem, abyste se ujistili, že montážní hloubka rukojeti terasových dveří nenarušuje funkci rolety. Rukojeť balkonových dveří z odolného plastu odolného proti povětrnostním vlivům.

Nadčasový vzhled: jednoduchý tvar dělá z kliky dveří terasy nadčasové dveřní kování. Rozsah dodávky: klika balkonových dveří s rozměry 71 x 55 x 20 mm v barvě včetně montážního materiálu šrouby 3, 5 x 16 mm + šrouby se samořezným závitem 4 x 20 mm. Jednoduchá montáž: dveřní madlo vnější terasové dveře se upevňuje pomocí dvou dodaných šroubů na vnější rám balkonových dveří. Vnější klika balkonových dveří má odnímatelný kryt šroubů.

Mnohostranná oblast použití: rukojeť loumaxx najde uplatnění stejně jako plochá balkonová klika dveří, vnější klika terasových dveří nebo jako madlo dveří proti hmyzu. Kvalita: rukojeť pro venkovní terasové dveře se používá stejně jako plochá balkonová klika dveří, vnější klika terasových dveří nebo jako madlo dveří proti hmyzu. Skryté šroubování zajišťuje minimalistický vzhled. Díky samořeznému závitu se jedná o vnější kliku balkonových dveří bez vrtání.
ZnačkaLouMaxx #ad
VýrobceLouMaxx #ad
Výška0.79
Délka2.76
Hmotnost0.02
Šířka2.17
Modelka10269

3. RAVENBOLD

#ad

RAVENBOLD Balkonové dveřní madlo pro venkovní použití – extrémně stabilní terasové dveře – tažná rukojeť z hliníku pro balkonové dveře bílá

#ad
RAVENBOLD #ad - Barevně stálé při všech povětrnostních podmínkách! díky vzdálenosti otvorů 48 mm se hliníková rukojeť dveří hodí ke všem běžným posuvným a vnějším dveřím.

Naši kliku balkonových dveří pro venkovní použití lze snadno připevnit pomocí dodaných šroubů a rozpěrek na vaše balkonové dveře. K výrobě používáme výhradně průmyslové práškové laky na terasové dveře. Hliníkové rukojeti na balkonové dveře ravenbold přesvědčí elegancí, funkčností a příjemně zdrženlivým vzhledem. Jako rukojeť balkonových dveří nebo tažná rukojeť pro terasové dveře. Abyste mohli balkonové dveře zavřít zvenčí.
ZnačkaRAVENBOLD #ad
VýrobceRAVENBOLD #ad
Hmotnost0.24

4. Ante bellum

#ad

Terasové a síťové dveře proti hmyzu, rukojeť terasových dveří vč. šroubů, jednoduchá montáž bez vrtání, nadčasový, Ante bellum Balkonová klika dveří – univerzální plastová dveřní madlo pro balkonové

#ad
Ante bellum #ad - Je důležité před montáží zkontrolovat vzdálenost mezi uzavřeným pancéřovým krytem rolety a dveřním rámem, aby bylo zajištěno, že hloubka instalace kliky dveří terasy neomezuje funkci rolety.

Rukojeť ante bellum se hodí pro různé použití jako balkonové dveře, vnější klika terasových dveří a dveře ze sítě proti hmyzu. Montáž rukojeti pro venkovní terasové dveře je jednoduchá a vyžaduje pouze upevnění pomocí dvou dodaných šroubů na vnější rám balkonových dveří. Jednoduchý a nadčasový vzhled vnější kliky na terasu je díky skrytému šroubení minimalistický.

Rukojeť má vzdálenost 48 mm mezi vyvrtanými otvory a díky samořeznému závitu ji lze připevnit bez vrtání. Rozsah dodávky kliky balkonových dveří zahrnuje všechny potřebné montážní materiály a rukojeť v bílé barvě s rozměry 71 x 55 x 20 mm. Rukojeť balkonových dveří má odnímatelný kryt šroubů a je z odolného plastu odolného proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaAnte bellum #ad
VýrobceAnte bellum #ad
Výška2.17
Délka2.76
Šířka2.17
Číslo díluBalkontürgriff aussen
ModelkaBalkontürgriff aussen

5. CC-Style

#ad

Bílá, různé barvy, 70 × 45 × 13 mm., Balkonová dveřní klika „911“ s hranatým provedením pro venkovní použití vč.2 šroubů

#ad
CC-Style #ad - Rozsah dodávky | 1 klika balkonových dveří – včetně montážního materiálu: 2 šrouby přírodní pro montáž. Materiál a kvalita | plast uv stabilizovaný - "vyrobeno v eu" - odolný proti povětrnostním vlivům - pro vnitřní i vnější použití - leštěný povrch - vysoká tažná síla.

Rozměry | celková šířka 70 mm - celková hloubka 45 mm - montážní výška 12 mm - doraz při 13 mm - vzdálenost otvorů: 48 mm. Barva | bílá – ral 9016. Provedení | skrytý, odnímatelný kryt šroubů – příchytky pro rychlou a bezpečnou montáž viz návod k obsluze český jazyk nelze zaručit níže, odnímatelný kryt šroubů | dorazy pro rychlou a bezpečnou montáž viz návod k obsluze český jazyk nelze zaručit níže.
ZnačkaCC-Style #ad
VýrobceCC-Shopping #ad
Výška0
Délka2.76
Hmotnost0.04
Šířka1.77
Číslo díluBTG 911-W-1
Modelka911

6. Schüco

#ad

Schüco Klika balkonových dveří vnější tažná rukojeť + ToniTec sada šroubů na terasu klika dveří bílá RAL9016

#ad
Schüco #ad - Rozměr rukojeti: výška 61 mm, šířka 48 mm, hloubka 10 mm. Protějšku část není vyobrazena. Tonitec sada šroubů kl-fr 4, 9 x 25 mm, vrtací hrot 3, točitý hrot 4, 0 x 25 mm. SchÜco dveřní klika, vzdálenost otvorů: 20 mm dodávka vč. Barva: bílá Ral9016. Materiál: umělá hmota.
ZnačkaSchüco #ad
VýrobceTonitec GmbH #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka1.77

7. SRB

#ad

SRB Klika balkonových dveří na terasu klika rukojeť mušle kulatá umělá hmota bílá

#ad
SRB #ad - Průměr: 50mm. Neviditelné šroubování díky krytu. Barva rukojeti v bílé RAL 9010 Plast uv stabilizovaný a odolný proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaSRB #ad
VýrobceSRB #ad
Hmotnost0.02

8. Estika

#ad

Rukojeť pro venkovní terasové dveře, dveřní klika balkonové dveře, plast, Estika® Balkonový zámek, vnější, antracitová, vytahovací rukojeť, balkonové dveře, bílá

#ad
Estika #ad - Materiál – klika dveří na terasu je vyrobena z materiálu ASA. Barva – modrá rukojeť je k dostání ve dvou barvách – bílá a antracitová. To zabraňuje pronikání studeného vzduchu, pylu, nepříjemných pachů, hluku do interiéru. Použití – díky klice balkonových dveří můžete balkon zavřít zvenčí. Snadná montáž – balkonová rukojeť se přidržuje na dvou šroubech, které se našroubují pod koncovou krytku. Je solidní a trvanlivý a odolný vůči UV záření. Můžete vrtat otvory v rámu nebo ne, namontujte šrouby a vše je hotovo.
ZnačkaEstika #ad
VýrobceEstika #ad
Výška2.36
Délka2.76
Hmotnost0.06
Šířka2.36
Číslo díluPOCH-BLKN-WHT

9. INTRA-TEC

#ad

Balkonová madlo FH plochá stabilní tažná rukojeť z hliníku – bílá RAL 9016 – klika balkonových dveří

#ad
INTRA-TEC #ad - Balkonová dveřní klika / tahací rukojeť z kvalitního hliníku pro venkovní použití. Rouby nejsou součástí dodávky. Barva: bílá, ral 9016. Vzdálenost otvorů 40 mm - délka 65 mm - montážní hloubka 12 mm.
ZnačkaINTRA-TEC #ad
VýrobceINTRA-TEC #ad
Výška65
Hmotnost0.04
Šířka40

10. Bayram

#ad

1 x bílá krémově bílá klika na terasu balkonové dveře klika dveřní klika klika vytahovací rukojeť mušle šířka: cca 45 mm výška: cca 80 mm hloubka: cca 13 mm vzdálenost otvorů pro šrouby cca 59 mm se

#ad
Bayram #ad - Hloubka: cca 13 mm. Rozsah dodávky: 1x rukojeť 1x držák 3x šroub. Ka: cca 45 mm, výška: cca 80 mm. Vzdálenost otvorů pro šrouby: cca 59 mm upevňovací otvory: 3x materiál: umělá hmota.
ZnačkaBayram #ad
VýrobceBayram #ad
Výška0.51
Délka3.15
Hmotnost0.04
Šířka1.77
Číslo díluBalkontürgriff
ModelkaBalkontürgriff